رفتن به مطلب

درخواست پلاگین ساخت فرم ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه پلاگین میخام که بشه باهاش فرم طراحی کرد

فرمی که فیلدهاش دست خودمون باشه

مثلا ممکنه یجایی لازم بشه 3 تا فیلد لازم باشه

ممکنه یجا دیگه 5 تا فیلد لازم بشه

و همچنین نوع هر فیلد هم قابل تعیین . مثلا رشته ای یا عددی یا . . . .

و همچنین قابلیت اتصال به درگاه بانکی رو هم داشته باشه

و همچنین قسمتی برای دیدن گزارشات و این چیزا

همچین چیزی هست یا باید بدیم یکی واسمون کار کنه ؟

لینک به ارسال

این چیزی که شما می خوایین 100% باید کدنویسی اختصاصی بشه یا افزونه ای مختص به شما ایجاد بشه ولی راهکارهای زیر رو هم می تونید بررسی کنید

برای فرم ثبت نام از این صفحه بازدید کن و یکی رو انتخاب کن

برای فرم های دلخواه که اطلاعات بگیره از contact form 7 استفاده کن

لینک به ارسال

افزونه Gravity Forms رو پیشنهاد می‌کنم که دوستان در زمینه پارسی‌سازیش هم کار می‌کنند.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوست عزیز اگه واقعا قصد خرید داشته باشید میتونید از طریق سایتهایی مثل payment24.ir این کار رو انجام بدید و نسخه 39 دلاری رو خریداری کنید .

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه واقعا قصد خرید داشته باشید میتونید از طریق سایتهایی مثل payment24.ir این کار رو انجام بدید و نسخه 39 دلاری رو خریداری کنید .

ینی غیر این ، پلاگین رایگان دیگه ای نیست واسه این کار؟

لینک به ارسال

ینی غیر این ، پلاگین رایگان دیگه ای نیست واسه این کار؟

بستگی داره منظورتون از رایگان چی باشه ؟

اگه منظورتون کلا free هست همون تماس با ما 7 هست . اما اگه منظورتون اینه رایگان پخش شده باشه که با همون گراویتی هم میشه کار کرد ( لایسنسش فقط برای بروزرسانی خودکار هستش و تو عملکرد برنامه مشکلی ایجاد نمیکنه ) که البته بحث در موردش خلاف قوانین این انجمن هست و ادامه نمیدم . اما چون قصد خرید داشتید ولی دغدغه نحوه خریدش رو دارید گفتم که سایتهایی هستند که این کار رو انجام میدن .

لینک به ارسال

بستگی داره منظورتون از رایگان چی باشه ؟

اگه منظورتون کلا free هست همون تماس با ما 7 هست . اما اگه منظورتون اینه رایگان پخش شده باشه که با همون گراویتی هم میشه کار کرد ( لایسنسش فقط برای بروزرسانی خودکار هستش و تو عملکرد برنامه مشکلی ایجاد نمیکنه ) که البته بحث در موردش خلاف قوانین این انجمن هست و ادامه نمیدم . اما چون قصد خرید داشتید ولی دغدغه نحوه خریدش رو دارید گفتم که سایتهایی هستند که این کار رو انجام میدن .

cf7 میتونه به درگاه پرداخت و اس ام اس وصل شه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...