hkss

پوشه مربوط به افزونه ها یافت نشد plugins

8 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. من از دیروز وقتی میخوام افزونه ای نصب کنم این پیام رو میده : پوشه ی مربوط به افزونه ها یافت نشد plugins

برای پوسته ها هم همینجوری میشه. باید چیکار کنم. ممنون

. :wub: راستی عیدتونم مبارک :wub:

این رو هم اضافه کنم که بدونید! من از هاست میتونم افزونه ها رو نصب کنم و از مدیریت وردپرس فعالشون کنم. اما این خطا یک مشکل برای من بوجود آورده که باید رفعش کنم و بدونم مشکل از چیه که یهویی اینجوری شده

ویرایش شده در توسط hkss
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دسترسی پوشه ها رو بررسی کنید

از این لینک هم برای سطح دسترسی ها استفاده کنید

https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دسترسی پوشه ها رو بررسی کنید

از این لینک هم برای سطح دسترسی ها استفاده کنید

https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions

ببخشید من منظور شما رو نمیدونم .الان من برای اینکه مشکلم حل شه باید چیکار کنم . بیشتر راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به هاستتون برید و سطح دسترسی شاخه های wp-content و plugins رو بزارید روی 777 یا 775 مشکلتون برطرف میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من اینارو

wp-content و plugins هر دوشون رو روی 777 گذاشتم اما نمیشه باز و هنوزم نمیشه افزونه نصب کنم

:(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه خطایی میده هنگام نصب ؟

از داخل پنل مدیریت میخواید نصب کنید ؟

تغییری تو نام پیش فرض شاخه ها ندادید ؟

یک کاریو میگم تست کنید شاخه wp-content رو تغییر نام بدید و دوباره یه شاخه با همین نام بسازید و داخل اون یه پوشه به نام plugins حالا به مدیریت برید و تست کنید ببینید نصب میشه یا نه

اگر نصب شد احتمالا داخل فایل فانکشن پوستتون یه سری محدودیت یا تغییراتی داده شده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مثلا من میخوام یک افزونه رو پاک کنم : میگه که افزونه به دلیل خطای زیر نمیتواند پاک شود، پوشه افزونه های وردپرس پیدا نشد.

من با چند تا قالب امتحان کردم اما بازم نمیشه.

هیچ تغییری توی ناما ندادم

بله از پنل وردپرس میخوام نصب و حذف کنم

اما ببینید: من الان رفتم باز نگا کردم دیدم دسترسی wp-content روی 777 هست که شما گفتید و من گذاشتم ولی دسترسی plugins با این که تغییرش دادم اما بازم الان دیدم که همون 755 هستش هنوز. اصن تغییر نمیکنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سطح دسترسی هارا بصورت دیفالت بگذارید ،

سپس فولدر wp-content را یکبار (از هاست) Compress و سپس پس از آن Extract کنید .

این راه برخی از مواقع برای حل شدن سطح دسترسی ها در لینوکس جواب می دهد .

موفق باشید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sadra1813
      سلام و خسته نباشید. من برای گالری ام، پیوند پوسته رو انتخاب کردم. ولی روی بعضی از عکسا که میزنم، ارور زیر رو می ده:
      Catchable fatal error: Object of class WP_Error could not be converted to string in C:\xampp\htdocs\wp-content\themes\tech-literacy\includes\template-tags.php on line 287
      چیکار کنم تا همه عکسام درست برن تو صفحه خودشون؟

• توسط pouyamahmoudi
      با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
      قالب وردپرس من با وجود واکنش گرا بودن در نسخه موبایل یک مشکل داره 
      مشکل اینه که به صورت یه صفحه خالی با رنگ پس زمینه سایت میاد و باید صفحه رو بکشم به سمت راست تا محتویات نمایش داده بشه 
      لطفا جهت حل این مشکل راهنمایی کنید
      با سپاس

• توسط Andy Murray
      با سلام ، وقت دوستان وردپرسی بخیر ! 
      دوستانی که به دنبال نمایش ستاره دار مطالب در گوگل هستین، حتما میدونید که افزونه های زیادی در این رابطه هست . من از kk Star Ratings استفاده کردم اما برای بعضی سایت ها جواب میده و برای بعضی ها هم جواب نمیده ، کسی اطلاعات دقیق تری داره که دلیلش چی هست ؟ و مشکل کار کجاست ؟ 
      به عنوان مثال برای سایت دی کیو شاپ کار نمیکنه ولی برای سئو سایت ستاره دار نمایش داده میشه . 
    • توسط -HADI-
      سلام خدمت دوستان،
      یک سری فیلد رو با افزونه ی Advanced Custom Fields ایجاد کردم، توی یکی از بخش ها که تعداد فیلد های زیاد تری داره وقتی پست رو منتشر میکنم نمایش نمیده بعضی قسمت هارو و هم توی بخش ارسال پست بعد از رفرش شدن صفحه ، خالی میشن بعضی فیلد ها!
      یه تصویر آپلود میکنم لطفا یه بررسی کنید در صورت امکان

این تصویر بعد از انتشار پست و رفرش شدن ضفحه اس
      حتی بعضی مواقع اعداد هم حذف میشن
    • توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده