RaymondDragon

ساخت ارسال مطلب در پنل کاربران و پولی کردن عضویت کاربر

13 پست در این موضوع قرار دارد

درود دوستان من...

همین که در سایت مشاهده می کنید سایت خرید و فروش اکانت بازی انلاین هستش و هنوز باید از نو پوسته وردپرس طراحی کنم چون نتونستیم مشتری جذب کنیم...

یه قابلیت می خوام بزارم ارسال محصول فروش توسط به سایت هستش...

وقتی کاربر عضو میشه با گزینه جدید مواجه میشه به نام ثبت اکانت که همین شیبه ارسال نوشته هستش و خود کاربر محصول نوشته و ارسال کنه و هم ویرایش که و هم به به روز رسانی کنه ...

در ضمن می خوام عضویت سایت پولی کنم چکار باید کرد؟

اینم سایت من: www.digiaccounts.com

ممنون میشم جواب بدید...

ویرایش شده در توسط IranCyber
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استفاده از افزونه های vip و ارسال پست میهمان

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استفاده از افزونه های vip و ارسال پست میهمان

درود...ارسال پست مهمان با ارسال مطلب خود وردپرس فرق می کنه...می خوام کاربر از خود پنل مطلب ارسال کنه...

این افزونه VIP ساده هستش می خوام از خود پنل ایجاد کنم که اکانت فعال کنه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نیست بگه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp user frontend pro ....

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp user frontend pro ....

درود...منظور حرف شما نفهمیدم...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود...منظور حرف شما نفهمیدم...

دوست عزیز این افزونه حرفه ای پولی هستش و من خودم خریداری کردم و در سایتم استفاده کردم www.yadbedeh.ir/teach

امکانات خیلی زیادی دره از جمله ارسال مطلب توسط کاربران و مهمانان سایت که حتی درگاه هم داره ولی متاسفانه درگاه ایرانی نداره و باید بدید براتون درگاه ایرانی بسازن برنامه نویسان ایرانی

اینم سایت اصلیشه

http://wedevs.com/

ویرایش شده در توسط M.Javad
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز همون که دوستمون گفتن از افزونه وی ای پی استفاده بکن ودرکنارش از فرم ساز 7 به جایه افزونه ارسال پست مهمان اینطوری بهتره ویاحتی میتوان با افزونه یوزر ادیتر دسترسی رو تغیر بدی و کاربرت پست ارسال کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این افزونه حرفه ای پولی هستش و من خودم خریداری کردم و در سایتم استفاده کردم www.yadbedeh.ir/teach

امکانات خیلی زیادی دره از جمله ارسال مطلب توسط کاربران و مهمانان سایت که حتی درگاه هم داره ولی متاسفانه درگاه ایرانی نداره و باید بدید براتون درگاه ایرانی بسازن برنامه نویسان ایرانی

اینم سایت اصلیشه

http://wedevs.com/

درگاه ایرانی هم به صورت کامل بنده براش زدم .... ولی ان شا الله بنا به دلیلی 28 29 مهر منتشر میشه .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درگاه ایرانی هم به صورت کامل بنده براش زدم .... ولی ان شا الله بنا به دلیلی 28 29 مهر منتشر میشه .

خیلی عالیه اوکی شد خبر بده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

افزونه حرفه ای advanced_vip رو نصب کنید امکان عضویت ویژه با پرداخت ماهیانه سالیانه و ... داره به همراه درگاه های پای لاین بانک ملی و ملت و ...

امکانات خیلی زیادی داره که نمیشه گفت نصب کنید 100% کارتون رو راه میندازه

با موبایل هستم نمیتونم آپلود کنم تو سایت های مختلف برای دانلود گذاشتند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من...

منظور حرف من نشنیدی...

من نمی خوام افزونه استفاده کنم چه VIP چه ارسال مطلب...

همین که می ببیتی وقتی کاربر توی وردپرس عضو میشه می بینه سمت راست ستون خالیه نداره حالا چجوری می خواد مطلب ارسال کنه...

ببنید سایت منو نگاه کن ممکنه کار پیچیده باشه که کار خرید و فروش اکانت بازی های انلاینه که تازه افتتاح شده...

www.digiaccounts.com

ببنید می خوام توی سایت برای کاربران یه بخش ارسال اکانت ایجاد و یه بخش وی ای پی کردن عضویت کاربران هستش...

توی بخش ارسال اکانت نیز باید پست متا ایجاد شده باشه که بتونه کاربر اطلاعات اکانت رو وارد کنه و تصاویر شاخص همین طور و ادامه می خوام اکانتی توسط کاربر ارسال شده مستقیم توی سایت صفحه اول نشون بده بدون دخالت مدیر...

دوم بخش دیگه صفحه VIP کاربر هستش که به صورت 1 تا 12 ماهه هستش که معمولا درگاه پرداخت پی لاین و پارس پال خواهد بود که اونم می خوام ایجاد کنم...

دوستان باید بگم استفاده از افزونه محدودیت هایی داره برای همین می خوام بدون افزونه چنین صفحه ایجاد کنم که بدون دردسر باشه...

