رفتن به مطلب

سیاست نادرست گوگل

yavar99

پست های پیشنهاد شده

درود

حتماً گوگل هر الگوریتیمی سرهم می کند باید برای تشخیص وبسایت های خوب و با کیفیت و نمایش آنها در نتایج نخست می‌باشد.

یکی از سیاست هایی که گوگل در پیش گرفته است همین اهمیت زیاد به بک لینک برای تشخیص وبسایت های با کیفیت است.

اما این سیاست گوگل (حداقل در ایران) برعکس عمل می‌کند یعنی یک مشت وبسایت بی کیفیت با تعدادی مطالب کپی می‌آیند بک لینک می‌خرند و دو روزه از وبسایت‌های با کیفیت جلو می‌زنند !

آخر مگر گوگل خواب است؟ یا این که با وب فارسی قطع رابطه کرده است؟!

ما که هرچه به روش طبیعی لینک سازی می کنیم انگار اثری در این گوگل ندارد ! به گمانم آنهم بیشتر دوست دارد که مردم لینک بخرند !

نظر شما چیست؟ به نظرتان چگونه باید این مشکل را حل کنیم و زیر بار خرید بک لینک نرویم؟

لینک به ارسال

سایتتون رو به سئو کار حرفه ای بسپارید تا به این مشکلات بر نخورید

لینک به ارسال

سایتتون رو به سئو کار حرفه ای بسپارید تا به این مشکلات بر نخورید

سئو کار حرفه ای میخواد چیکار کنه مثلاً ؟ میخواد پول ما رو نصفشو بک لینک بخره نصفشم خودش برداره؟

خوب پول دادن به سئو کار همون باج دادن برای خرید بک لینک هست.

گوگل چرا باید سایت هایی که مطالب درست و اختصاصی مینویسند و اصول سئو را هم رعایت می کنند بالا نیاورد و به جای آن سایت های بی کیفیت را به خاطر خرید بک لینک بالا بیاورد؟

لینک به ارسال

سئو کار حرفه ای میخواد چیکار کنه مثلاً ؟ میخواد پول ما رو نصفشو بک لینک بخره نصفشم خودش برداره؟

خوب پول دادن به سئو کار همون باج دادن برای خرید بک لینک هست.

گوگل چرا باید سایت هایی که مطالب درست و اختصاصی مینویسند و اصول سئو را هم رعایت می کنند بالا نیاورد و به جای آن سایت های بی کیفیت را به خاطر خرید بک لینک بالا بیاورد؟

سلام. من سئو کار نیستم ولی سئو کردن قالب و محتوای سایت فقط بک لینک نیست دوست عزیز شاید کسی که شما قبل باش کار کردید کلاه بردار بوده!

سئو شامل خیلی چیزا میشه که من تخصصی توشون ندارم ولی بعضی هاشون اینها هستن:

یکیشاینه که قالب سایتتون رو بررسی کنه که خروجی صفحات سایتتون تگ ها ی html ش ولید باشه یعنی استاندارد باشه یکی دیگش اینه که محتوای اضافی توی صفحات لود نشه مثلا سایز عکس با html کوچیک نشده باشه بلکه بریده شده باشه. یا اینکه برای عنوان پست ها از تگ درست استفاده شده باشه و غیره

در مورد محتوا هم بررسی می کنن که عنوان مطلب هاتون با متن مطالب همخوانی داشته باشه اگر از افزونه ی yoast seo استفاده کرده باشید میبینید که در این مورد موقع ارسال مطلب بهتون هشدار میده.

و اگر اشتباه نکنم آخرین موردش بررسی بک لینک ها هست و تبلیغ توی شبکه های اجتماعی و غیره... به علاوه صفحاتتون باید سبک باشن هاستتون همیشه در دسترس باشه و محتواش تکراری و یا بعضا کپی شده نباشه یا حداقل اختصاصی باشه نه این که 40 تا سایت معروف همه این مطلب رو عینا گذاشتن شما هم ورداری بگذاری بعد بگی چرا نمیان به سایت من!

همچنین طراحی قالب ها هم توش مفاهیم جدیدی مطرح شده که بیشتر به قابلیت های css 3 بر میگرده و یکیش اینه که استفاده از ایکون فونت ها توی طراحی نسبت به استفاده از تصاویر برتری داره.

لینک به ارسال

سلام. من سئو کار نیستم ولی سئو کردن قالب و محتوای سایت فقط بک لینک نیست دوست عزیز شاید کسی که شما قبل باش کار کردید کلاه بردار بوده!

سئو شامل خیلی چیزا میشه که من تخصصی توشون ندارم ولی بعضی هاشون اینها هستن:

یکیشاینه که قالب سایتتون رو بررسی کنه که خروجی صفحات سایتتون تگ ها ی html ش ولید باشه یعنی استاندارد باشه یکی دیگش اینه که محتوای اضافی توی صفحات لود نشه مثلا سایز عکس با html کوچیک نشده باشه بلکه بریده شده باشه. یا اینکه برای عنوان پست ها از تگ درست استفاده شده باشه و غیره

در مورد محتوا هم بررسی می کنن که عنوان مطلب هاتون با متن مطالب همخوانی داشته باشه اگر از افزونه ی yoast seo استفاده کرده باشید میبینید که در این مورد موقع ارسال مطلب بهتون هشدار میده.

و اگر اشتباه نکنم آخرین موردش بررسی بک لینک ها هست و تبلیغ توی شبکه های اجتماعی و غیره... به علاوه صفحاتتون باید سبک باشن هاستتون همیشه در دسترس باشه و محتواش تکراری و یا بعضا کپی شده نباشه یا حداقل اختصاصی باشه نه این که 40 تا سایت معروف همه این مطلب رو عینا گذاشتن شما هم ورداری بگذاری بعد بگی چرا نمیان به سایت من!

همچنین طراحی قالب ها هم توش مفاهیم جدیدی مطرح شده که بیشتر به قابلیت های css 3 بر میگرده و یکیش اینه که استفاده از ایکون فونت ها توی طراحی نسبت به استفاده از تصاویر برتری داره.

نه دوست من، بنده با هیچ سئو کاری کار نکرده ام و هیچ وقت اینکار را نخواهم کرد (باج دادن)

این مورادی هم که فرمودید همه ساده و نسبتاً آسان هستند (برای کسی که کار بلد باشد) و با خواندن چندتا مقاله سئو و کسب تجربه میتوان این موراد را رعایت کرد همانطور که در وبسایت من رعایت شده اند ولی همانطور که گفتم مشکل پایه ای است و خود گوگل مشکل دارد و این موضوع به هیچ وجه قابل انکار نیست.

ولی واقعاً گوگل چرا مشکل دارد؟ مگر خودش در بوق و کرنا نمی کند که فقط سایت های با کیفیت به بالا می رسند؟ پس چرا یک مشت سایت بی کیفیت را بالا آورده است؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...