رفتن به مطلب

مشکل با upload در ftp دیگر

1tarah

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من قبلا از پلاگین های مختلفی جهت آپلود فایل در هاست دیگر یا به عبارتی Remote ftp اسفتاده می کردم. متاسفانه نمیدونم چرا ناگهان افزونه از کار افتاد و هر کاری می کنم نمیتونم با هاست دوم از داخل وردپرس ارتباط بگیرم. (به عنوان مثال هاست دانلود)

با هاستم تماس گرفتم گفت تغییراتی انجام ندادیم.

حال نمیدونم مشکل از وردپرس و تنظیمات اونه یا مشکل از ماژول های نصبی روی هاست ؟

باتشکر.

لینک به ارسال

سلام ، لطفاً قبل از ارسال تاپیک جستجو کنید ، افزونه hacklog remote attachment رو نصب کنید ، تنظیماتش در تاپیک های دیگه توضیح داده شده.

لینک به ارسال

سلام ، لطفاً قبل از ارسال تاپیک جستجو کنید ، افزونه hacklog remote attachment رو نصب کنید ، تنظیماتش در تاپیک های دیگه توضیح داده شده.

عزیز همونطور که عرض کردم قبلا مشکل نداشت. بدون تغییرات از کار افتاده و ست نمیشه .

من دقیقا از همین افزونه استفاده می کردم که از کار افتاده. افزونه های دیگری هم تست کردم جواب نداده.

دنبال دلیل و راه حلم.

لینک به ارسال

عزیز همونطور که عرض کردم قبلا مشکل نداشت. بدون تغییرات از کار افتاده و ست نمیشه .

من دقیقا از همین افزونه استفاده می کردم که از کار افتاده. افزونه های دیگری هم تست کردم جواب نداده.

دنبال دلیل و راه حلم.

اگه دقت کنید در اون تاپیک که آقای زینلی معرفی کردن ،دوستان گفتن که این افزونه از کار افتاده کلا!!

شما از upload to ftp استفاده کن که بروزرسانی هم میشه.

دلیل اینکه بدون تغییرات از کار افتاده میتونه خود افزونه باشه

لینک به ارسال

اگه دقت کنید در اون تاپیک که آقای زینلی معرفی کردن ،دوستان گفتن که این افزونه از کار افتاده کلا!!

شما از upload to ftp استفاده کن که بروزرسانی هم میشه.

دلیل اینکه بدون تغییرات از کار افتاده میتونه خود افزونه باشه

آقای زینلی افزونه hacklog remote attachment معرفی کردند که شما میگید از کار افتاده. ضمن اینکه این افزونه تا هفته قبل کار میکرد.

دقیقا با همین افزونه دوم که شما میگید هر کاری کردم وصل نشد. فکر به سمت هاست و تنظیمات خود افزونه برگشت که ممکنه مشکل از اونجا باشه

مثلا پرت ۲۱ که مربوط به ftp هست رو بسته باشند که اونها هم گفتند مشکلی نیست.

ولی دلیل این مشکل رو متوجه نمیشه.

حتی یکی از افزونه ها بود که بصورت دستی مشخصات هاست رو وارد میکردی اونم جواب نداد !

لینک به ارسال

آقای زینلی افزونه hacklog remote attachment معرفی کردند که شما میگید از کار افتاده. ضمن اینکه این افزونه تا هفته قبل کار میکرد.

دقیقا با همین افزونه دوم که شما میگید هر کاری کردم وصل نشد. فکر به سمت هاست و تنظیمات خود افزونه برگشت که ممکنه مشکل از اونجا باشه

مثلا پرت ۲۱ که مربوط به ftp هست رو بسته باشند که اونها هم گفتند مشکلی نیست.

ولی دلیل این مشکل رو متوجه نمیشه.

حتی یکی از افزونه ها بود که بصورت دستی مشخصات هاست رو وارد میکردی اونم جواب نداد !

مشخصات upload to ftp رو چطور وارد میکنید. یه عکس پیوست کنید تا اگه اشتباست راهنمایی کنم. من خودم از این افزونه استفاده میکنم و مشکلی ندارم

لینک به ارسال

سلام ، دوستان عزیز بالعکس این حرفی که شما میزنین افزونه upload to ftp تو ورژن 4.2 وردپرس یا 4.0 وردپرس بود که به مشکل برخورد و وقتی با نویسنده اش صحبت میکردی میگفت فعلاً وقت ندارم افزونه رو آپدیت کنم!!! (منظورم اینکه نویسنده اش اصلاً پشتیبانی خوبی نسبت به افزونه نداشت...)

