شهاب

مشکل با افزونه userpro

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

افزونه یوزر پرو رو نصب کردم ( برای اولین بار و هیچ تجربه ی کاری باهاش ندارم )

حالا همه چی خوبه اما فقط نمیشه ثبت نام انجام داد. ینی فرم ثبت نام و همه چیز درسته فقط موقع کلیک روی ثبت نام یه لود آژاکس و دیگر هیچ!!!

مشکل از کجاست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بحث درمورد افزونه‌های تجاری ممنوع است.

لطفاً قوانین انجمن رو بخونید.

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط justeducation
      درود
      مشکلي در ارتباط با افزونه يوزر پرو به هنگام ثبت نام در سايت دارم. وقتي تمامي فيلدها رو کامل ميکنم و دکمه ثبت رو ميزنم بعد از چند ثانيه خطاي زير رو نمايش ميده:
      Error in jQuery.ajax while submitting a form: Internal Server Error ورژن افزونه 4.9.26 و نسخه اصلي هست.
      تمامي افزونه ها رو غيرفعال کردم و با پوسته twentyseventeen وردپرس بررسي کردم اما بازم تفاوتي نداره.
      ممنونم
    • توسط hero
      با سلام خدمت دوستان گرامی
      من برای ثبت نام و ورود کاربران از افزونه یوزر پرو استفاده میکنم میخواستم بدونم راهی هست که قسمت ورود و ثبت نام رو به صورت پاپ آپ نشون بدم مثلا در صفحه اصلی دوتا منوی ورود و ثبت نام باشه که وقتی روش کلیک شد قسمت مربوطه رو به صورت پاپ آپ بیاره ؟؟؟؟

با تشکر
    • توسط mohammad1212
      با سلام
      من چند وقت پیش دنبال افزونه ای بودم برای ساختن فرم ثبت نام سایتم
      که اخر افزونه یوزرپرو رو دانلود و روی سایتم نصب کردم
      و تنظیماتشو درست کردمو راش انداختم
      فقط یه سوال داشتم که چجوری میشه فرم ثبت نام اصلی سایت که ماله خود وردپرس هست غیر فعال شه و فرم ثبت نامی که خودم ساختم(با این افزونه) نمایش داده بشه یعنی جای اون فرم ثبت نام اصلی رو بگیره
      یا مثلا وقتی کاربران به آخر سایتم login میزنن(www.mysite.ir/login) بجای فرم ثبت نامه وردپرس فرم ثبت نامی که خودم ساختم نمایش داده شه
      ممنون میشم جواب بدید