ممنون میشم جواب بدید...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نیست بگه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. من یه سایتی رو از بکاپ گرفتم و از یه هاست و دامنه به یه هاست و دامنه جدید انتقال دادم. حالا چه سایت رو که باز میکنم چه وارد پیشخوان وردپرس میشم یه ارور میاد یکی از خطلی functions.php قالب رو نشون میده.
      Parse error: syntax error, unexpected 'class' (T_CLASS), expecting identifier (T_STRING) or variable (T_VARIABLE) or '{' or '$' in /public_html/wp-content/themes/khadamator/functions.php on line 1132
      مشکل چیه؟
    • توسط amirsa
      سلام
      من محصولات متغیر رو در ووکامرس که وارد میکنم،(محصول ممکنه 2 یا 3 صفت داره که باید انتخاب بشه)
       توی فروشگاه ووکامرس بصورت حد اقل و حداکثر قیمت ها نشون داده میشه
      مثلا کالا دونوع 10 و  20 تومانی هست.صفت آ 15 تومن برای مشتری هایی که بخوان.تو فروشگاه قیمت رو بصورت 10-35 نشون میده که بیشتر از قیمت اصلی است.من میخوام همون 10 و 20 رو نشون بده
      این مشکل انرژی زیادی ازم گرفته ممنون میشم راهنماییم کنید 
    • توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده
    • توسط صالح طالبی
      باسلام خدمت شما عزیزان
      بنده این تکه کد رو که در اصل افزونه نمایش آخرین های انجمن بود برای وردپرس به صورت کد در خود فانکشن قالب دراوردم:
      function ipslatest_main($query) { if ( is_home() && $query->is_main_query() ) { $db_user = 'root'; $db_name = 'ipsdb'; $db_pass = ''; $db_host = 'localhost'; $prefix = get_option('ipslatest_db_prefix'); $url = 'http://localhost/IPS'; $limit = '5'; $title = ''; $width = '300'; $direction = 'rtl'; $translations = array('عنوان','بازدید','پاسخ ها','ارسال شده به وسیله'); $db = new wpdb( $db_user, $db_pass, $db_name,$db_host ); $q = $db->get_results( 'SELECT topic_id,author_name FROM '.$prefix.'forums_posts ORDER BY pid DESC LIMIT '.$limit ); echo '<div id="ipslatest-mainTitle" style="width:'.$width.'">'.$title.$position.'</div>'; echo '<table id="ipslatestTopics" border=0 style="padding:10px;width:'.$width.'">'; echo '<tr><td class="ipslatest-row-views">'.$translations[2].'</td><td class="ipslatest-row-answers">'.$translations[1].'</td><td class="ipslatest-row-sender">'.$translations[3].'</td><td class="ipslatest-row-title">'.$translations[0].'</td> </tr>'; if (is_array($q) || is_object($q)) { foreach ($q as $key => $row) { $topicDetails = $db->get_row('SELECT title,tid,views,posts FROM '.$prefix.'forums_topics WHERE tid='.$row->topic_id); $userMemberID = $db->get_row('SELECT member_group_id FROM '.$prefix."core_members WHERE name='".$row->author_name."'"); $userShowingData = $db->get_row('SELECT prefix,suffix FROM core_groups WHERE g_id='.$userMemberID->member_group_id); echo '<tr id="ipstopic"> <td class="ipslatest-row-views-content"> <span>'.$topicDetails->views.' </span></td> <td class="ipslatest-row-answers-content"><span>'.$topicDetails->posts.'</span></td> <td id="ipslatest-row-sender-content">'.$userShowingData->prefix.$row->author_name.$userShowingData->suffix.'</td> <td class="ipsTitle"> <a rel="follow" href="'.$url.'topic/'.$topicDetails->tid.'-'.strtolower(str_replace(" ","-",$topicDetails->title)).'">'. strip_tags($topicDetails->title) .' </a> </td> </tr>'; } /*}*/ } echo '</table>'; } } به صورت خودکار خود افزونه از کد زیر برای نمایش اون در اول پست های سایت و یا در آخر پست های سایت استفاده میکنه کد ها هم به این شکله:
      add_action( 'wp', 'ipslatestMain' ); function ipslatestMain( $query ) { $position = "bottom"; if($position === "bottom") $acton = "loop_end"; elseif ($position === "top") $acton = "loop_start"; add_action($acton,"ipslatest_main"); } الان بدون هیچ مشکلی نمایش میده در پایین پست ها ولی من میخام این نمایش رو در یه قسمت دیگه از قالب انجام بدم و چجوری میتونم این فانکشن و تابع رو نمایش بدم؟؟؟
      نام افزونه هم در ضمن ipsuite-latest-topics هست و من از حالت افزونه فقط خارجش کردم و در خود قالب و فانکشن اون اوکی کردم.
      فقط مشکل اینه که نمیخام در بالای پست یا پایین پست ها نمایش بدم و میخام در جایی که خودم تعیین میکنم تابع رو نمایش بدم؟!!!
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    • توسط سعید فرزادی پور
      با عرض سلام
      من به مشکلی خوردم که راه حل اون رو نمیدونم
      در هدر سایت یک نویگیشن بار دارم که منوی اصلی سایتم به صورت دراپ داون در این نویگیشن بار وجود داره ، قال سایت من shaply هستش و استفاده از ویجت ها در body بازه ، من با استفاده از یک ویجت اسلایدر در بالاترین قسمت و زیر هدر سایت که ارتفاع اونم 55 پیکسل هستش اسلایدر بزرگ ایجاد کردم ، و حالا زمانی که میرم روی دراپ داون ها متاسفانه تا قبل از اسکرول کردن به پایین ، زیر منو ها به زیر اسلایدر میرن ، اما بعد از اسکرول کردن به پایین این مشکل حل شده و منو ها و زیر منو ها نمایش داده میشن ، هرچه z-index رو افزایش دادم نتیجه ای نداشت ، چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟
      و سوال دوم این که در این تم منو ها اول به پایین و بعد به راست باز میشن و من میخوایم سایت رو به صورت فارسی داشته باشم و میخوام اول به پایین و بعد به چپ باز بشن منو ها , چه تغییری میتونم در css ایجاد کنم ؟