در حال حاضر از آخرین نسخه وردپرس (4.3.1) دارم استفاده میکنم و هیچگونه مشکلی نداره افزونه hacklog remote attachment و به خوبی کار میکنه! به احتمال زیاد تنظیمات رو اشتباه وارد کردید.

و خودمم از افزونه های زیادی استفاده کردم! ولی خب هیچکدومشون به اندازه این افزونه کامل و دقیق نیستن!

post-4130-0-80294300-1442399372_thumb.pn

لینک به ارسال

سلام ، دوستان عزیز بالعکس این حرفی که شما میزنین افزونه upload to ftp تو ورژن 4.2 وردپرس یا 4.0 وردپرس بود که به مشکل برخورد و وقتی با نویسنده اش صحبت میکردی میگفت فعلاً وقت ندارم افزونه رو آپدیت کنم!!! (منظورم اینکه نویسنده اش اصلاً پشتیبانی خوبی نسبت به افزونه نداشت...)

در حال حاضر از آخرین نسخه وردپرس (4.3.1) دارم استفاده میکنم و هیچگونه مشکلی نداره افزونه hacklog remote attachment و به خوبی کار میکنه! به احتمال زیاد تنظیمات رو اشتباه وارد کردید.

و خودمم از افزونه های زیادی استفاده کردم! ولی خب هیچکدومشون به اندازه این افزونه کامل و دقیق نیستن!

post-4130-0-80294300-1442399372_thumb.pn

شما درست میگید. یکی از کاربران برجسته این انجمن در تاپیکی که بنده هم مشکل خودم رو عنوان کرده بودم گفتن که این افزونه دو ساله که از کار افتاده و من هم بررسی نکردم که موضوع درسته یا خیر و اطمینان کردم . اما در حال حاضر بدون هیچ مشکلی از upload to ftp استفاده میکنم. در صورتی که دوستان راهنمایی خواستند بنده در خدمتم

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال
سلام ، دوستان عزیز بالعکس این حرفی که شما میزنین افزونه upload to ftp تو ورژن 4.2 وردپرس یا 4.0 وردپرس بود که به مشکل برخورد و وقتی با نویسنده اش صحبت میکردی میگفت فعلاً وقت ندارم افزونه رو آپدیت کنم!!! (منظورم اینکه نویسنده اش اصلاً پشتیبانی خوبی نسبت به افزونه نداشت...) در حال حاضر از آخرین نسخه وردپرس (4.3.1) دارم استفاده میکنم و هیچگونه مشکلی نداره افزونه hacklog remote attachment و به خوبی کار میکنه! به احتمال زیاد تنظیمات رو اشتباه وارد کردید. و خودمم از افزونه های زیادی استفاده کردم! ولی خب هیچکدومشون به اندازه این افزونه کامل و دقیق نیستن! post-4130-0-80294300-1442399372_thumb.pn

در افزونه hacklog remote attachment ارور بعد از تنظیمات ارور زیر رو میده. لازم به ذکره که این افزوه تا هفته قبل بصورت کامل کار میکرد.

Failed to connect to remote server!

تنظیم خاصی هم نداره. مثل عکسی که آقای زینلی گذاشتند تنظیم کردم.

===

شما درست میگید. یکی از کاربران برجسته این انجمن در تاپیکی که بنده هم مشکل خودم رو عنوان کرده بودم گفتن که این افزونه دو ساله که از کار افتاده و من هم بررسی نکردم که موضوع درسته یا خیر و اطمینان کردم . اما در حال حاضر بدون هیچ مشکلی از upload to ftp استفاده میکنم. در صورتی که دوستان راهنمایی خواستند بنده در خدمتم

در این افزونه هم کلیه تنظیمات را انجام دادم. ارور میده. !

FTP connect error dl.domain.com:21

FTP Status:

Upload Status: Can not upload

Delete Status:Can not delete

File Link Status:HTML File Link is Error

ویرایش شده توسط 1tarah
لینک به ارسال

در افزونه hacklog remote attachment ارور بعد از تنظیمات ارور زیر رو میده. لازم به ذکره که این افزوه تا هفته قبل بصورت کامل کار میکرد.

Failed to connect to remote server!

تنظیم خاصی هم نداره. مثل عکسی که آقای زینلی گذاشتند تنظیم کردم.

===

در این افزونه هم کلیه تنظیمات را انجام دادم. ارور میده. !

