• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک

15 پست در این موضوع قرار دارد

من می خواهم برای هر بخشی از سایتم یک نوع پیوند یکتا داشته باشم مثلا برای پست ها پیوند با post شروع شود و ... حالا یک افزونه پیدا کردم به نام Advanced Permalinks اما پس از تغییر پیوند یکتا پیوند یکتای قدیمی از بین می رود و 404 می دهد حال چگونه می توانم پیوند های یکتا را تغییر دهم بدون اینکه پیوند یکتای قدیمی از بین برود؟

راستی من قبلا تصمیمی به تغییر پیوند یکتا نداشتم و در گوگل لینک هایی که مربوط به پیوند یکتا هایی که حال می خوهم از آنها استفاده کنم را حذف کردم چگونه این لینک ها را دوباره به گوگل بازگردانم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تغییر پیوند یکتا مسلما باعث ایجاد خطای 404 میشه. وقتی شما پیوند جدید ست میکنید پیوند قبلی از بین میره و درسته.

وقتی از گوگل حذف میکنید باید دوباره از طریق گوگل آدرس ها شناسایی و اضافه بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب چگونه می توانم لینک هایی را که حذف کردم را دوباره به گوگل بشناسانم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره در نقشه سایتتون این ادرس ها رو وارد کنید چون فکر نکنم راه مستقیمی برای فرستادن به گوگل باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گوگل بر اساس جستجو (به شرط اینکه مراحل ثبت نام انجام شده باشند) خودش ایندکس مطالب رو درست می کنه که پروسه ی زمان بریه چون تا مدتی هنوز از ایندکس های قبلیش استفاده می کنه و با این سرعت ممکنه متوجه صفحه 404 نشه

اگر ساختار پیوند یکتا را توسط خود وردپرس تغییر دهید یا اگر بلد باشید در htaccess تغییر را کد کنید در واقع صفحات در هر دو آدرس باز می شوند و مشکلی نخواهید داشت و الا فکر کنم بهترین راه این باشه که از طریق robots.txt خواندن صفحات فعلی را برای موتورهای جستجو ببندید که با آدرس های جدید درگیر بشند ولی مدت کوتاهی زمان خواهد برد تا ورودی فعلی رو دوباره بدست بیارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب پس حذف کردن از ایندکس و کش گوگل چه کاره است این میان؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در بخش لینک های حذفی گوگل لینکی هم دیده می شود با عنوان Reinclude به نظر شما کار ساز است؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دکمه Reinclude ایندکس دوباره این آدرس ها رو زودتر انجام میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای لینک هایی که مدت بیشتری از حذفشون می گذره این لینک دیگه فعال نیست!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه فعلا دیگه راهی مدنظرم نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من مدت 3 ساله که از ساختار پیش فرض پیوند یکتا استفاده کردم و الان با توجه به مسائل مربوط به سئو میخوام ساختارو به اسم پست تغییر بدم.

حالا کلی گشتم و به نتایجی رسیدم گفتم قبل از اعمال با شما دوستان مشورت کنم.

من این کد رو به فانکشنم اضافه کردم :

function redirect_all_404s() {
global $wp_query;
if ($wp_query->is_404) {
wp_redirect(get_bloginfo('wpurl'),301);exit;
}
}
add_action('wp', 'redirect_all_404s', 1);

البطه این تغییرات رو رو یه ساب دامین تست اعمال کردم تا اول از نتیجه مطمعن بشم بعد رو سایت اصلی بزارم.

حالا با وارد کردن آدرس قبلی تو ساب دامین به جای ارور 404 میاد و ریدایرکت میشه به آدرس جدید و مشکلی پیش نمیاد.

من روزانه حدودا 2000 تا ورودی از گوگل دارم و اگر بعد از تغییر پیوند یکتا دوباره سایت مپو بسازم و صبر کنم تا گوگل لینکا رو جابجا کنه و از اکانت گوگلم برم و از وب مستر تولز بزنم که سایت مپ جدیدو دوباره بخونه ، آیا بعد از طی شدن این روند چند روزه و وجود کد بالا تو فانکشن مشکل خاصی برای ورودی های گوگلم پیش نمیاد ؟

ورودی که از سایتهای دیگه دارم شاید حدودا 100 تا در روز نباشه و اون هم که ریدایرکت میشه.

در صورت تغییر تو ساختار پیوند به حالت جدید آیا باید تو تنظیمات افزونه سایت مپ و All In One Seo Pack تغییراتی اعمال کنم یا خیر.

