121rebyc

میخوام در پستهای خاصی تعدادی تب از پیش تعریف شده داشته باشم

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیز

من میخوام در پستهای که به منظور بررسی میزارم بعد از مطلبه خودم چند تا تب داشته باشم که هر تب عنوان ثابتی داره در همه پست ها و همچنین استایل و رنگ ثابتی داره .

حالا نمیدونم بهترین کار چیه که من همچین قالب از پیش تعریف شده ای برای تب ها داشته باشم و فقط مطالب رو داخلشون قرار بدم. چند پلاگین معروف بود بکارم نیومد چون کاستومایز زیاد نمیشدن و دست گیر بودن.

پلاگینی یا روشی نیست که یک قالب پست درست کنیم که در آخر اون بتونیم تب ها رو داشته باشیم. کلا پست های با layout خاص چطور درست میکنند.

پیشاپیش از دوستان حرفه ای ممنونم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با استفاده از افزونه زیر میتونید در مطلب تب ایجاد کنید .

https://wordpress.org/plugins/shortcodes-ultimate/

معرفی و توضیحات

افزودن کد میانبر به قالب وردپرس Shortcodes Ultimate

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ممنون

من میخوام تب های ثابتی داشته باشم در همه پست ها مثل فیلدهای کاستوم فیلد. با یا پلاگین ادونس کاستوم فیلد میشه اینکارو کرد در بک اند ولی بهترین راه برای نشان دادن تب ها با استایل در فرنت اند چیه؟ سی اس اس باشه بهتره یا چیزی مثل جی کوئری UI ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر می خوایید خاطرتون راحت باشه فقط CSS

می تونید برای اون نوشته های خاصی هم که می خوایید شرط بزارید که کدوم فعال باشه

ویرایش شده در توسط Enter64
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکارو انجام دادم ولی همنطور که گفتید داخل شرط گذاشتن مشکل دارم. چطور میشه برای نمایش یا مخفی شدن یک تیکه کد html شرط نوشت طوری که در قسمت ویرایش پست ها به اون دسترسی داشت؟

شرح کار:

تعدادی تب با جی کوئری به تمپلت مثلا single.php اضافه کردم که این کدها از طریق get_template_part وارد تمپلت single شده اند یعنی میشه شرطی گذاشت که remove_template_file اش کنه.

حالا این تب ها به تعدادی custom fields وصل شدن .

الان میخوام دقیقا مثل یک کاستوم فیلد گزینه شرطی داشته باشم که در خروجی نمایش بده یا نده . مشکل اونجاست نمیدونم چطور برای یک تگ html در قسمت پست ادیتور برای نمایش یا عدم نمایش شرط بزارم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگه با پی اچ پی کمی آشنایی داشته باشید کار سختی نیست.

کافیه یه کاستوم فیلد تعریف کنید برای این که این تب هارو نمایش بده یا نه.

یعنی یک تکست فیلد باشه بعد توی single شرط بزارید که مثلا اگه توی تکست فیلد نوشته بود ok تب هارو نمایش بده

بعد هر وقت که خواستید تب ها نمایش داده بشه توی تکست فیلد مینویسید ok

اگه متوجه نشیدید بگید تا واضیح تر بگم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ghasem47
      سلام به همه ی دوستان عزیز
      من در نظر دارم که یک وبسایت برای فروش فایل هایی مربوط به وب راه اندازی کنم .و قصد من این است که علاوه بر فروش فایل در سایت ، هاست و دامنه نیز بفروشم . و همچنین این هم مهمه که کاربر برای خرید هاست و یا دامین باید در وبسایت عضو بشه و بعد از خرید نیز بتونه اطلاعات هاست و تنظیمات هاست رو از حساب کاربریش در وبسایت من انجام بده.
      مانند این وبسایت : (سایت ساز زرین )   https://sitesazz.ir/
      اما تنها مشکل و مسئله در این جاست که من نمی دونم و بلد نیستم که باید چگونه این کار رو انجام بدم؟
      من قراره که وبسایت رو با وردپرس راه اندازی کنم ولی نمی دونم چطوری باید این امکان فروش هاست رو به وبسایت اضافه کنم و کاری کنم که در وبسایت بتونم هاست و دامنه هم بفروشم و به علاوه این مسئله هم هست که باید کاربرا بتونن از حساب کاربری داخل وبسایتشون به تنظیمات هاست و یا دامنشون دسترسی پیدا کنند.
      لطفاً منو راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//
    • توسط sydvza
      باسلام ببخشید من کلیدواژه دکه را انتخاب کردم ولی در سرچ گوگل کلمه دکه وارد میکنم حتی جز 10 صفحه هم نیستم
      https://dackeh.com
    • توسط MajidRB
      سلام وقتتون بخیر.
      دوستان قالب placid رو به صورت های مختلف دانلود و نصب کردم ( هم از سایت های فارسی و قالب فارسی شده هم از منابع خود وردپرس)
      چه به شکل فارسی چه به شکل انگلیسی پست ها رو اونطوری که در پیش نمایش قالب نشان داده شده ، در صفحه اصلی نشان نمیده !
      عکس ها رو درج میکنم
      هیچ تنظیماتی نمانده که من دستکاری نکرده باشم
      فکر کنم باید چند خط کد کم یا زیاد بشه ( که بلد نیستم ! )
      خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط nnmmss
      با سلام

من اصلا وردپرس بلد نيستم ولي مجبورم كه سايتي را نگهداري كنم. در اين سايت وقتي وارد بعضي صفحات ميشوم عبارت "دسته" به انتهاي عنوان اضافه شده.  اين صفحات بعنوان "دسته" در فهرست انتخاب شده اند. مثلا
      من در منو مورد 
      آرشيو   
      را دارم كه زير مجموعه آن 
      آرشيو سال 97
      آرشيو سال 96
      آرشيو سال 95
      هست.

من "آرشيو" بعنوان برگه انتخاب شده و آرشيو سال 97 - 96 - 95 به صورت دسته انتخاب شده است. وقتي من روي هر كدام از آرشيو سال 97 يا 96 يا ..... ميروم عنوان صفحه به صورت زير است
      آرشیو سال 97دسته
      اين عبارت دسته از كجا ميايد؟ و من چگونه ميتوانم آنرا حذف كنم؟
      با تشكر