RaymondDragon

ساخت ارسال مطلب در پنل کاربران و پولی کردن عضویت کاربر

13 پست در این موضوع قرار دارد

درود دوستان من...

همین که در سایت مشاهده می کنید سایت خرید و فروش اکانت بازی انلاین هستش و هنوز باید از نو پوسته وردپرس طراحی کنم چون نتونستیم مشتری جذب کنیم...

یه قابلیت می خوام بزارم ارسال محصول فروش توسط به سایت هستش...

وقتی کاربر عضو میشه با گزینه جدید مواجه میشه به نام ثبت اکانت که همین شیبه ارسال نوشته هستش و خود کاربر محصول نوشته و ارسال کنه و هم ویرایش که و هم به به روز رسانی کنه ...

در ضمن می خوام عضویت سایت پولی کنم چکار باید کرد؟

اینم سایت من: www.digiaccounts.com

ممنون میشم جواب بدید...

ویرایش شده در توسط IranCyber
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استفاده از افزونه های vip و ارسال پست میهمان

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استفاده از افزونه های vip و ارسال پست میهمان

درود...ارسال پست مهمان با ارسال مطلب خود وردپرس فرق می کنه...می خوام کاربر از خود پنل مطلب ارسال کنه...

این افزونه VIP ساده هستش می خوام از خود پنل ایجاد کنم که اکانت فعال کنه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نیست بگه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp user frontend pro ....

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wp user frontend pro ....

درود...منظور حرف شما نفهمیدم...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود...منظور حرف شما نفهمیدم...

دوست عزیز این افزونه حرفه ای پولی هستش و من خودم خریداری کردم و در سایتم استفاده کردم www.yadbedeh.ir/teach

امکانات خیلی زیادی دره از جمله ارسال مطلب توسط کاربران و مهمانان سایت که حتی درگاه هم داره ولی متاسفانه درگاه ایرانی نداره و باید بدید براتون درگاه ایرانی بسازن برنامه نویسان ایرانی

اینم سایت اصلیشه

http://wedevs.com/

ویرایش شده در توسط M.Javad
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز همون که دوستمون گفتن از افزونه وی ای پی استفاده بکن ودرکنارش از فرم ساز 7 به جایه افزونه ارسال پست مهمان اینطوری بهتره ویاحتی میتوان با افزونه یوزر ادیتر دسترسی رو تغیر بدی و کاربرت پست ارسال کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این افزونه حرفه ای پولی هستش و من خودم خریداری کردم و در سایتم استفاده کردم www.yadbedeh.ir/teach

امکانات خیلی زیادی دره از جمله ارسال مطلب توسط کاربران و مهمانان سایت که حتی درگاه هم داره ولی متاسفانه درگاه ایرانی نداره و باید بدید براتون درگاه ایرانی بسازن برنامه نویسان ایرانی

اینم سایت اصلیشه

http://wedevs.com/

درگاه ایرانی هم به صورت کامل بنده براش زدم .... ولی ان شا الله بنا به دلیلی 28 29 مهر منتشر میشه .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درگاه ایرانی هم به صورت کامل بنده براش زدم .... ولی ان شا الله بنا به دلیلی 28 29 مهر منتشر میشه .

خیلی عالیه اوکی شد خبر بده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

افزونه حرفه ای advanced_vip رو نصب کنید امکان عضویت ویژه با پرداخت ماهیانه سالیانه و ... داره به همراه درگاه های پای لاین بانک ملی و ملت و ...

امکانات خیلی زیادی داره که نمیشه گفت نصب کنید 100% کارتون رو راه میندازه

با موبایل هستم نمیتونم آپلود کنم تو سایت های مختلف برای دانلود گذاشتند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من...

منظور حرف من نشنیدی...

من نمی خوام افزونه استفاده کنم چه VIP چه ارسال مطلب...

همین که می ببیتی وقتی کاربر توی وردپرس عضو میشه می بینه سمت راست ستون خالیه نداره حالا چجوری می خواد مطلب ارسال کنه...

ببنید سایت منو نگاه کن ممکنه کار پیچیده باشه که کار خرید و فروش اکانت بازی های انلاینه که تازه افتتاح شده...

www.digiaccounts.com

ببنید می خوام توی سایت برای کاربران یه بخش ارسال اکانت ایجاد و یه بخش وی ای پی کردن عضویت کاربران هستش...

توی بخش ارسال اکانت نیز باید پست متا ایجاد شده باشه که بتونه کاربر اطلاعات اکانت رو وارد کنه و تصاویر شاخص همین طور و ادامه می خوام اکانتی توسط کاربر ارسال شده مستقیم توی سایت صفحه اول نشون بده بدون دخالت مدیر...

دوم بخش دیگه صفحه VIP کاربر هستش که به صورت 1 تا 12 ماهه هستش که معمولا درگاه پرداخت پی لاین و پارس پال خواهد بود که اونم می خوام ایجاد کنم...

دوستان باید بگم استفاده از افزونه محدودیت هایی داره برای همین می خوام بدون افزونه چنین صفحه ایجاد کنم که بدون دردسر باشه...

ممنون میشم جواب بدید...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نیست بگه...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//
    • توسط majid_one

من به  تازگی سایتی راه اندازی کردم و از این که ابزار ها و افزونه هایی که در اینترنت به فروش میرسن استایلشون با قالب من جور در نمیان و یا نمیتونم سفارشیشون کنم برای خودم

میخواستم بپرسم این ابزار ها با چه کدی نوشته شدن و آیا میشه همه جوره توشون دست برد و برای خودت سفارشیشون کرد و استایلشون رو شبیه استایل قالب وبسایت خودت کنی؟
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط amirmehdi950
      سلام روزتون بخیر
      من میخوام از افزونه ultimate member private message استفاده کنم اما یه چیزی کم داره.
      میخوام دکمه پیوست هم داشته باشه.
      (این افزونه همونطوری که از اسمش پیداست برای ارسال پیام خصوصی بین کاربرا ساخته شده، افزونه private message به تنهایی کار نمیکنه و باید ultimate member هم نصب باشه که افزونه بسیار خوبیه.)
      حالا من سوالی که دارم اینه که چطوری میشه این دکمه رو هم به قسمت چت اضافه کرد و از کجا باید کدهاشو ویرایش کرد
      این هم تصویر افزونه ( محل جایگذاریش میخوام کنار بخش emoji باشه)

ممنونم
    • توسط mohamad7072
      سلام دوستان خسته نباشید 
      من میخوام ظاهر سایتم رو عوض کنم مثلا صفحه اول سایتم رو تغییر دادم اما این تغییرات اعمال نمیشه یا مثلا یه افزونه رو کامل پاک کردم ولی هنوز اثراتش هست 
      همه این مشکلات وقتی هست که به عنوان کاربر مهمان وارد سایت میشم ولی وقتی لاگین میکنم همه چی درست میشه...
      مشکل از چیه کسی میتونه کمکم کنه؟؟