کلا اگر ممکنه بهترین راهکارو برای دادن کمترین مبزان تلفات بدبد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک سوال دیگه

تو فایل robots.text این متنو نوشته :

#Begin Attracta SEO Tools Sitemap. Do not remove

sitemap: http://cdn.attracta.com/sitemap/2731469.xml.gz

#End Attracta SEO Tools Sitemap. Do not remove

الان به نظرم میاد که نباید به این صورت باشه! ( البطه قبلا ندیده بودمش که بدونم قبلا احتمالا چی توش نوشته بوده)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من مدت 3 ساله که از ساختار پیش فرض پیوند یکتا استفاده کردم و الان با توجه به مسائل مربوط به سئو میخوام ساختارو به اسم پست تغییر بدم.

حالا کلی گشتم و به نتایجی رسیدم گفتم قبل از اعمال با شما دوستان مشورت کنم.

من این کد رو به فانکشنم اضافه کردم :

function redirect_all_404s() {
global $wp_query;
if ($wp_query->is_404) {
wp_redirect(get_bloginfo('wpurl'),301);exit;
}
}
add_action('wp', 'redirect_all_404s', 1);

البطه این تغییرات رو رو یه ساب دامین تست اعمال کردم تا اول از نتیجه مطمعن بشم بعد رو سایت اصلی بزارم.

حالا با وارد کردن آدرس قبلی تو ساب دامین به جای ارور 404 میاد و ریدایرکت میشه به آدرس جدید و مشکلی پیش نمیاد.

من روزانه حدودا 2000 تا ورودی از گوگل دارم و اگر بعد از تغییر پیوند یکتا دوباره سایت مپو بسازم و صبر کنم تا گوگل لینکا رو جابجا کنه و از اکانت گوگلم برم و از وب مستر تولز بزنم که سایت مپ جدیدو دوباره بخونه ، آیا بعد از طی شدن این روند چند روزه و وجود کد بالا تو فانکشن مشکل خاصی برای ورودی های گوگلم پیش نمیاد ؟

ورودی که از سایتهای دیگه دارم شاید حدودا 100 تا در روز نباشه و اون هم که ریدایرکت میشه.

در صورت تغییر تو ساختار پیوند به حالت جدید آیا باید تو تنظیمات افزونه سایت مپ و All In One Seo Pack تغییراتی اعمال کنم یا خیر.

کلا اگر ممکنه بهترین راهکارو برای دادن کمترین مبزان تلفات بدبد.

دوست عزیز خیالتون راحت باشه اصلا نیازی به این کارا نیست.

شما چون از ساختار پیشفرض پیوند یکتا استفاده میکردین اگه به هر ساختار دیگه ای تغییر بدین هیچ ارور 404 ی بوجود نمیاد.(میتونید امتحان کنید)

چون همیشه با ساختار اصلی هست که پست ها شناخته میشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همونطوری که اشکان عزیز هم گفتند ساختار اصلی همه پیش فرضه و تغییر ساختار پیوند یکتا تاثیر منفی در گوگل نداره و هیچ لینکی به 404 نمی خوره بی خودی هم کدهای ری دایرکت و اینها را به قالبتون تزریق نکنید

فایل robots.txt رو هم دستکاری نکنید سایت مپ را هم دستکاری نکنید همه کارهای لازم از طریق htaccess باید انجام شه که وردپرس خودش انجام می ده

تغییر ساختار معنیش حذف ساختار پیش فرض نیست در جستجوی خود گوگل هم موثر نیست اما بعضی از ربات ها آدرس را قبل از post title می خونند و مقدار نه چندان قابل توجهی در بازدید اثر می گذاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از تغییر پیوند یکتا برای ایجاد نشدن 404 افزونه زیر رو نصب کنید .

