رفتن به مطلب

نمایش ستاره در گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام یه سوال داشتم جدیدا دقت کنید یکی سری سایت های ریت های ستاره ای میزارند و تو گوگل هم نمایش داده میشه

ممنون میشم اگر از دوستان کسی از این افزونه ها کار میکنه معرفی کنه و همراه با اموزش استفاده

post-1868-0-19586200-1442298608_thumb.pn

یکی دوتاشو نصب کردم اما و گوگل دیده نمیشه مال من

ممنون میشم راهنمایی کنید و اموزش استفاده رو بفرمایید

لینک به ارسال

با سلام یه سوال داشتم جدیدا دقت کنید یکی سری سایت های ریت های ستاره ای میزارند و تو گوگل هم نمایش داده میشه

ممنون میشم اگر از دوستان کسی از این افزونه ها کار میکنه معرفی کنه و همراه با اموزش استفاده

post-1868-0-19586200-1442298608_thumb.pn

یکی دوتاشو نصب کردم اما و گوگل دیده نمیشه مال من

ممنون میشم راهنمایی کنید و اموزش استفاده رو بفرمایید

منم یه چن تا نصب کردم جواب نداد

لینک به ارسال

ازافزونه گوگل استار استفاده بکن دوست عزیز مشکلت حل میشه من خودم نیز ازاین افزونه استفاده میکنم یاحق خدانگهدار

اینم لینک افزونه بعد نصب حداقل 7 روز زمان میبره تا توگوگل مطالبت ستاره دار بشه

لینک افزونه رم تا پنج دقیقه دیگه برات میزارم

اینم از لینکی که قولش رو دادم

http://z4i.ir/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1.htm

ویرایش شده توسط legendsms
لینک به ارسال

ازافزونه گوگل استار استفاده بکن دوست عزیز مشکلت حل میشه من خودم نیز ازاین افزونه استفاده میکنم یاحق خدانگهدار

اینم لینک افزونه بعد نصب حداقل 7 روز زمان میبره تا توگوگل مطالبت ستاره دار بشه

لینک افزونه رم تا پنج دقیقه دیگه برات میزارم

اینم از لینکی که قولش رو دادم

http://z4i.ir/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1.htm

اتفاقا یکی از افزونه هایی که امتحان کردم همین افزونه بود ولی متاسفانه ستاره ای توی گوگل نشون نمیده .

پر کردن همه ی فیلد های اون ضروریه ؟

لینک به ارسال

اتفاقا یکی از افزونه هایی که امتحان کردم همین افزونه بود ولی متاسفانه ستاره ای توی گوگل نشون نمیده .

پر کردن همه ی فیلد های اون ضروریه ؟

بله عزیزم دلم توهمه فیلد ها باید عنوان مطلب وارد بشه مثلا عنوان نوشته شما علی هست

توقسمت نویسنده توضیحات و عنوان باید علی را کپی پیست کنید تعداد ستاره رو انتخاب بکنید من خودم از این افزونه استفاده کردم مشکلی توش نداشتم

لازمه اضافه بکنم به حرفام مطلب حداقل 7 روز طول میکشه تو گوگل ستاره دار بشه

ویرایش شده توسط legendsms
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...