رفتن به مطلب

ترجمه نشدن افزونه

hkss

پست های پیشنهاد شده

اسم رو به cornerstone-fa_IR.po تغییر بدید ببینید درست میشه یا نه.

من همه اینارو انجام دادم. ینی تمام اموزش ها رو دیدم اما نشده. این فایل رو به اسمی که شما میگید تغییر دادم و به کلی اسم الکی دیگه هم تغییر دادم اما نشده. و یکی از دوستان گفت که فایل زبانت احتمالا فراخوانی نشده!

لینک به ارسال

من همه اینارو انجام دادم. ینی تمام اموزش ها رو دیدم اما نشده. این فایل رو به اسمی که شما میگید تغییر دادم و به کلی اسم الکی دیگه هم تغییر دادم اما نشده. و یکی از دوستان گفت که فایل زبانت احتمالا فراخوانی نشده!

دوست عزیز cornerstone یک افزونه پولی از themeco هست .شما باید با پشتیبانی خود theme co مطرح کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز cornerstone یک افزونه پولی از themeco هست .شما باید با پشتیبانی خود theme co مطرح کنید

این انجمن مثلا تخصصی هست که یک موضوع به این سادگی رو نمیتونید جواب بدید و بهونه میارید که این افزونه پولی هست؟

شما رو بخدا به من کمک کنید. این بار شما فکر کنید من راجب یک افزونه دیگه حرف میزنم اصلا

لینک به ارسال

این انجمن مثلا تخصصی هست که یک موضوع به این سادگی رو نمیتونید جواب بدید و بهونه میارید که این افزونه پولی هست؟

شما رو بخدا به من کمک کنید. این بار شما فکر کنید من راجب یک افزونه دیگه حرف میزنم اصلا

قانون این انجمن همینه.

اگه ساده هست خودتون حلش کنید.

به من پیام خصوصی فرستادید که افزونه رو خریدم و نمی تونم انگلیسی با پشتیبانی صحبت کنم.

شما بهتر بود متنی که میخواستید رو توی یه تاپیک می نوشتید تا دوستان کمکتون کنن و به انگلیسی ترجمش کنن.

لینک به ارسال

فایل زبانش رو برام بفرست برات ترجمش کنم ارسال بکنم ولی فایل اصلی که داخل پوشه زبان قرار داده شده رو یعنی بدون تغیر وباهمون اسمی که داخل اون پوشه هست پوشه زبان رو بدون دستکاری برام بفرست درستش میکنم برات

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...