رفتن به مطلب

نظرتان در مورد این کد

norzad

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

<p style="text-align: center;"> </p>
<p style="text-align: center;"></p>
<div align="center;">
<iframe style="height:150px;width:150px;" scrolling="no" framebrder="0" name="iframe"
src="http://site.ir/myLDOtherSites.php"> Your browser does not support inline frames
or is currently configured not to display inline frames.</iframe>
</div>

کد بالا چه کار می کنه : سایت رو در اندازه که در کد است نمایش میده مانند عکس زیر باید به جایی site.ir آدرس سایت خود رو وارد کرد

13529957811.jpg

من مشغول کار با افزونه لینکدونی بودم کد رو با استفاده از ابزار متن در ابزارک در سایت قرار دارم سایت رو نگاه نکردم ببینم لینکدونی کار میکنه یا نه بعد از چند ساعت به سایت رفتم دیدم آمار سایت 2 برابر شده

بعضی سایت ها رو دیدم این کار رو انجام داده اند ( رتبه الکسا و گوگل آنها خوب بوده )

به نظر شما این کد رتبه سایت رو بالا میبره

لینک به ارسال

اولا كه تا اونجايي كه من ميدونم استفاده از آي‌فريم منسوخ شده هستش .. اين روش هم اگه اشتباه نكنم پنهان سازي محتوا هستش و از نظر سئو اصلا درست نيست و از را‌ه‌هاي بلك‌هت هستش .. از نظر الكسا آره تاثير خواهد داشت ، ولي در كوتاه مدت ، گوگل خيلي سريع متوجه موضوع خواهد شد و سايت بلاك و پنلايز ميشه ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...