رفتن به مطلب

پشتیبانی کدوم فروشگاه ساز بهتره؟

پست های پیشنهاد شده

سلام.

برای آموزش های پرستاشاپ یه جستجو کردم دیدم به جز نصبش آموزش هیچی وجود نداره.

نه افزودن محصول، نه مدیریت قالب و نه هیچ چیز دیگه.

چجوری میشه آموزش های پرستا رو گیر اورد؟

یا پشتیبانی و آموزش کدوم فروشگاه ساز بهتره؟

ممنون

لینک به ارسال

پرستاشاپ هم خوبه.کنترل پنل خیلی قوی داری و تنوع قالب ها و افزونه هایش هم بد نیست.

این هم انجمن پشتیبانی اش :

https://ipresta.ir

در کل اگر یه چیز حرفه ای می خواهی باید هزینه کنی چون چند تا فروشگاه ساز معروفی که در داخل پشتیبانی می شوند اکثرا پولی هستند.

و یک مورد اگر می خواهی از پرستاشاپ استفاده کنی حتما از اون ادرسی که گفتم استفاده کن چون کلاه بردار در پرستاشاپ است:

نمونه اش سایت prestatools.ir است که از خودم کلاه برداری کرد.

لینک به ارسال

اگر میخواید از فروشگاه ساز استفاده کنید :

اپن کارت

مجنتو یا مگنتو

تومیتو

پرستا

و اگر میخواید ووکامرس رو هم پیشنهاد میکنم که فوق العادست !

لینک به ارسال

تو ایران خیلی از اپن کارت استقبال شده گویا

ولی تو دموی قالب ها پرستا شاپ خیلی سر تره

اولش اینکه اوپـن کـارت فیلتر مثل دیجی کالا نداره دوم اینکه نمایش سریع لایت باکس نداره سوم اینکه برای هر رنگ عکس مخصوص به خودشو نداره.

اولش اینکه پرستاشاپ فیلتر مثل دیجی کالا داره دوم اینکه نمایش سریع لایت باکس داره سوم اینکه برای هر رنگ عکس مخصوص به خودشو داره :)

اینا مزایای بزرگی نیستن عایا؟

یاد قدیم افتادم. مردم از بس تو این فروما سوال پرسیدم کسی جواب نداد. دمتون گرم خدایی. :wub:

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...
در در 9/24/2015 at 12:41، alireza1375 گفته است :
نقل قول

و یک مورد اگر می خواهی از پرستاشاپ استفاده کنی حتما از اون ادرسی که گفتم استفاده کن چون کلاه بردار در پرستاشاپ است:

نمونه اش سایت prestatools.ir است

اتفاقا دقیقا برعکس من اول از سایت ipresta.ir خرید کردم که دیدم محصولاتشون کد شدست و کلی باگ دارن

حتی بابت پولی که دادم تبلغ اجباری در سایتم به صورت نمایان باید تحمل کنم!!!!!

بعد دیدم چیزی که حتی گرفتم از این سایت مثلا فایل بهتون میده در صورتی که فایلی که میده کد شدست و دسترسی به سورس چیزی که خریدی نداری!!!!!!!!!!

بعد من کلی پول دادم بابت قالب بعد حتی نمی تونستم فوتر سایتمو ویرایش کنم و کپی رایت سایت آی پرستا رو بردارم!!!

Ipresta.ir یه کلاه بردار است

بعد رفتم از سایت پرستاشاپ فارسی prestatools.ir قالب خریدم و واقعا تعجب کردم که نصف قیمت تجربه قبلی که آی پرستا ازم کلاه برداری کرده بود پول دادم ولی دوبرابر امکانات از سایت پرستاتولز گرفتم و خیلی عالی بود قالبش و قالب امیر رو خریده بودم از پرستاتولز که خیلی بی نظیر بود و 10 تا دموی زنده فارسی بومی داشت و بدون هیچ کپی رایت اجباری و از همه مهتر سورس قالب تحویل میدن نه کد شده

انجمن بسیار حرفه ای و پشتیبانی هم دارن و سریع پاسخ میدن

forum.prestatools.ir

در مورد امکانات هم در استفاده از پرستاشاپ شک نکنید و بی نظیر است و کلی ماژول رایگان داره و تمام درگاه های بانکیشم رایگانه

ویرایش شده توسط 13844
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...