رفتن به مطلب

عدم بروزرسانی وردپرس

2raj

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر

دوستان بنده چندوقتیه بعد از بروزرسانی به وردپرس 4.3.1 با مشکلات متعددی روبرو شدم که واقعا هنوزم درگیرشم

یکی از اون مشکلات نمایش ندادن عکسها پس از آپ کردن روی وردپرس بود که برای اینکار مجبور شدم هاست رو به یک ماه پیش رستور کنم ولی امروز وقتی دوباره اومدم ببینم آیا مشکلی وجود داره یا خیر دیدم دیگه هیچ عکسی روی هاست آپ نمیشه و اصلا قسمت بروزرسانی به 4.3.1 اصلا میزنه با خطا مواجه شد الان هنوزم موندم که چکار کنم و اساتید اینجا هم به داد من نرسیدن و ان مشکل دیگه داره کم کم باعث میشه که از داشتن سایت و کار کردن روی وردپرس و توی دنیای مجازی خسته بشم و ازش خداحافظی کنم اگر چه بعضی از دوستان بنده رو راهنمایی کردن ولی هنوز مشکل حل نشده

بنده از اساتید هم درخواست میکنم برای یک بار هم که شده بیان و سایت بنده رو بررسی کنن شاید تونستن مشکل بنده رو حل کنن

لینک به ارسال

درود تورج جان

خب باید گام به گام بررسی کنیم. نخست فرتور (عکس) هنگامی که بارگذاری می‌کنی چه پیامی میده؟

لینک به ارسال

درود تورج جان

خب باید گام به گام بررسی کنیم. نخست فرتور (عکس) هنگامی که بارگذاری می‌کنی چه پیامی میده؟

این خطا رو میده

نوشتن پرونده روی دیسک با خطا مواجه شد.

لینک به ارسال

پوشه wp-content پرمیشن 755 داشته باشه بررسی کن و دوباره آزمایش کن

با یک پرونده بسیار سبک یکی دو کیلوبایتی بارگذاری رو آزمایش کن

لینک به ارسال

پوشه wp-content پرمیشن 755 داشته باشه بررسی کن و دوباره آزمایش کن

باعرض پوزش پرمیشن 755 داره ولی نمیدونم چشه

لینک به ارسال

شاید باورتون نشه ولی من هاست رو به یک ماه پیش رستور کردم ولی نمیدونم چرا مطالب چند روز پیش هنوز روی سایت وجود دارن

لینک به ارسال

شاید باورتون نشه ولی من هاست رو به یک ماه پیش رستور کردم ولی نمیدونم چرا مطالب چند روز پیش هنوز روی سایت وجود دارن

نوشته

حداکثر حجم پرونده برای بارگذاری: 8 MB

لینک به ارسال
پرمیشن پوشه آپلود هم 744 باشه

بله پرمیشن پوشه آپلود هم 744 هست

باز هم خطای

رو میده

بله پرمیشن پوشه آپلود هم 744 هست

باز هم خطای

رو میده

فایل یک کیلو بایتی هم خطا میده

لینک به ارسال

افزونه Wordpress Flash Uploader رو به کار بگیر ببین بدون فلش هم نمی‌تونی آپلود کنی؟

لینک به ارسال

افزونه Wordpress Flash Uploader رو به کار بگیر ببین بدون فلش هم نمی‌تونی آپلود کنی؟

باعرض پوزش مشکل خیلی فراتر از این حرف هاست

من موندم هاستم که به یک ماه پیش رستور شده چطور مطالب چند روز پیش هنوز درش وجود داره

درضمن اگر مشکلی نیست بنده دسترسی هارو بدم و خودتون زحمتش رو برام بکشید چون چند روزه هرکاری که میکنم مشکل برطرف نمیشه

قبلا عکسها آپ میشد و نمایش داده نمیشد الان اصلا آپ هم نمیشه

ویرایش شده توسط تورج حق شناس
لینک به ارسال

با هاستینگ در این باره گفت‌و‌گو کنید شاید مشکل آپلود هم محدودیت‌های هاست باشه

لینک به ارسال

با هاستینگ در این باره گفت‌و‌گو کنید شاید مشکل آپلود هم محدودیت‌های هاست باشه

خیر ربطی به هاستینگ نداره اونها هم هرچی هاست رو رستور میکنن مشکل پابرجاست و بدتر هم میشه

لینک به ارسال

اگه دیتابیس رو برگردونی به چند ماه پیش نوشته‌هاتم بر میگرده به اون زمان. از فرستادن جفنگ یا اسپم در این‌جا پرهیز کنن. دوستان خودشون خواند دید و پاسخ میدن

لینک به ارسال

اگه دیتابیس رو برگردونی به چند ماه پیش نوشته‌هاتم بر میگرده به اون زمان. از فرستادن جفنگ یا اسپم در این‌جا پرهیز کنن. دوستان خودشون خواند دید و پاسخ میدن

دوست عزیز هرکاری رو که شما بگید بنده کردم

بروز رسانی دستی وردپرس

تغییر پریمیژن های تمام فایل ها

بررسی و تغییر فایل .htaccess

غیر فعال کردن تمام افزونه ها!

ولی مشکل هنوز هست

و من موندم چرا وقتی دیتابیس و هاست هر دو رستور شدن مطالب 5 روز پیش هنوز در قسمت نوشته ها وجود داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...