masternet

افزونه های امنیتی

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام.

چند تا از افزونه های مهم و کاربردی برای امنیت بیشتر وردپرس و جلوگیری از هک شدن سایت رو میشه معرفی کنید لطفا؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجا رو ببینید

http://www.3zar.ir/14921-%D9%BE%DA%A9-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B6%D8%AF-%DA%AF%D9%84%D9%88%D9%84%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط meraj
      سلام دوستان
      من تازه یه سایت وردپرس ساختم و خیلی هم از هک شدنش میترسم , قابل ذکر هم هست که از php اصلا سر در نمیارم و از افزونه "all in one security" و همچنین "captcha" گوگل استفاده میکنم هم برای صفحه لوگین و هم برای بخش ثبت نظر و در هسته اصلی وردپرس تغییری هنوز ایجاد نکردم مثل تغییر صفحه ورود چون دیدم با این افزونه ها امکان هک سایت میاد پایین
      اما تو این یک هفته اخر 25 تا نظر در پست های مختلف سایتم ثبت شده بود که به انگلیسی نوشته بود به سایت ما هم سر بزنید , من اول فکر کردم خب یه کاربر معمولی نوشته اما بعد فکر کردم که شاید سایتم رو اسپم زدن(بخاطر اینکه سایت تو این چند روز در بعضی اوقات سرعتش خیلی میومد پایین)
      راهی برای جولوگیری از این کار دارید؟
      چطوری امنیتش رو بیشتر کنم؟
    • توسط zeinababbasi98
      سلام
      برای برقراری امنیت سایتم افزونه ی Sucuri Scanner رو نصب کردم. بعد نصب این افزونه، از پشتیبانی این افزونه مرتب ایمیل هایی با این عنوان که سایت مورد حمله Brute Force قرار گرفته دریافت میکردم. به ناچار آی پی هایی که با یوزر ادمین اقدام به لوگ این کرده بودند را از طریق سی پنل بلاک کردم،اما چند روزه صفحه ورود به مدیریت و خود سایت باز نمیشه و با پیغام This webpage is not available رو به رو شدم چطور می تونم این مشکل را حل کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط devil1367
      با سلام
      من یک فروشگاه دارم چون قالب قبلیم نیازهامو نمیتونست برطرف کنه یه قالب جدید از یکی از سایتها خریداری کردم
      سوالم اینه با نصب بسته اسان نصب اطلاعاتی یا محصولات قبلی که داشتم حذف میشن ؟
      چطوری قالب رو شبیه دمو دربیارم و صفحات و برگه ها import کنم.

با تشکر
    • توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