رفتن به مطلب

درخواست معرفی مراکز آموزش طراحی وب سایت

M.Hajloo

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان قصد دارم طراحی وب سایت را به صورت کامل یاد بگیرم

میخواستم ببینم بهترین جا برای آموزش دیدن کجا هست ؟ ( تهران باشه )

چه زبان برنامه نویسی بهتره ؟

مجتمع فنی تهران خوبه ؟

لینک به ارسال

دوست گلم همه زبان هایه برنامه نویسی به نحوی خوب هستند از برترین ومطرح ترین زبان هایه برنامه نویسی میتوانم به ای اس پی دات نت و php اشاره بکنم برای طراحی وب سایت

ویرایش شده توسط legendsms
لینک به ارسال

خیر!

با مجتمع فنی تهران موافق نیستم.

خوب لطفاً 1 جای خوب معرفی کنید بهم

لطفاً از تجربه خودتون در مورد اینکه به طراحی تسلط پیدا کردید واسم بگید که از کجا شروع کردید

لینک به ارسال

لطفاً از تجربه خودتون در مورد اینکه به طراحی تسلط پیدا کردید واسم بگید که از کجا شروع کردید

پیشنهاد می کنم مصاحبه هایی رو که ماندگار وب با این بزرگان انجام داده حتما بخونید:

http://mandegarweb.com/interviews/

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

درود

مجتمع فنی تهران خوبه ؟

یکی از بهترین آموزشگاه های ایران بدون شک آموزش گاه برنامه نویس هست.

این آموزشگاه زیر نظر استاد کرامتی هست که بسیار عالی و کاربردی درس می دهند.

لینک به ارسال

آموزشگاه برنامه رو نرفتم ولی کیفیت کارشون رو تایید می کنم.

اگر راه حل شخصی من رو بخواید اینه که از روی منابع اصلی شروع کنید به خوندن

لینک به ارسال

درود

مجتمع فنی تهران خوبه ؟

دوست عزیز به نظر من خودت یاد بگیری و کلاس نری بهتره . من و بسیاری از دوستان دیگر هم خودشون یاد گرفتن . من معتقدم اونایی که خودشون یاد میگیرن خیلی قویتر هستن . چون وقتی به مشکلی بر میخورن یاد میگیرن که خودشون سعی کنن مشکل رو حل کنن .

با چندتا اموزش pdf میتونید پایه رو یاد بگیرید و بعد هم با تمرین زیاد و امتحان کد های مختلف میتونید قویتر بشید . به نظر من بهترین یادگیری با تمرین زیاد و امتحان کد های مختلف هست . ( نظر شخصی )

لینک به ارسال

خوب اگر قرار باشه بشنم و توی خونه خودم با خوندن و تمرین کردن یاد بگیرم لطفاً بهم کتاب های خوب را معرفی کنید

متاسفانه زبانم در سطحی نیست که به راحتی بتونم از منابع اصلی و پک های آموزشی مانند شرکت لیندا و ... استفاده کنم پس لطفاً کتاب های پارسی را پیشنهاد دهید

سپاس

لینک به ارسال

خوب اگر قرار باشه بشنم و توی خونه خودم با خوندن و تمرین کردن یاد بگیرم لطفاً بهم کتاب های خوب را معرفی کنید

متاسفانه زبانم در سطحی نیست که به راحتی بتونم از منابع اصلی و پک های آموزشی مانند شرکت لیندا و ... استفاده کنم پس لطفاً کتاب های پارسی را پیشنهاد دهید

سپاس

یه سرچ تو گوگل بزنید "دانلود اموزش html به صورت pdf " و همچنین برای css . سعی کنید css و html رو همراه همدیگه یادبگیرید . بعدش که کمی مسلط شدید با توجه به بیس و پایه ی قالب های ساده کار کدنویسی و طراحی رو شروع کنید و سعی کنید از خلاقیت خودتون استفاده کنید .

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر html و css بلد هستید و اگرمیخواهد پی اچ پی و asp.net یاد بگیرید صفر تاصد این کتاب هارو میتوانم براتون بزارم دانلود کنید اگر مایل بودین بهم بگین تا براتون قرار بدم

لینک به ارسال

پی دی اف های موجود در وب معمولا کیفیت آموزش مناسبی ندارند ، کتاب های چاپی موجود در بازار بهترند و بهتره به کتابفروشی های دانشگاهی سطح شهرتون رجوع کنید و خودتون کتاب های موجود را مقایسه کنید.

هیچ منبع آموزشی بهتر از کتاب نیست ...

لینک به ارسال

دوستان هم درست میفرمایند. البته من خودم با pdf یاد گرفتم.

چه کتاب و چه pdf سعی کنید خودتون بخونید و یاد بگیرید.

لینک به ارسال

سلام

بنظر منم کتاب خوبه بشرطی که کامل و منبع زبان اصل باشه من کتاب کاملی به زبان فارسی ندیدم ولی کتابهای سایت آزاد دانلودو (سایت آزاد دانلود به otedia.com تغییر آدرس داد برای جلوگیری از ریدایرکت جاوااسکریپت مرورگرتونو غیر فعال کنید)پیشنهاد میکنم کامل نیستن ولی خوبن.

همچنین ویدئوهای سایت آزاد دانلودو پیشنهاد میکنم که بهترین آموزشهای فارسی در زمینه برنامه نویسیو داره ولی در زمینه طراحی کمی ضعیفه و برای طراحی آموزشهای آنلاینرو پیشنهاد میکنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...