رفتن به مطلب

آپلود خودكار

پست های پیشنهاد شده

يه سري افزونه هست براي اپلود خودكار عكس ، حالا به نظر شما اگه اين افزونه ها رو ويرايش كنيم ميتونيم باهاش مثلا فايل صوتي يا فيلم اپلود كنيم خودكار ؟!! اگه نه چه راه هاي براي اپلود خودكار روي هاست هست ؟! (نه سرور مجازي)

لینک به ارسال

بله میشه

روش اونها اینه که ریموت آپلود میکنند

فقط شما باید با توابع php و وردپرس آشنا باشید

لینک به ارسال

متاسفانه با توابع php آشنايي چنداني ندارم ...

چقدر ميتونه مشكل باشه ؟! يعني اگه توي php به جاي عكس ، فايل صوتي رو بهش معرفي كنيم كار تمومه ؟!

اگه امكانش هست اين افزونه رو يه نگا بندازيد من خودم چند بار تغييرش دادم ولي نتونستم با هاش فايل صوتي رو ريموت اپلود كنم !!! فك كنم 8 كيلوبايت باشه

لینک به ارسال

نميشه يه افزونه جديد نوشت ؟!

به نظر خودتون يا اقا پارسا يكي بنويسيد بزاريد توي مخزن وردپرس خيلي هم طرفدار پيدا ميكنه ...

لینک به ارسال

این نوع افزونه ها چون باید از یکسری توابع خاص استفاده کنن که روی بیشتر سرورها بسته شده هستن، عملا کارایی مثبتی نخواهند داشت.

برای همین کمتر این نوع افزونه نوشته میشه.

لینک به ارسال

يعني ساختار يه افزونه اپلود خودكار عكس با افزونه اپلود خودكار صوت انقد تفاوت داره كه اولي توي تمام هاست ها كار ميكنه و دومي روي تعداد محدودي از اون ها كار ميكنه ؟! حالا بدون افزونه ميشه اين كار رو كرد ؟! كلا چه راه هايي براي ريموت اپلود روي هاست خودم هست (نه سرور مجازي ) ؟!

لینک به ارسال

+

طي سرچي كه زدم اين كدو پيدا كردم الان نمي دونم دقيقا باهاش چيكار كنم :دي

<?php
//Get the file
$content = file_get_contents("http://www.ServerA.com/file1.zip");
//Store in the filesystem.
$fp = fopen("/home/dirname/public_html/file1.zip", "w");
fwrite($fp, $content);
fclose($fp);
?>

لینک به ارسال

ببینید برای عکس چون در خود وردپرس توابعی برای اینکار وجود داره راحتتر هست.

اما مثلا توی همین کدی که پیدا کردید، بعضی سرورها تابع file_get_contents و سه تابع fopen - fwrite - fclose رو بستن مخصوصا اولی رو.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...