رفتن به مطلب

مصرف بالای سی پی یو ( Cpu Usage ) در سایت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

چند روزی cpu usage سایت من خیلی بالا رفته و تا 92 میرسه ! بسیاری از مواقع هم سایت Down میشه!

با هاست تماس گرفتم گفتن مربوط به دیتابیس میشه، چطوری باید برطرفش کنم؟ از کجا بفهمم از کدوم قسمت دیتابیس؟

کسی راه حلی داره که بتونه کمک کنه؟

در ضمن تازگی افزونه WP Super Cache رو نصب کردم ولی هیچ تاثیری نداشت!

لینک به ارسال

با تماس مجددی که با مدیر هاست گرفتم این پاسخ رو دادن:

" سایت شما توسط ip های مختلف در حال حمله می باشد، می توانیم سایت شما را تا مدتی مسدود نماییم تا این مشکلات برطرف گردد. "

دوستان کسی این مشکل رو نداشته تا حالا؟ افزونه ای وجود نداره برای پیشگیری از این حملات؟

خواش میکنم اگرکسی اطلاعی داره کمک کنه؟

به نطرتون سایتو مسدود کنم؟

آخه کلی ضربه بهم میخوره؟!!

نمیدونم چیکار کنم!!!!!!1

لینک به ارسال

با تماس مجددی که با مدیر هاست گرفتم این پاسخ رو دادن:

" سایت شما توسط ip های مختلف در حال حمله می باشد، می توانیم سایت شما را تا مدتی مسدود نماییم تا این مشکلات برطرف گردد. "

دوستان کسی این مشکل رو نداشته تا حالا؟ افزونه ای وجود نداره برای پیشگیری از این حملات؟

خواش میکنم اگرکسی اطلاعی داره کمک کنه؟

به نطرتون سایتو مسدود کنم؟

آخه کلی ضربه بهم میخوره؟!!

نمیدونم چیکار کنم!!!!!!1

دوست عزیز سایتتو بر روی سیستم cloudflare می تونی اونجوری آی پی اصلی سایت را مخفی کنی

لینک به ارسال

دوست عزیز سایتتو بر روی سیستم cloudflare می تونی اونجوری آی پی اصلی سایت را مخفی کنی

ممنون از راهنماییت این کارو انجام دادم به پیشنهاد مدیریت هاست ولی چندتا مشکل داره :

1- تعداد ورودی های گوگل و بازدیدم کم شد!!!

2- وقتی که مطلب جدید ارسال میکنم با رفرش صفحه (F5) ملب نشون داده نمیشه و مجبورم (Ctrl+F5) بزنم تا مطلب جدید نشون داده بشه که اونم برخی مواقع جوابگو هستش!

ولی نکته مثبت این بود که این حملات دیداس ناپدید شد.

این مشکلاتی که گفتم تا حالا برای خود شما در استفاده از سایت

cloudflare پیش نیومده؟

و به نظرتون چند روز بگذراه

بیخیال حملات دیداس نمیشن؟

موندم دیگه چیکار کنم!

با سلام

رنج آی پی های وروردی به سایت رو از طریق فایل htaccess محدود نمایید

میتوانید سایت نیز مسدود کنید و یا به شرکت های که توان مقابله با حملات دیداس رو دارد منتقل نمایید

موفق باشید

میشه در مورد فایل htaccess بیشتر توضیح بدی چطور این کارو انجام بدم؟ و اینکه این روش مشکلی برای بازدید سایر کاربرا به وجود نمیاره؟

اگه لطف کنی یه شرکت معرفی کنی ممنونت میشم.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیزم

حمله ای که به سایت شما میشه اسمش DDOS هست

شما به هیچ وجه خودتون نمیتونین جلوی این حمله رو بگیرین مگر با بردن سایت روی کلوفلیر که اون هم با پرداخت هزینه هست

سرویس رایگانش رو میشه بایپس کرد.

