رفتن به مطلب

مشکل با افزونه نظر خصوصی

sistemam

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز

قسمت دیدگاه های وردپرس یا همون نظرات یکی از مشکلاتش وجود نداشتن امکان نظر خصوصیه

پلاگین هایی هم واسش دیدم که بهترینش این پلاگین بود

http://wordpress.org/extend/plugins/whisper-comment-reloaded/

این تنها مشکلش اینه که نظراتی که به عنوان نظرات خصوصی هستن متنش پیغام خذف و به جاش متن دلخواه می نویسه ، من میخوام اگه امکانش هست تغییراتی تو این افزونه بدین و طوریبشه که دیدگاه یا نظری که خصوصی هست تو قسمت دیدگاه های یا نظرات کلا نمایش داده نشه ( الان فقط متن نمایش داده نمیشه من میخوام کلا کادرش هم نمایش داده نشه ، )

ممنون میشم راهنمایی کنید ...

موفق باشید ... :)

لینک به ارسال

اینجا از انجمن اصلی وردپرس که بدتر شد :lol:

خبری از جواب نیست

آقا مرتضی هم الان یاد تایپیک قفل میکنه ;)

لینک به ارسال

دوست عزیز این پلاگین رو دانلود کردم و دارم بررسیش می کنم قبلا هم گفتم من پلاگین باز نیستم کمی دیگه صبر کنید تا به جواب درست برسید

لینک به ارسال

اینجا از انجمن اصلی وردپرس که بدتر شد :lol:

خبری از جواب نیست

آقا مرتضی هم الان یاد تایپیک قفل میکنه ;)

سلام

دوست عزیز سیاست اینجا فرق میکنه ;)

در مورد افزونه ، این افزونه فقط روی تابع comment text تاثیر داره. باید روی باقی توابع دیدگاه مثل نویسنده و تاریخ و... هم تاثیر بزاره. یعنی نیاز هست برای بقیه هم تابع و فیلتر تعریف بشه. زیاد کار میبره...

شاید لازم هست به اندازه 1/3 کل کدهای این افزونه کد زده بشه!

لینک به ارسال

من ابتدا وارد بحث نشدم. چون مطمئن نبودم. البته الانم نیستم

باید دنبال هوکی باشیم تا بتوانیم روی کل سطر تاثیر بزاریم

که چنین هوکی تا حالا ندیدم! واسه بخشهای سطر هست که در افزونه استفاده شده. اما کل سطر ....

لینک به ارسال

البته یک هوک هست که روی کل نظرات اثر میزاره ولی اینی که روی تک تک نظرات و دیدگاه ها اثر بزاره، منم ندیدم.

لینک به ارسال

بعضیا اومده بودن یه کاری کرده بودن که مثلا اگه کامنتی بین +++ قرار میگرفت اون کامنت مخفی میشد ...

تو وبلاگ های وردپرس دات کام دیده بودم

:wacko:

دوستان من شدید کارم گیره اینه :(

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز سیاست اینجا فرق میکنه ;)

در مورد افزونه ، این افزونه فقط روی تابع comment text تاثیر داره. باید روی باقی توابع دیدگاه مثل نویسنده و تاریخ و... هم تاثیر بزاره. یعنی نیاز هست برای بقیه هم تابع و فیلتر تعریف بشه. زیاد کار میبره...

شاید لازم هست به اندازه 1/3 کل کدهای این افزونه کد زده بشه!

خدا رو شکر ولی یکم سوت و کوره ... :wacko:

فعال تر از این حرفا باید باشه

منم چیز به درد بخوری پیدا کردم با اجازه مدیرا اینجا میذارم :D

لینک به ارسال

به نظر من برای ارتباط بین کاربرها این افزونه خیلی عالی هست

Private Messages For WordPress

نیازی به نظرات هم نیست کاربرای سایت می تونند بصورت خصوصی به هم پیام بدن من توی سایتم از این استفاده می کنم

لینک به ارسال

دوس عزیز

من میخوام بازدیدکننده ها نظر خصوصی بدن مثل بلاگفا

برای کاربران من تو سایت ها دارم از همون افزونه فارسی شدش

یا تالار گفتمان استفاده میکنم

;)

لینک به ارسال
بعضیا اومده بودن یه کاری کرده بودن که مثلا اگه کامنتی بین +++ قرار میگرفت اون کامنت مخفی میشد ...