http://wordpress.org/plugins/change-permalink-helper/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط j1989m
      سلام
      توی قسمت افزودن نوشته و از طریق پرونده های رسانه ای یه عکس انتخاب میکنم و منتشر میکنم. توی سایت عکس رو نشون میده اما این کدها رو هم میاره:
      [caption id="attachment_154" align="aligncenter" width="300"] [/caption]
      درواقع عکس بین دوتا caption بالا قرار میگیره.
      این مشکل توی افزودن برگه نیست.
      لطفا راهنمایی کنید
      خیلی فوریه
      ممنون
    • توسط xboby
      سلام،
      من سایتی با ورد پرس طراحی کردم و می خواهم با:
      یک برنامه تمام پستهای موجود در کانال تلگرامی که بنام آن سایت ایجاد کر ده ام را
      بتوانم از موبایلم دانلود کنم و بعد در آن سایت قرار دهم:
      آیا چنان برنامه ای وجود دارد؟ لطفا راهنمائی ام بفرمائید.
                                   متشکرم
    • توسط هدایت
      سلام. در سایتم به تازگی تعدادی 404 به وجود آمده که ساختار هایی شبیه به موارد زیر رو داره
      domain.com/shop/product.php?pk=8    
      shop/products.php?pf=1    
      shop/viewblog.php?ac=news&id=11
      درصورتیکه ساختار فروشگاه  /shop/product-name هست
      کسی می تونه راهنمایی کنه که چرا این پیج ها ی404به وجود آمده و چطور از بین میرن؟
    • توسط Fardis Tarh
      با عرض سلام
      من موقع چک سئو به تازگی دیدم دو تا لینک شکسته سایتم داره که با افزونه‌ی Broken Link Checker چک کردم نتونست پیدا کنه.
      آدرس لینک این شکلیه:
      www.site.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http%3A%2F%2Fwww.site.com%2F
      وقتی به این URL میرم این کد رو تو صفحه میاره:
      {"version":"1.0","provider_name":"\u067e\u06cc\u0645\u0627\u0646\u06a9\u0627\u0631\u06cc \u0648 \u0646\u0642\u0627\u0634\u06cc \u0633\u0627\u062e\u062a\u0645\u0627\u0646 \u0622\u0644\u0645\u0627","provider_url":"http:\/\/www.site.com","author_name":"Admin","author_url":"http:\/\/www.site.com\/author\/admin\/","title":"\u0635\u0641\u062d\u0647\u200c\u06cc \u0627\u0635\u0644\u06cc","type":"rich","width":600,"height":338,"html":"<blockquote class=\"wp-embedded-content\"><a href=\"http:\/\/www.site.com\/\">\u0635\u0641\u062d\u0647\u200c\u06cc \u0627\u0635\u0644\u06cc<\/a><\/blockquote>\n<script type='text\/javascript'>\n<!--\/\/--><![CDATA[\/\/><!--\n\t\t!function(a,b){\"use strict\";function c(){if(!e){e=!0;var a,c,d,f,g=-1!==navigator.appVersion.indexOf(\"MSIE 10\"),h=!!navigator.userAgent.match(\/Trident.*rv:11\\.\/),i=b.querySelectorAll(\"iframe.wp-embedded-content\");for(c=0;c<i.length;c++)if(d=i[c],!d.getAttribute(\"data-secret\")){if(f=Math.random().toString(36).substr(2,10),d.src+=\"#?secret=\"+f,d.setAttribute(\"data-secret\",f),g||h)a=d.cloneNode(!0),a.removeAttribute(\"security\"),d.parentNode.replaceChild(a,d)}else;}}var d=!1,e=!1;if(b.querySelector)if(a.addEventListener)d=!0;if(a.wp=a.wp||{},!a.wp.receiveEmbedMessage)if(a.wp.receiveEmbedMessage=function(c){var d=c.data;if(d.secret||d.message||d.value)if(!\/[^a-zA-Z0-9]\/.test(d.secret)){var e,f,g,h,i,j=b.querySelectorAll('iframe[data-secret=\"'+d.secret+'\"]'),k=b.querySelectorAll('blockquote[data-secret=\"'+d.secret+'\"]');for(e=0;e<k.length;e++)k[e].style.display=\"none\";for(e=0;e<j.length;e++)if(f=j[e],c.source===f.contentWindow){if(f.removeAttribute(\"style\"),\"height\"===d.message){if(g=parseInt(d.value,10),g>1e3)g=1e3;else if(~~g<200)g=200;f.height=g}if(\"link\"===d.message)if(h=b.createElement(\"a\"),i=b.createElement(\"a\"),h.href=f.getAttribute(\"src\"),i.href=d.value,i.host===h.host)if(b.activeElement===f)a.top.location.href=d.value}else;}},d)a.addEventListener(\"message\",a.wp.receiveEmbedMessage,!1),b.addEventListener(\"DOMContentLoaded\",c,!1),a.addEventListener(\"load\",c,!1)}(window,document);\n\/\/--><!]]>\n<\/script><iframe sandbox=\"allow-scripts\" security=\"restricted\" src=\"http:\/\/www.site.com\/embed\/\" width=\"600\" height=\"338\" title=\"&#8220;\u0635\u0641\u062d\u0647\u200c\u06cc \u0627\u0635\u0644\u06cc&#8221; &#8212; \u067e\u06cc\u0645\u0627\u0646\u06a9\u0627\u0631\u06cc \u0648 \u0646\u0642\u0627\u0634\u06cc \u0633\u0627\u062e\u062a\u0645\u0627\u0646 \u0622\u0644\u0645\u0627\" frameborder=\"0\" marginwidth=\"0\" marginheight=\"0\" scrolling=\"no\" class=\"wp-embedded-content\"><\/iframe>"}
      خواهشمندم کمکم کنید.
    • توسط دکتر مهندس
      سلام
      من چندتا سایت دارم که همه رو وقتی خواستم به وردپرس 4.7 ارتقا بدم، همگی مشکل دار شدند.
      به این صورت که خود سایت باز میشه اما قسمت مدیریت سایت باز نمیشه و لینکهای بخش مدیریت به این صورت میاد: /wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2F

توی صفحه هم که میاد اینطوری مینویسه: 

The www......ir page isn’t working
      www.......ir is currently unable to handle this request.
      HTTP ERROR 500