رفتن به مطلب

مشکل با قالب خریداری شده ی Fold

Bardia_a

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من قالب Fold رو خریداری کردم اما تنظیمات قالب توی وردپرس رو اصلا نشون نمیده(آیکونش هست ولی توی منو های تنظیمات که میخوام برم سفیده)

و اینکه یه عالمه کد بالای وبسایتمه که البته همشون همینه :|

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/faramond/public_html/wp-content/themes/fold/framework/admin/ReduxCore/inc/fields/typography/field_typography.php on line 754و

با کسی که ازش قالب رو خریداری کردم میگه میهن وبهاست (جایی که ازش هاست خریدم) به درد وردپرس نمیخوره و نمیتونه فونت های گوگل رو بیاره !

الان این مشکلو چجوری حل کنم ؟!

با وردپرس نسخه های پایین تر هم تست شده همین مشکلو داشتم

آدرس وبسایتم

http://faramond.ir/

که خودتون میتونید مشاهده کنید اون پیغام های خطا رو

لینک به ارسال

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید.

لازم به ذکره که قالب‌های تجاری در این انجمن پشتیبانی نمی‌شوند و شما لزوماً باید از مرجعی که خریداری کردید، پشتیبانی بگیرید.

مورد بعدی این که قالب‌هایی که به نام اورجینال در ایران به فروش می‌رسند، در واقع همون قالب‌های تکی هستن که از تم‌فارست برای یک کاربر خریداری می‌شوند و در واقع چیزی به نام اورجینال وجود ندارد و صرفاً طرف مقابل کلاه‌برداری کرده.

موفق باشید.

لینک به ارسال

آخه قالب فارسی سازی شده !

البته من قالب انگلیسی رو هم که دانلود کردم همین مشکلو داشتم باهاش .

نمیشه فونت هاشو تغییر داد که بخونه ؟

کسی که ازش قالب رو خریداری کردم کمک خاصی نکرد بهم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...