رفتن به مطلب

راه کارهای کسب در آمد از وب سایت

elshan

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان میخواستم در این تاپیک راه های ریز و درشت کسب درآمد از وب سایت رو با هم در میون بگذاریم.یاعلی

لینک به ارسال

توی ایران فعلا بهترین راه جذب حمایت از طریق بنرهای تبلیغاتی هست.

لینک به ارسال

البته به نظر من این بهترین راه نیست.بهترین راه ها کمی سخت تر هستند اصولا.

بهترین کار استفاده از تخصص خود شماست.

اگر تخصص خاصی ندارید،باید تلاش کنید تا سایتتون قول بشه،بعد با فروشگاهش بتونید کسب درامد کنید...

لینک به ارسال

متاسفانه تو ایران بیشترین راه کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش عینک و مواد آرایشی و کرم فرم دهنده و تشک لاغرکننده و ام پی تری پلیر و این جور چیزاست. حالا اگه اصلی باشن آدم ناراحت نمیشه، همه اش تقلبی! اگه اینا نباشه صددرصد از طریق فروش قیلثرشکن کسب درآمد میکنن!

البته نمیگم همه این طوری هستند! اما اکثرا کاری میکنن که کاربر اعتماد نمیکنه. برای نمونه خود من عاشق موسیقی شرق آسیا هستم. چند وقت پیش یه تبلیغ دیدم یه جا که زده بود یک دی وی دی موسیقی mp3 لایت شرق آسیا، ده هزار تومن. با خودم گفتم میگیرم، فوق 1000 تا آهنگ روشه، از همین 1000 تا 50 تاش خوب باشه، کافیه.

اومد در خونه دیدم بیت ریت 80 تا آهنگ رو به حدی بالا بردن که فضای یه دی وی دی رو تا ته پر کرده!

متاسفانه جلب اعتماد کاربر و بازدید کننده سایت خیلی سخته...

لینک به ارسال

تبلیغات گوگلی! تبلیغ فروشگاهت در گوگل. بهترین راه. که البته سرمایه زیادی باید داشته باشی.

ویرایش شده توسط Pouya
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...