رفتن به مطلب

بهم یختن قسمت آدرس هاست دانلود

2raj

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و اساتید

بنده امروز متوجه شدم قستم آدرس دهی هاست دانلود بهم ریخته یعنی قبلا آدرس با www شروع میشد ولی الان با dl.kafshdozakabi شروع میشه و www از قسمت اول آدرس حذف شده مشکل اینجاست که 3338 مطلب سایت با آدرس www.dl.kafshdozakabi.ir دانلود میشدن که الان تمام آدرس ها از کار افتاده از دوستان میخوام بنده رو راهنمایی کنن تا مشکل رو برطرف کنم

باتشکر

لینک به ارسال

باعرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و اساتید

بنده امروز متوجه شدم قستم آدرس دهی هاست دانلود بهم ریخته یعنی قبلا آدرس با www شروع میشد ولی الان با dl.kafshdozakabi شروع میشه و www از قسمت اول آدرس حذف شده مشکل اینجاست که 3338 مطلب سایت با آدرس www.dl.kafshdozakabi.ir دانلود میشدن که الان تمام آدرس ها از کار افتاده از دوستان میخوام بنده رو راهنمایی کنن تا مشکل رو برطرف کنم

باتشکر

دوست عزیز بستگی به پنل هاستت (اصلی) داره...

در دایرکت ادمین :

برو توی DNS Management و یه رکورد a با نام www.dl.kafshdozakabi.ir و آی پی هاست دانلود ایجاد کن.

در سی پنل :

برو توی Advanced DNS Zone Editor و رکورد a با نام www.dl.kafshdozakabi.ir و آی پی هاست دانلود ایجاد کن.

ویرایش شده توسط محمد دریابیان
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...