amir khalaji mehr

معرفی افزونه‌ی واژه نگار

7 پست در این موضوع قرار دارد

درود دوستان

همیشه این درخواست از سوی کاربران وردپرس مطرح بوده که چطور میشه واژه‌های پیش‌فرض وردپرس رو تغییر داد، واژه‌های مثله جفنگ، پیشخوان، دیدگاه‌ها و.... تو برخی از موارد کاربران تمایل دارند واژه‌های ترجمه شده در پوسته و افزونه‌های وردپرس رو نیز تغییر بدن، ایجاد این تغییرات از طریق فایل زبان امکانپذیره، اما با بروزرسانی بخصوص در هسته تغییرات کاربران از بین میره

این افزونه کمک میکنه تا براحتی تمام واژه‌های پیش‌فرضی که در هسته، پوسته و افزونه‌های وردپرس وجود دارند رو به واژه‌های دلخواه تغییر داد

برای استفاده از افزونه تنها کافیه همانند تصویر زیر واژه‌ی پیش‌فرض و واژه‌ی تازه رو وارد کنید

replace-default-words.gif

اطلاعات بیشتر

دریافت افزونه از مخزن وردپرس

13

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار خوبه سپاس از دوستان ماندگار وب

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی ، خسته نباشید جناب خلجی مهر

برای توسعه ورژن بعدی اگر میشد گزینه های اکسپورت و ایمپورت نیز برای ترجمه ها وجود داشته باشه بهتر هم میشد

موفق باشید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی ، خسته نباشید جناب خلجی مهر

برای توسعه ورژن بعدی اگر میشد گزینه های اکسپورت و ایمپورت نیز برای ترجمه ها وجود داشته باشه بهتر هم میشد

موفق باشید

سپاسگزارم حسین جان

حتما، پیشنهاد خیلی خوبی بود

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی بود ..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بروزرسانی به نگارش 1.2

• سازگاری با وردپرس شبکه
  • افزودن ویژگی درون‌ریزی و برون‌ریزی واژه‌ها
  • افزودن فایل زبان کردی

https://wordpress.org/plugins/replace-default-words

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی عالی ممنونم واقعا کاربردی و واجب بود

بعضی از کلماتش خیلی مسخره بود:lol::lol:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط behnazi1995
      با سلام 
      من تا جای ممکن سعی میکنم سوالم رو واضح بنویسم ولی اگر نیازی به توضیح بیشتر بود در خدمتم:
      من با php یک فرم چندمرحله ای نوشتم و ابن کد رو به قالبم وصل کردم و از طریق یکی از گزینه های منو میتونم اجراش کنم.
      حالا میخوام برای بخش ورود به سایتم از یک پلاگین استفاده کنم (که هر کاربر پنل کاربری داشته باشه) 
      سوالم اینه که چطور کدهای php خودم رو به پلاگین وصل کنم؟
      یعنی کاربر از طریق فرم های من ثبت نام کنه بعد از آخرین مرحله اش وارد حساب کاربریش بشه که همین پلاگین آماده اس.
    • توسط javadjan
      با سلام
      یه افزونه برا وردپرس میخام که سر یه تاریخ معلوم به کاربر پیام یاداوری بده
      و یه افزونه دیگه که بشه کاربرا بتونن به هم پیام بدن، هم تکی و هم گروهی - اینم برای لوکال هاست میخام
      این افزونه ها را برای لوکال هاست میخام ، این سایتمون افلاین هست و اصلا نت نداره و از طریق زمپ کار میکنه
      ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
    • توسط mahdikabook
      من در وردپرس در قسمت دسته بندی پست ها یکسری دسته بندی ساخته ام
      و دقیقا مثل همان را در دسته بندی محصولات ساخته ام
      افزونه یا کدی وجود ندارد که به صورت خودکار محصولات مرتبط با دسته را در نوشته نمایش دهد؟
    • توسط cyfer
      درود
      میخوام یه افزونه رو راستچین کنم ولی بلد نیستم میشه کمک کنید.؟
      یا لینک دانلود افزونه رو بدم تا اگه میشه برام راستچین کنید.
      قابل ذکر است که افزونه کوچکیه و خیلی وسیع نیست که کاری داشته باشه
      یک صفحه است که میخوام راستچین بشه 
      ممنون میشم کمک کنید
      اگه کسی که کمکم کرد قالب و یا افزونه ای خواست من بهش میدم.{افزونه و قالب پرمیوم}

• توسط amintoudehzaeim
      سلام رفقا
      سوالی در پس ذهن من ریشه کرده و آن این است که من به تازگی از افزونه AddToAny Share Buttons   در سایتم استفاده میکنم و همینطور امتیاز دهی ستاره ای kkstar آیا این افزونه ها به صورت کلی سرعت سایت را میگیرند و ایندکس مطالب را پایین میاورند؟ یعنی قدرت این را دارند که وقتی پست ایجاد میکنم آن پست مورد نظر را در گوگل به پایین تر از جایی که قبلا قرار میگرفت ببرند؟