رفتن به مطلب

برخورد جدی پلیس فتا با مضمون آموزش هک

پست های پیشنهاد شده

با سلام

پلیس فتای کشور با طرح جدید اقدام به برخورد جدی با صفحاتی با مضمون "هک" اند میکند. 2 روز پیش از یک خط غیر قابل رد گیری با بنده تماس گرفته شد و متوجه شدم که پلیس فتا بنده را احضار نموده ، پس از حضور مورد بازجویی و به دادستان استان اصفهان منتقل شدم !

علت این امر منتشر کردن مطلبی با عنوان "گوگل هکینگ" در سایتم بود . سایر وبمستران اصفهانی نیز مثل بنده احضار شده و مورد با خواست قرار گرفتنتد.

لذا چنانچه سایتی دارید از انتشار مطالب آموزش هک و مطالبی که عنوان هک در آن بکار رفته جدا خود داری کنید ، پلیس فتا در سارسر کشور شدیدیا با وبمستران برخورد خواهد کرد

• امتیاز 9
لینک به ارسال

با سلام

پلیس فتای کشور با طرح جدید اقدام به برخورد جدی با صفحاتی با مضمون "هک" اند میکند. 2 روز پیش از یک خط غیر قابل رد گیری با بنده تماس گرفته شد و متوجه شدم که پلیس فتا بنده را احضار نموده ، پس از حضور مورد بازجویی و به دادستان استان اصفهان منتقل شدم !

علت این امر منتشر کردن مطلبی با عنوان "گوگل هکینگ" در سایتم بود . سایر وبمستران اصفهانی نیز مثل بنده احضار شده و مورد با خواست قرار گرفتنتد.

لذا چنانچه سایتی دارید از انتشار مطالب آموزش هک و مطالبی که عنوان هک در آن بکار رفته جدا خود داری کنید ، پلیس فتا در سارسر کشور شدیدیا با وبمستران برخورد خواهد کرد

سلام.اخطار دادن یا جریمه هم کردند؟

لینک به ارسال

سلام.اخطار دادن یا جریمه هم کردند؟

بعد از بازجویی متوجه شدند آموزشی که بنده منتشر کردم در واقع تکنیک های موجود در گوگل برای سرچ بهینه بوده (که البته هکر ها از این روش ها سو استفاده میکنند و به گوگل هکینک معروف شده)

اما بنده را به دادستانی اصفهان منتقل کردند ! خوشبختانه مورد خاصی برای بنده نبود

اما سایر وبمستران که صفحاتی با مضمون هک داشتند نیز احضار شده بودند که همگی 20 نفری میشدیم که بنده از نتیجه بازجویی سایرین بی اطلاعم اما شدیدا برخورد میکنند

• امتیاز 2
لینک به ارسال

چرا با این سایت های اسکریپت که اسکریپت ها نال شده دارای مشکلات امنیتی و قالب های نال شده رو در سایتشون قرار می دن برخورد نمی کنند؟

چون هنوز قانون کپی رایت در ایران برقرار نشده

• امتیاز 1
لینک به ارسال

چرا با این سایت های اسکریپت که اسکریپت ها نال شده دارای مشکلات امنیتی و قالب های نال شده رو در سایتشون قرار می دن برخورد نمی کنند؟

دوست مگه سایتهای خارجی اسکریپت ها رو نال نمیکنن!؟ بقولی هم اونجا کپی رایت وجود داره ، 1% ایرانی ها هم تا حالا نال نکردن بخدا اونهایی هم که قالب ها رو تو مارکت ها گذاشتن بصورت فارسی شده خودشون نال نکردن عزیز از سایتهای خارجی که اینکار رو کردن بر میدارن و فارسی سازی میکنن.

من نمیدونم چرا ما ایرانی ها هی به هم بدبینیم ؟! بجای اینکه پشت سرم همدیگه واستیم.

لینک به ارسال

دوست مگه سایتهای خارجی اسکریپت ها رو نال نمیکنن!؟ بقولی هم اونجا کپی رایت وجود داره ، 1% ایرانی ها هم تا حالا نال نکردن بخدا اونهایی هم که قالب ها رو تو مارکت ها گذاشتن بصورت فارسی شده خودشون نال نکردن عزیز از سایتهای خارجی که اینکار رو کردن بر میدارن و فارسی سازی میکنن.

من نمیدونم چرا ما ایرانی ها هی به هم بدبینیم ؟! بجای اینکه پشت سرم همدیگه واستیم.

دوست عزیز، شما مثال دزد و مال‌خر رو در نظر بگیرید، متوجه میشید. یه خارجی دزدی می‌کنه و نال می‌کنه، صحیح. ولی کسی هم که دزدی اونو منتشر می‌کنه و مثل مال‌خر عمل می‌کنه هم شریک دزد حساب میشه. ما پشت هر کسی که دزدی کنه رو خالی می‌کنیم، چه ایرانی چه اجنبی.

-----------------------

تاپیک از مسیر خودش داره منحرف میشه. حسین عزیز صرفاً میخواستن اخطاری بدن به وب‌مسترهای عزیز. ادامه‌ی این بحث بهتره در این تاپیک مطرح بشه.

موفق باشید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...