رفتن به مطلب

مشکل با سایت هاست دهی

modlebas

پست های پیشنهاد شده

سلام دامنه ما فیلتر شده بود و هاست هم بسته شده بود که امروز دامنه از فیلتر دراومده حالا میخوایم سایت رو انتقال بدیم برای همین تیکت دادم به هاست گفتم یه فول بکاب بدید در حواب گفتن باید اسکن کارت ملی بدید که برای اولین باره این جمله رو شنیدم فکر نکنم نیازی به کارت ملی باشه ( اونم برای انتقال ) والا ما تو ابتین وب هاست دی ال هم سرویس داریم ولی تا حالا از این چیزا نخواستن.

جواب دادم گفتم اطلاعات هاست رو بفرستید به ایمیلی که باهاش ثبت نام کردم ولی بازم اسکن میخوان

الان باید چیکار کنم؟ نمیشه که به هر کسی هم اعتماد کرد

اینا فکر کنم بازی شون گرفته

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

نمیشه که به هر کسی هم اعتماد کرد

با این وجود چطور به شرکت فوق اعتماد کردید و سایتتون روی سرورشون میزبانی میشد!؟

الان باید چیکار کنم؟

قطعا همان طور که بهشون قبلا اعتماد کردید ، بایستی دوباره اعتماد و مدارک را ارسال کنید .

البته همچین کارهایی نیاز به ارسال مدارک ندارد ..

لینک به ارسال

فرق سایت با کارت ملی خیلی زیاده .با کارت ملی خیلی کارها میشه کرد

اخه اصلا نیازی به کارت نیست. اطلاعات رو بفرستن به ایمیل خصوصی . دیگه اعتماد از این بیشتر؟

نمیدونم والا

لینک به ارسال

پلیس فتا چند طرح جدید رو آغاز کرده که یکیکش برخورد با آموزش ها هک در فضای مجازی هست ، طبق مصوبه های این سازمان هاستینگ ها و سایر برای ارایه سرویس باید مشخصات مشتری را داشته باشند که اینکار ملزم به دریافت مدارک شخصی است

لینک به ارسال

نمیشه ازشون شکایت کرد؟

اگرشرکت ثبت شده هستند وشماره ثبت دارن میتوانیسن شماره ثبت شرکت رو پیگیری بکنید اگر درست بود میتوانین مدارک ارسال بکنید در غیر این صورت به سایت پلیس فتا گذارش دهید موفق وسربلند باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...