تو وبلاگ های وردپرس دات کام دیده بودم

این کار سختی نیست،توی قسمت تنظیمات قسمت"گفتگو ها" برین و توی کادری که وجود داره توی عکس زیر،یک عبارت بنویسین مثلا +++ اگه این علامت باشه دیدگاه منتشر نمیشه...

post-41-0-05916500-1336732221_thumb.png

لینک به ارسال

این کار سختی نیست،توی قسمت تنظیمات قسمت"گفتگو ها" برین و توی کادری که وجود داره توی عکس زیر،یک عبارت بنویسین مثلا +++ اگه این علامت باشه دیدگاه منتشر نمیشه...

post-41-0-05916500-1336732221_thumb.png

خب نمیشه اینو تبدیلش کرد به یه تیک ؟

که وقتی تیک نظر خصوصی بذاری " +++ " بیاد تو نوشته و یه پیام بیاد که پیام به صورت خصوصی ارسال شد

و تو پیشخوان زیر اون کامنت نوشته بشه خصوصی ... :-?

ویرایش شده توسط sistemam
لینک به ارسال

این دیگه من بلد نیستم!!!شرمنده

لینک به ارسال

خب نمیشه اینو تبدیلش کرد به یه تیک ؟

که وقتی تیک نظر خصوصی بذاری " +++ " بیاد تو نوشته و یه پیام بیاد که پیام به صورت خصوصی ارسال شد

و تو پیشخوان زیر اون کامنت نوشته بشه خصوصی ... :-?

اینکار نیاز داره تا شما به توابع اصلی وردپرس هوک بزنی.

کار ساده ایی نیست و البته زمانبر هست. ;)

لینک به ارسال

خب اینی که می فرمایید " هوک " چی چی هست ؟

راهش چیه و چجوری باید انجام بشه ، من تا حالا فقط قالب طراحی کردم افزونه هم در حد مبتدی فارسی کردم زیاد وارد نیستم

:D

لینک به ارسال

خب اینی که می فرمایید " هوک " چی چی هست ؟

راهش چیه و چجوری باید انجام بشه ، من تا حالا فقط قالب طراحی کردم افزونه هم در حد مبتدی فارسی کردم زیاد وارد نیستم

:D

توابع اصلی وردپرس
کار ساده ایی نیست و البته زمانبر هست.

قصد ندارم بپیچونم ولی خیلی دنباله داره ، این هارو حوصله اش رو داری برومطالعه آزاد کن ساده ترین منابع :

what is hook in php

what is hook in wordpress

لینک به ارسال

من برنامه نویسی چیزی بلد نیستم... اما میتونی تو قسمت نظرات قالبت اینو بنویسی که اگه میخواین نظر خصوصی بفرستین به مدیریت در ابتدای دیدگاهتون حتما "+++" ویا ... دیگه قرار بدین،در غیر این صورت دیدگاه منتشر میشود...

مدیریت هم باید خودش متوجه بشه که اول دیدگاه +++ داره!!!! دیگه اینقدر کله کله نداره که!!! ;)

لینک به ارسال

این افزونه روتست کردید؟

http://wordpress.org/extend/plugins/semi-private-comments/

لینک به ارسال

این افزونه روتست کردید؟

http://wordpress.org/extend/plugins/semi-private-comments/

اینم تست کردم ولی جواب نداد ، یه افزونه نظرات خصوصی مثل بلاگفا انقدر سخته :blink:

آخرش یکی باید بنویسه ، نشد خودم تابستون باید بشینم یاد بگیرم و بنویسم :D:wacko:

لینک به ارسال

همونظور که قبلا گفتم چیز سختی نیست. فقط زمانبر هست.

ایشالله انجمن بیشتر پا گرفت گروهی برای همین منظور یعنی ایجاد افزونه تشکیل میدیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...