• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
RezaBD

درخواست آموزش نصب درگاه سامان بر روی ووکامرس

7 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

من برای درگاه بانک سامان اقدام کردم و همه مراحل قانونی شو طی کردم.بانک یک ایمیل که حاوی کد پذیرندگی و یکسری اطلاعات دیگه هست رو برام فرستاد.

الان می خوام درگاه رو روی سایت فعال کنم ولی نمیدونم باید دقیقا چیکار کنم

لطفا راهنمایی کنید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه ...میخوام بصورت دستی وارد کنم ! اخه افزونش پولیه

برای اتصال درگاه پرداخت بانک سامان به سایت خود ، حتما بایستی افزونه آن رو تهیه کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

همونطور که میدونید وقتی درگاه بانک سامان رو ازشون میگیریم بهمون یه sample code برای اجرا میدهند که راهنمای نصب و راه اندازی هم داره. اما برای بانک ملت چون افزونش رایگان بود من افزونه بانک ملت رو نصب کردم و داره درست کار میکنه.برای بانک سامان هم همون sample code رو روی هاست ریختم اما مثل افزونه بانک ملت نیست که خودش بیاد یه radio button توی صفحه واریز وجه ایجاد کنه و وقتی radio button بانک سامان رو انتخاب کنیم و دکمه ثبت رو بزنیم وارد درگاه بانک سامان بشیم. احتمالا من یه قسمتی از کدهای sample code رو باید تغییر بدم تا درگاه بانک سامان توی صفحه واریز وجه بصورت radio button بیاد. کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه؟

خیلییییییییییییی ممنون میشم.

آدرس صفحه واریز وجه سایتم و نمایشی که در حال حاضر توضیحشو دادم اینه:

http://www.meroeh.com/checkout/

ممنونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 10/15/2016 at 18:20، saraet گفته است :

سلام دوستان

همونطور که میدونید وقتی درگاه بانک سامان رو ازشون میگیریم بهمون یه sample code برای اجرا میدهند که راهنمای نصب و راه اندازی هم داره. اما برای بانک ملت چون افزونش رایگان بود من افزونه بانک ملت رو نصب کردم و داره درست کار میکنه.برای بانک سامان هم همون sample code رو روی هاست ریختم اما مثل افزونه بانک ملت نیست که خودش بیاد یه radio button توی صفحه واریز وجه ایجاد کنه و وقتی radio button بانک سامان رو انتخاب کنیم و دکمه ثبت رو بزنیم وارد درگاه بانک سامان بشیم. احتمالا من یه قسمتی از کدهای sample code رو باید تغییر بدم تا درگاه بانک سامان توی صفحه واریز وجه بصورت radio button بیاد. کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه؟

خیلییییییییییییی ممنون میشم.

آدرس صفحه واریز وجه سایتم و نمایشی که در حال حاضر توضیحشو دادم اینه:

http://www.meroeh.com/checkout/

ممنونم

سلام

من دقیقا همین مشکل رو دارم، با استفاده از sample code ارسالی درگاه رو نصب و تست ۱۰۰۰ ریال انجام دادم و موفقیت آمیز بود.

ولی نمیدونم بعدش باید چیکار کنم که تو فاکتورها تو بخش پرداخت  نمایش داده بشه و مورد استفاده قرار بگیره ؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام افزونه درگاه بانک سامان رو از سایت ووکامرس فارسی خریداری کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری