reza_yki

راهنمایی و پیشنهاد در رفع مشکلات قالبم

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان

من در حال طراحی یک قالب هستم تو بعضی قسمت ها تجربه کافی رو ندارم از دوستان راهنمایی می خوام:

مشکل اول:

Serve scaled images

من تو قالبم حدودا 10 تا سایز برا عکس دارم از یکی از دوستان شنیده بودم که تعداد عکسا با سایزهای مختلف رو حذف کن چون تعداد درخواست و حجم سایت بالا میره خوب حالا من تو سایت gtmetrix به درست نبودن اندازه واقعی با اندازه نشون داده گیر داده شما چه پیشنهادی میدید؟

مشکل دوم:

Optimize the order of styles and scripts

میگه جاوا اسکریپ رو بعد از سی اس اس قرار بده ولی من نمیدونم کجا رو میگه چون من فقط تو یه قسمت سی اس اس داخلی استفاده کردم اونم حذف می کنم با همون مشکل رو دارم

مشکل سوم:

Leverage browser caching

افزونه WP Super Cache فعال کردم و همچنین کد زیر

# START Expires
<IfModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 2 hours"

ExpiresByType image/gif "access plus 2 hours"
ExpiresByType image/gif "access plus 2 hours"
ExpiresByType image/png "access plus 2 hours"
ExpiresByType image/jpg "access plus 2 hours"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 2 hours"
ExpiresByType image/ico "access plus 2 hours"
ExpiresByType text/css "access plus 2 hours"
ExpiresByType text/javascript "access plus 2 hours"
</IfModule>
# END Expires

رو در .htaccess قرار دادم ولی اتفاقی نیوفتاد

آدرس موقت سایتم:

http://fanoos.esy.es/

می خوام این رو تو مارکت ها خوب قرار بدم ولی حیف مارکت این انجمن غیر فعال هستش

اگه پیشنهاد یا حرفی دارین میشنوم

ممنون از همه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. قسمت اول منظورش این هست که اگر کادری که تصویرتون قراره توش نشون داده بشه مثلا 250 در 250 شما مثلا یک تصویر 200 در 200 رو با html ریسایز کن به 250 در 250 ولی در حدی که تصویر تار نشه. مثلا گر تار شد 220 در 220 رو ریسایز کن به 250.

مورد دوم رو نمیدونم اما مورد سوم کمی زمان میبره تا کش به صورت عمومی توی سایتتون مشهود بشه اگر می خواید سریع تر کش بشن صفحات از wp fastest cache استفاده کنید و تست کنید، من که تست کردم سریع تر کش میکرد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      با سلام دوستان
      با استفاده از قالب بازل یک صفحه آماده کردم که در ابتداش ویدیو هست.این ویدیو کنارش یه ضربدر داره که کاربر میتونه ویدیو رو ببنده و پخش نکنه.اما الان ویدیو تو مرورگر کروم به راحتی بسته میشه ولی تو مرورگر فایرفاکس هرچی رو ضربدر کلیک میکنی بسته نمیشه.چکار کنم؟
      این هم تصویرش:
      https://goo.gl/5mLRF2
    • توسط meysamarab
      سلام دوستان 
      میخواستم ببینم میشه همچین سایتی bitgah.com رو با وردپرس راه اندازی کرد..
      اگر هم پلاگین یا پوسته ای وجود داره و میشناسید معرفی کنید لطفا یا اینکه باید شخصی سازی بشه یعنی کد نویسی های اضافه انجام داد ؟؟
      با تشکر

• توسط ghasem47
      سلام به همه ی دوستان عزیز
      من در نظر دارم که یک وبسایت برای فروش فایل هایی مربوط به وب راه اندازی کنم .و قصد من این است که علاوه بر فروش فایل در سایت ، هاست و دامنه نیز بفروشم . و همچنین این هم مهمه که کاربر برای خرید هاست و یا دامین باید در وبسایت عضو بشه و بعد از خرید نیز بتونه اطلاعات هاست و تنظیمات هاست رو از حساب کاربریش در وبسایت من انجام بده.
      مانند این وبسایت : (سایت ساز زرین )   https://sitesazz.ir/
      اما تنها مشکل و مسئله در این جاست که من نمی دونم و بلد نیستم که باید چگونه این کار رو انجام بدم؟
      من قراره که وبسایت رو با وردپرس راه اندازی کنم ولی نمی دونم چطوری باید این امکان فروش هاست رو به وبسایت اضافه کنم و کاری کنم که در وبسایت بتونم هاست و دامنه هم بفروشم و به علاوه این مسئله هم هست که باید کاربرا بتونن از حساب کاربری داخل وبسایتشون به تنظیمات هاست و یا دامنشون دسترسی پیدا کنند.
      لطفاً منو راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط mohammades
      سلام دوستان من یه سایت میخوام مثل سایت زیر کسی میتونه راهنماییم کنه
      www.resanehtasvir.com
      <a heref="http://resanehtasvir.com">تو این ادرس سایت و ببینید</a>  
    • توسط Jamal Poosti
      سلام خسته نباشید من میخواستم ی سایت مشابه lynda یا فرانش بسازم ولی خب نمیدونم از چه افزونه یا قالبی استفاده کنم لطفا اساتید راهنمایی فرمایید.