FTP connect error dl.domain.com:21

FTP Status:

Upload Status: Can not upload

Delete Status:Can not delete

شما مثل تصویر زیر کامل کن فیلدها رو (اونجاهایی که چیزی ننوشتم رو تغییر نده)

irry_help.png

لینک به ارسال

شما مثل تصویر زیر کامل کن فیلدها رو (اونجاهایی که چیزی ننوشتم رو تغییر نده)

irry_help.png

ممنون از زحمتی که کشیدی. ولی دقیقا این تنظیمات رو انجام میدم ولی نمیشه. همون اروری که بالای عکس شماست رو میده ! به جای ok‌ آخر error

ویرایش شده توسط 1tarah
لینک به ارسال

ممنون از زحمتی که کشیدی. ولی دقیقا این تنظیمات رو انجام میدم ولی نمیشه. همون اروری که بالای عکس شماست رو میده ! به جای ok‌ آخر error

مجددا کل تنظیمات رو از ابتدا انجام بده. Html link url رو هم مجددا بصورت دستی وارد کن و باز تست کن. (چون این اطلاعات ذخیره میشه مجددا دستی وارد کن)

لینک به ارسال

لطفاً تداخل با افزونه ها ، پوسته یا تنظیمات cPanel هم چک کنید.

اگر نشد وردپرس رو راه اندازی مجدد بزنید شاید وردپرستون ناقص آپدیت شده.

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

با این افزونه بنده فقط مشکل ادرس دهی دارم و مشکل اینه که داخل پابلیک اچ تی ام ال پوشه ای ساختم به نام pic و تصاویر به درستی داخل همون پوشه اپلود میشه ولی در سایت اصلیم نمایش داده نمیشه به این علت که در مسیر فایل اپلود شده نام dl.mysite.com/public_html/pic/iran.jpg نمایش داده میشه!

چیکار کنم که اون مسیر از مسیر فایل حذف بشه؟

لینک به ارسال

بالاخره بعد از یک هفته تلاش تونستم مشکل رو حل کنم!!!

به ترتیب مراحل کار رو میگم انجام بدید...

فرض کنید سایت اصلی وردپرس من http://abc.com هستش

و هاست دانلود هم http://dl.abc.com هستش (موقع خریدن هاست دانلود قبل ادرس سایت اصلیتون هرچیزی میتونید انتخاب کنید که من dl رو انتخاب کردم) و باید از طریق dns سینک بشه!

مرحله اول - افزونه Upload to FTP رو از طریق مخزن وردپرس نصب کنید.

مرحله دوم - در قسمت تنظیمات>رسانه تیک گزینه (پرونده‌ها را ماهانه و سالانه سازماندهی کن) رو بزنید (فعال باشه!)

مرحله سوم - برید به تنظیمات افزونه Upload to FTP

مرحله چهارم - مطابق عکس تنظیم کنید:

اگه داخل public_html دوس دارید پوشه بسازید نام اون رو باید در مسیر ادرس اضافه کنید دقیقا مطابق تصویر (دقت کنید که پوشه رو باید در هاست دانلود هم بسازید!)

2018-12-25-11-12-ttbbiston.com.png

لینک به ارسال
در در 9/16/2015 at 19:45، شهاب گفته است :

مجددا کل تنظیمات رو از ابتدا انجام بده. Html link url رو هم مجددا بصورت دستی وارد کن و باز تست کن. (چون این اطلاعات ذخیره میشه مجددا دستی وارد کن)

سلام
مشکلت حل شد؟؟

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

بالاخره بعد از یک هفته تلاش تونستم مشکل رو حل کنم!!!

به ترتیب مراحل کار رو میگم انجام بدید...

فرض کنید سایت اصلی وردپرس من http://abc.com هستش

و هاست دانلود هم http://dl.abc.com هستش (موقع خریدن هاست دانلود قبل ادرس سایت اصلیتون هرچیزی میتونید انتخاب کنید که من dl رو انتخاب کردم) و باید از طریق dns سینک بشه!

مرحله اول - افزونه Upload to FTP رو از طریق مخزن وردپرس نصب کنید.

مرحله دوم - در قسمت تنظیمات>رسانه تیک گزینه (پرونده‌ها را ماهانه و سالانه سازماندهی کن) رو بزنید (فعال باشه!)

مرحله سوم - برید به تنظیمات افزونه Upload to FTP

مرحله چهارم - مطابق عکس تنظیم کنید:

اگه داخل public_html دوس دارید پوشه بسازید نام اون رو باید در مسیر ادرس اضافه کنید دقیقا مطابق تصویر (دقت کنید که پوشه رو باید در هاست دانلود هم بسازید!)

2018-12-25-11-12-ttbbiston.com.png

تنها عیبی که داره اینه که در هر دو هاست اپلود میکنه!!!

که بنده فعلا از هاست اصلی به صورت دستی پاک میکنم!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...