رفتن به مطلب

مشکل ایجاد صفحه سایت مپ بعنوان برگه در سایت

style

پست های پیشنهاد شده

درود و ضمن خسته نباشید.

می خواستم آدرس سایت مپ سایت رو که بوسیله افزونه وردپرس سئو ساخته شده رو به آدرس برگه ای که برای سایت مپ ایجاد کردم اضافه کنم. که اون نقطه قبل از xml به علامت - تبدیل میشه ... و وقتی روی برگه سایت مپ کلیک میشه توی سایت مپ نمیره ...

a1z0g5dnvua5n71l0tjt.png

http://style-teenage.com/sitemap_index.xml

ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری آدرس رو درست وارد کنم ...

با تشکر از شما*

ویرایش شده توسط style
لینک به ارسال

من مشکلی تو سایت map ندیدم چه مشکلی داری دوست عزیز؟ الان من رفتم داخل سایت مپ اگه میخواین .xml باشه پیوند رو تغیر بدید و به جایه -در صغحه اول افزونه . رو بزنید موفق وسربلند باشید

لینک به ارسال

من مشکلی تو سایت map ندیدم چه مشکلی داری دوست عزیز؟ الان من رفتم داخل سایت مپ اگه میخواین .xml باشه پیوند رو تغیر بدید و به جایه -در صغحه اول افزونه . رو بزنید موفق وسربلند باشید

بسیار ممنونم ...

الان لینک روی برگه سایت مپ این هست » http://style-teenage.com/sitemap_index-xml/ که ویرایش پیوند هم میزنم بعد از کلیک روی قبول باز علامت عوض میشه به این » -

لینک به ارسال

خب از قسمت تنظیمات برید پیوندها تو وردپرس بعد برید قسمت افزونه سئو برید قسمت پیوند ها هر جفتش رو که - این هست رو به . تبدیل کنید موفق سربلند باشید

لینک به ارسال

خب از قسمت تنظیمات برید پیوندها تو وردپرس بعد برید قسمت افزونه سئو برید قسمت پیوند ها هر جفتش رو که - این هست رو به . تبدیل کنید موفق سربلند باشید

بسیار ممنونم دوست گرامی.

من توی تنظیمات وردپرس و پیوندها رفتم, ولی این قسمت صحبت شما رو متوجه نشدم "بعد برید قسمت افزونه سئو برید قسمت پیوند ها" ... ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

بسیار ممنونم دوست گرامی.

من توی تنظیمات وردپرس و پیوندها رفتم, ولی این قسمت صحبت شما رو متوجه نشدم "بعد برید قسمت افزونه سئو برید قسمت پیوند ها" ... ممنون میشم راهنمایی کنید .

اگر افزونه سئو داشته باشید در افزونه سئو نیز همچین بخشی هست که شبیه پیوند هاست وعلات فوق رو - جایگزین . میکنه این بخش رو باید تو پلاگین سئو تون درست بکنید

لینک به ارسال

بسیار ممنون از راهنمایی. من به قسمت تنظیمات پیوند یکتای افزونه wordpress seo رفتم و اونجا امتحان کردم گزینه های مختلف رو ... ولی نشد ...

توی این قسمت »

aht372v8asrdex9ze64g.png

لینک به ارسال

بسیار ممنون از راهنمایی. من به قسمت تنظیمات پیوند یکتای افزونه wordpress seo رفتم و اونجا امتحان کردم گزینه های مختلف رو ... ولی نشد ...

توی این قسمت »

aht372v8asrdex9ze64g.png

دوست عزیز اینجایی که رفتین اشتباه است برین تو قسمت سئو برین قسمت عنوان و ها ومتاها اونجا به جایه - دشت & دات . رو وارد کنید

بعد از اینکا اینجا درست کردی این برگه رو ویرایش کن و از پیوند یکتا علامت - ویرایش کن برداروجاش . بزار

بعد اینکار برو تو تنظیمات مدیریت پیشخوان قسمت پیوند ها پیوند دلخواه رو به این شکل انتخاب بکن /%postname% داخلش از - استفاده نکن 100 درصد مشکلت حل میشه

لینک به ارسال

از شما بسیار ممنونم دوست گرامی که کمک می کنید ...

نمی دونم کارهایی که گفتید رو انجام میدم ولی تا بجای - علامت دات . رو وارد می کنم و روی قبول کلیک می کنم سریع به علامت - تغییر پیدا می کنه ... اینم عکس کارهایی که گفتید »

5258b1emf8z3jemyyn92.png

ansghbimrpnho9y31lyg.png

n66qpig9g0x9lyjpxuic.png

تشکر از شما دوست عزیز*

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...