• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
modlebas

مشکل با سایت هاست دهی

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دامنه ما فیلتر شده بود و هاست هم بسته شده بود که امروز دامنه از فیلتر دراومده حالا میخوایم سایت رو انتقال بدیم برای همین تیکت دادم به هاست گفتم یه فول بکاب بدید در حواب گفتن باید اسکن کارت ملی بدید که برای اولین باره این جمله رو شنیدم فکر نکنم نیازی به کارت ملی باشه ( اونم برای انتقال ) والا ما تو ابتین وب هاست دی ال هم سرویس داریم ولی تا حالا از این چیزا نخواستن.

جواب دادم گفتم اطلاعات هاست رو بفرستید به ایمیلی که باهاش ثبت نام کردم ولی بازم اسکن میخوان

الان باید چیکار کنم؟ نمیشه که به هر کسی هم اعتماد کرد

اینا فکر کنم بازی شون گرفته

ویرایش شده در توسط modlebas
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیشه که به هر کسی هم اعتماد کرد

با این وجود چطور به شرکت فوق اعتماد کردید و سایتتون روی سرورشون میزبانی میشد!؟

الان باید چیکار کنم؟

قطعا همان طور که بهشون قبلا اعتماد کردید ، بایستی دوباره اعتماد و مدارک را ارسال کنید .

البته همچین کارهایی نیاز به ارسال مدارک ندارد ..

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فرق سایت با کارت ملی خیلی زیاده .با کارت ملی خیلی کارها میشه کرد

اخه اصلا نیازی به کارت نیست. اطلاعات رو بفرستن به ایمیل خصوصی . دیگه اعتماد از این بیشتر؟

نمیدونم والا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دامنه ما فیلتر شده بود و هاست هم بسته شده بود که امروز دامنه از فیلتر دراومده حالا میخوایم سایت رو انتقال بدیم برای همین تیکت دادم به هاست گفتم یه فول بکاب بدید در حواب گفتن باید اسکن کارت ملی بدید که برای اولین باره این جمله رو شنیدم فکر نکنم نیازی به کارت ملی باشه ( اونم برای انتقال ) والا ما تو ابتین وب هاست دی ال هم سرویس داریم ولی تا حالا از این چیزا نخواستن.

جواب دادم گفتم اطلاعات هاست رو بفرستید به ایمیلی که باهاش ثبت نام کردم ولی بازم اسکن میخوان

الان باید چیکار کنم؟ نمیشه که به هر کسی هم اعتماد کرد

اینا فکر کنم بازی شون گرفته

با سلام

جدیدا بعضی از هاستینگ ها اقدام به درخواست مدارک میکنند که کار قانونی نیست و امکان دارد از مدارک شما سو استفاده شود

سعی کنید مشکل را به طریق دیگری حل نمایید

هاستینگ شما اگر شرکت معتبر و دارای شماره ثبت و سایر مدارک قانونی می باشد میتوانید اعتماد کنید و مدارک خود را ارسال نمایید

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیشه ازشون شکایت کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیشه ازشون شکایت کرد؟

اصلا ارزش شکایت کردن رو نداره

شکایت کردن که به این راحتیا نیست

بهتره باهاشون کنار بیاید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پلیس فتا چند طرح جدید رو آغاز کرده که یکیکش برخورد با آموزش ها هک در فضای مجازی هست ، طبق مصوبه های این سازمان هاستینگ ها و سایر برای ارایه سرویس باید مشخصات مشتری را داشته باشند که اینکار ملزم به دریافت مدارک شخصی است

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیشه ازشون شکایت کرد؟

اگرشرکت ثبت شده هستند وشماره ثبت دارن میتوانیسن شماره ثبت شرکت رو پیگیری بکنید اگر درست بود میتوانین مدارک ارسال بکنید در غیر این صورت به سایت پلیس فتا گذارش دهید موفق وسربلند باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری