رفتن به مطلب

درخواست آموزش نصب درگاه سامان بر روی ووکامرس

RezaBD

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من برای درگاه بانک سامان اقدام کردم و همه مراحل قانونی شو طی کردم.بانک یک ایمیل که حاوی کد پذیرندگی و یکسری اطلاعات دیگه هست رو برام فرستاد.

الان می خوام درگاه رو روی سایت فعال کنم ولی نمیدونم باید دقیقا چیکار کنم

لطفا راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

نه ...میخوام بصورت دستی وارد کنم ! اخه افزونش پولیه

برای اتصال درگاه پرداخت بانک سامان به سایت خود ، حتما بایستی افزونه آن رو تهیه کنید .

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان

همونطور که میدونید وقتی درگاه بانک سامان رو ازشون میگیریم بهمون یه sample code برای اجرا میدهند که راهنمای نصب و راه اندازی هم داره. اما برای بانک ملت چون افزونش رایگان بود من افزونه بانک ملت رو نصب کردم و داره درست کار میکنه.برای بانک سامان هم همون sample code رو روی هاست ریختم اما مثل افزونه بانک ملت نیست که خودش بیاد یه radio button توی صفحه واریز وجه ایجاد کنه و وقتی radio button بانک سامان رو انتخاب کنیم و دکمه ثبت رو بزنیم وارد درگاه بانک سامان بشیم. احتمالا من یه قسمتی از کدهای sample code رو باید تغییر بدم تا درگاه بانک سامان توی صفحه واریز وجه بصورت radio button بیاد. کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه؟

خیلییییییییییییی ممنون میشم.

آدرس صفحه واریز وجه سایتم و نمایشی که در حال حاضر توضیحشو دادم اینه:

http://www.meroeh.com/checkout/

ممنونم

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...
در در 10/15/2016 at 18:20، saraet گفته است :

سلام دوستان

همونطور که میدونید وقتی درگاه بانک سامان رو ازشون میگیریم بهمون یه sample code برای اجرا میدهند که راهنمای نصب و راه اندازی هم داره. اما برای بانک ملت چون افزونش رایگان بود من افزونه بانک ملت رو نصب کردم و داره درست کار میکنه.برای بانک سامان هم همون sample code رو روی هاست ریختم اما مثل افزونه بانک ملت نیست که خودش بیاد یه radio button توی صفحه واریز وجه ایجاد کنه و وقتی radio button بانک سامان رو انتخاب کنیم و دکمه ثبت رو بزنیم وارد درگاه بانک سامان بشیم. احتمالا من یه قسمتی از کدهای sample code رو باید تغییر بدم تا درگاه بانک سامان توی صفحه واریز وجه بصورت radio button بیاد. کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه؟

خیلییییییییییییی ممنون میشم.

آدرس صفحه واریز وجه سایتم و نمایشی که در حال حاضر توضیحشو دادم اینه:

http://www.meroeh.com/checkout/

ممنونم

سلام

من دقیقا همین مشکل رو دارم، با استفاده از sample code ارسالی درگاه رو نصب و تست ۱۰۰۰ ریال انجام دادم و موفقیت آمیز بود.

ولی نمیدونم بعدش باید چیکار کنم که تو فاکتورها تو بخش پرداخت  نمایش داده بشه و مورد استفاده قرار بگیره ؟

ممنون

لینک به ارسال
  • مهدی عنوان را به درخواست آموزش نصب درگاه سامان بر روی ووکامرس تغییر داده است
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...