حملات DDOS باید از طرف سرور جلوگیری شه

یعنی خود شما بدون دسترسی به سرور نمیتونین کاری کنین

شما باید به هاستینگ مشکل را بگین

اگر هاستینگ رسیدگی نکرد باید سایتتون رو روی یک سرور با امکانات مقابله با حملات DDOS ببرید

حملات DDOS معمولا با فایروال هایی که روی سرور نصب میشن جلوگیری میشن مثل فایروال uptables

البته با .htacess ایپی حمله کننده رو بن کنین اما معمولا نمیشه روش حساب وا کرد

------

ورودی کم گوگل به این خاطر هست که به خاطر حملات گاهی سایت شما از دسترس خارج میشه .....

مشکل نشان داده نشدن مطالب شاید به خاطر فعال بودن کش ها باشند

اگر فعال کردین ،غیرفعال کنین و تست کنین

بالا هم خوندم که انگار شما افزونه سوپرکش رو نصب کردین پس مشکلتون به این خاطر هست

.htaccess برای بن کردن ایپی خاص

order allow,deny
deny from XXX.WWW.YYY.ZZZ
allow from all

به جای XXX.WWW.YYY.ZZZ ای پی را وارد کنین

میتونین ایپی شخصی که حملات را انجام می دهد،از هاستینگ بگیرید

خیر مشکلی پیش نمیاد نه برای سایت و نه کاربرا

حملات ناپدید نشده است،شخص شاید از حملات دست برداشته

یاعلی.

لینک به ارسال

Babak_T عزیز ممنون از راهنماییت توضحاتت تقریبا کامل بود.

اینکه گفتم حملات کم شده فک کنم بخاطر استفاده از

سیستم cloudflare باشه، حالا درسته رایگان استفاده میکنم ولی خوب خیلی بهتر شد سایت.

پس باید ip هارو از هاست تقاضا کنم تا بتونم اقدام کنم.

ولی این حملات خیلی بده! خدا سر هیچکس نیاره که کلافه میکنه آدمو..

لینک به ارسال

والا به نظر من بهتره بزاری دائم روی cloudflare بمونه.. منتها این بسته به مهارت اون هاستینگ شما تو کانفیگوریشن سرور ها داره.. بعضی از هاستینگ اصلا" اساس کارشون روی cloudflare بر همین اساس هم سرورهاشون را کانفیگ می کنن کش سررورهاشون هم طوری تنظیم می کنن که اون مشکل (Ctrl+F5)پیش نیاد به نظر من اینو شما با خود هاستینگ مطرح کن این مشکل بیشتر بر می گرده به کش سرور...

در مورد حمله ddos اون حمله خیلی ضعیف بوده... وگرنه مطمئن باش خود هاستینگ برای یکی دو روز آکانت شما را تعلیق می کرد....سایت کامل داون می شد... این حمله ها هیچ وقت تمومی ندارن... پس روی یک سیستم های امنی مثل cloudflare بمونه ضرر نمی کنید

لینک به ارسال

دوست عزیزم

به این علت میگم سرویس کلو فلیر رایگانش مفید نیست که اگر هکر حمله کننده ماهر باشد می تواند بایپس کند

کار سروریس کلودفلر مخفی سازی ایپی اصلی سرور می باشد

در این حملات بیشتر سرور زیر فشار میره

راه های پیشنهادی من

بردن سایت روی یک سرور دارای تدابیر امنیتی قوی در مقابل حملات DDos

استفاده از سروریس پولی کلودفلیر

به جز این روش ها چیزی خوب به ذهنم نمی رسه

یاعلی.

لینک به ارسال

به سایت تون حمله دی داس شده دوست عزیز برای جلوگیری از حمله به نظر من از سرویس اینجا استفاده بکن

http://legendweb.in/client/

دو نوع هاست داره ماهیانه 7 هزارتومان که زد دیداس هست هاست هاش و اگه رتبه خوبی تو الکسا داشته باشی سایتت پربازدید باشه میتوانی ادرس سایتت رو بدی برسی کنیم رایگان میتوانیم اسپانسر سرورشما بشیم

لینک به ارسال

دوستان از همگی ممنون

از راه کارهایی که دادید استفاده کردم.

خوشبختانه مشکل حملات برطرف شده ولی واسه شمارش ip های ورودی و بازدید روزانه از سایت به مشکل خوردم که به اجبار از شمارشگر Webgozar استفاده میکنم.

مجدد با هاست تماس میگیرم ببینم راه حلی برای برطرف کردن مشکل پیدا میکنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...