رفتن به مطلب

يك تصوير شاخص و سايز هاي مختلف

پست های پیشنهاد شده

سلام

من امدم با كد زير 2 اندازه مختلف براي تصاوير شاخص تايين كردم:

<?php
if ( function_exists( 'add_image_size' ) ) {
add_image_size( 'first-thumb', 141, 100 , true); //300 pixels wide (and 100 height)
add_image_size( 'secend-thumb', 182, 130 ); //300 pixels wide (and 131 height)
}

اندازه هايي هستش كه نياز دارم....

حالا مشكل من اينه:

عكس يا توي سايز اولش درسته و يا توي سايز دومش ، واصلا دوتاشون به اون اندازه كه من ميخوام نيست!!

يعني اينكه من بالاي صفحه اول براي يك نوع كوئري ها امدم گفتم كه تصاوير شاخص رو نشون بده با سايز 141*100 خب اينجا درسته! ولي پايين همون صفحه يه جا ديگه مثلا امدم همين تصوير شاخص رو با سايز دوم فراخوني كردم يعني 182*130 ولي متاسفانه كل كادر رو اين عكس پر نميكنه و متوجه شدم تصوير شاخص به اون سايزي كه من ميخوام ريسايز نميشه! هر دوي اينا باهم درست نيست يا اون اندازه اولي درسته و دومي كوچيك تره و يا بلعكسش!! چيكار كنم كه تصويري رو كه من قرار ميدم به عنوان تصوير شاخص ، دقيقا به اون سايزي كه ميخوام تو پست ها فراخواني كنم ريسايز بشه؟؟

لینک به ارسال

دومی رو هم بصورت زیر بزارید:

add_image_size( 'secend-thumb', 182, 130, true );

لینک به ارسال

واي خدا ، اين بهترين هديه بود كه تو وردپرس گرفته بودم!!! من چطوري ازت تشكر كنم؟؟؟؟ ،، زنده باشي دوست گلم اميدوارم هميشه در همه جا و همه مراحل زندگيت موفق و پييروز باشي ،

اگر بدوني توي قالبي كه دارم اماده ميكنم چقدر نياز دارم به اينكه يه تصوير شاخص رو ريسايز كنم، شايد باورت نشه و بگي اين ديوانگيه!!!! يه تصوير رو توي يه صفحه نزديك 5 بار در 5 جاي مختلف توي كادر هاي متفاوت بايد قرار ميدادم و اين برام شده بود يه كابوس و داشتم روي روشي فكر ميكردم كه باور كنيد 10 نفرم نتونن انجامش بدن چون مبتدي و فوق العاه وفت گير بود!!!

اصلا نميدونم چطوري ازت تشكر كنم جز اينكه بگم اميدوارم سلامت باشي و شاد..... خوبه كه شما اين پست رو ديدي:)

برام جالبه كه همون اندازه اي رو كه وارد ميكني رو دقيقا برات ميسازه.. ميتونم بپرسم كه صفحه اصلي دانلود اين اسكريپت چيه و اينكه دستورات ديگه اي داره يا خير؟ ميخوام بيشتر باهاش اشنا بشم..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...