ژیهات

استفاده از لایت باکس ووکامرس برای گالری وردپرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

چطوری میشه از لایت باکس ووکامرس برای گالری تصاویر که در نوشته ها ساخته میشه استفاده کرد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

وقت بخیر

سوال خیلی خوبیه ، وقتی یک سری کد جاوا اسکریپت و css برای گالری زیبا و خوب محصولات ووکامرس دارن لود میشن ، چرا باز برای گالری خود تصاویر نوشته های وردپرس کار جداگانه ای صورت بگیره ؟

ممنون میشم دوستان ارهنمایی بفرمایند.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط دکتر مهندس
      سلام
      من در سایت درمانگیاه www.darmangiah.com افزونه پست پیشتاز و سفارشی رو نصب کرده ام که طبیعتاً باید مطابق با آدرس سفارش دهنده، قیمت پستی رو محاسبه کنه.

اما این کار رو نمیکنه و برای همه استانها یک قیمت واحد رو در نظر میگیره.

کسب از دوستان افزونه بهتری برای این کار میشناسن که مثلاً بصورت دینامیک به سیستم پست وسط بشه و محاسبه کنه یا چنین چیزی؟

• توسط hoseinzr
      دوستان سلام
      من یک قالب html رو دارم به وردپرس تبدیل میکنم و برای اینکه در زیر پستها بتونم از دیدگاه استفاده کنم از کد comments_template() استفاده میکنم ... اما مشکل اینجاست که فقط دیدگاه یکی از نوشته هام رو نمایش میده یعنی توی همه ی پستام یه دیدگاه رو مینویسه و انگار استاتیکه ... امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .. ممنون اگه کمکم کنید
    • توسط M-R
      سلام دوستان
      من یه محصول متغیر با ووکامرس ایجاد کردم که 79 تا متغیر مختلف داره، اومدم به 8 دسته 10 تایی تقسیم کردم. ولی برای انتخاب متغیر وقتی متغیر اولی رو انتخاب میکنم تو متغیر دومی همه متغیر ها رو نشون می ده و وقتی یک متغیری انتخاب میکنم که تعریف نکردم میگه: " با عرض پوزش، هیچ محصولی مطابق انتخاب شما یافت نشد. خواهشمندیمً ترکیب دیگری را انتخاب کنید. ".
      این مشکل برای 30 متغیر نبود.
      اگه راهنمایی دارید ممنون میشم.

• توسط najrobotics
      با سلام
      مدتی است که وردپرس برای من پیغام مبنی بر "حجم فایل کش بسیار بزرگ شده است،نسبت به تخلیه آن اقدام کنید." را ارسال میکند.
      میشود بفرمایید که مشکل از کجاست ؟
      باتشکر
    • توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام دوستان وقت بخیر 
      من تو سایت وردپرسی میخوام یه تصویر از نقشه ایران رو بزارم و وقتی موس روی هر شهری ها کلیک میکنه دسته بندی مربوط به اون شهر رو نشون بده 
      و الان مشکلم اینه که نمیدونم با چه روشی میتونم تو یه عکس نقشه ایران چطور به هر شهری یه لینک بدم 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنماییم کنه