amir khalaji mehr

معرفی افزونه‌ی واژه نگار

7 پست در این موضوع قرار دارد

درود دوستان

همیشه این درخواست از سوی کاربران وردپرس مطرح بوده که چطور میشه واژه‌های پیش‌فرض وردپرس رو تغییر داد، واژه‌های مثله جفنگ، پیشخوان، دیدگاه‌ها و.... تو برخی از موارد کاربران تمایل دارند واژه‌های ترجمه شده در پوسته و افزونه‌های وردپرس رو نیز تغییر بدن، ایجاد این تغییرات از طریق فایل زبان امکانپذیره، اما با بروزرسانی بخصوص در هسته تغییرات کاربران از بین میره

این افزونه کمک میکنه تا براحتی تمام واژه‌های پیش‌فرضی که در هسته، پوسته و افزونه‌های وردپرس وجود دارند رو به واژه‌های دلخواه تغییر داد

برای استفاده از افزونه تنها کافیه همانند تصویر زیر واژه‌ی پیش‌فرض و واژه‌ی تازه رو وارد کنید

replace-default-words.gif

اطلاعات بیشتر

دریافت افزونه از مخزن وردپرس

13

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار خوبه سپاس از دوستان ماندگار وب

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی ، خسته نباشید جناب خلجی مهر

برای توسعه ورژن بعدی اگر میشد گزینه های اکسپورت و ایمپورت نیز برای ترجمه ها وجود داشته باشه بهتر هم میشد

موفق باشید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی ، خسته نباشید جناب خلجی مهر

برای توسعه ورژن بعدی اگر میشد گزینه های اکسپورت و ایمپورت نیز برای ترجمه ها وجود داشته باشه بهتر هم میشد

موفق باشید

سپاسگزارم حسین جان

حتما، پیشنهاد خیلی خوبی بود

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی بود ..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بروزرسانی به نگارش 1.2

• سازگاری با وردپرس شبکه
  • افزودن ویژگی درون‌ریزی و برون‌ریزی واژه‌ها
  • افزودن فایل زبان کردی

https://wordpress.org/plugins/replace-default-words

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی عالی ممنونم واقعا کاربردی و واجب بود

بعضی از کلماتش خیلی مسخره بود:lol::lol:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Mehdi256
      درود 
      سایت من مدتی هست که آنلاین شده . ولی خوب اصلا تو گوگل سرچ میکنم پیدا نیمشه انگار گوگل نمیشناسه اصلا ... مقاله هاشم سرچ میکنم پیدا نیمشه ... یکم مبتدی ام 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنین و بگین که برای این مشلک چیکار کنم همچنین  به طور کلی میخاوستم سوال کنم که بعد از آنلاین شدن چه چیز هایی انجا مبدم چه افزونه هایی نصب کنم یا یه مقاله و لینک جامعی اینارو توضیح نداده  ؟ کلا میخام علاوه بر اینکه حد اقل تو سرچ گوگل نمایش داده بشه حالا نمیخام خیلی سئو عالی بشه که اول بیاد فقط میخام پیدا بشه ... 
      و اینکه یه کنترلی داشته باشم هم از نظر آماری و کی میاد ومیره و.. یه افزونه آمار وردپرس نصب کردم ولی خیلی جالب نیست و درست نیست اطلاعاتش فک کنم و همچنین زوبنشم خود به خود فارسی شده ... 
      ممنون میشم  تو زمینه کار های بعد از آنلاین شدن تو اینترنت رو بگین بهم . 
      سپاس 
    • توسط haniyeh_ai
      سلام .
      من در بخش تنظیمات افزونه نمیتونم کاری کنم که وقتی کلمه a یا حرف انگلیشی دیگه ای میزنه یا عدد وارد میکنه بزنه یافت نشد؟
      کسی میدونه مشکل از کجاست؟
      آدرس سایتی که دارم از این افزونه استفاده میکنم.
      http://rashtfood.mehdikiani.com/
    • توسط nasisco
      با سلام
      ااز پشتیبانی هاستم گفتن که اختلال افزونه ای دارم برای حل و فهمیدن اینکه کدوم افزونه مشکل داره و چجوری میشه حلش کرد  چه راه حلی پیشنهاد میدید؟
    • توسط MiMCH
      این افزونه و میخواااام کسی داره ایاا؟

https://codecanyon.net/item/cost-calculator-for-wordpress/21709867?ref=QuanticaLabs

• توسط Erfan.H
      با سلام و احترام وقت بخیر دوستان یه سوالی داشتم بنده ووکامرس فارسی رو نصب کردم فعال میکنم اصلا تو قسمت پیشخوان وردپرس اثری از ووکامرس نمیبینم که بخوام برم ثبت نام کنم کلا وقتی ووکامرس نصب و فعال میکنم هیچیتو پیشخوان وردپرس نمیاد ولی وقتی افزونه دیگه نصب میکنم میاد مشکل از چیه