sajjads3

ارور های Not found عجیب در گوگل وبمستر

6 پست در این موضوع قرار دارد

من الان چنتا ارور دارو که وجود خارجی نداره مثلا

صفحه search.php که ارر 404 داده وقتی روش کلیک میکنی بخش Linked from میبنم

از صفحه های pages.php?id=1 و search.php لینک گرفته در صورتی که من نه صفحه search.php دارم نه pages.php?id=1

بعنی از صفحه ای که وجود نداره میگه به یه صفحه دیگه ای که وجود نداره لینک داده شد بقیه ارور ها هم همینطوره

ارورشو make fix زدم بعد 20 روز دوباره اومدن .

چیکار کنم ازشون راحت شم.

یه عکسم گذاشتم منظورمو با توضیحات میفهمین

ممنون میشم کمکم کنید واقا موندم چ کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، لینک های search.php به احتمال زیاد از فرم سرچ شما هستن (یعنی شما یه فرم جستجو دارین که action اون به این صفحه لینک شده)

اگر لینک های دیگه ای هم وجود داره یا داخل قالبتون و صفحاتتون هست یا اینکه توی sitemap شما وجود داره که میتونید به صورت دستی پاکشون کنید ، اگر این مشکل به تعداد دفعات مختلف پیش اومد و راه حل هایی که گفتم پاسخگو نبود میتونید از آخرین راه یعنی بلاک کردن این صفحات از robots.txt استفاده کنید ، هرچند پیشنهاد اوّل من اینکه چک کنید ببینید چرا این لینک ها به گوگل معرفی میشن اصلاً.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، لینک های search.php به احتمال زیاد از فرم سرچ شما هستن (یعنی شما یه فرم جستجو دارین که action اون به این صفحه لینک شده)

اگر لینک های دیگه ای هم وجود داره یا داخل قالبتون و صفحاتتون هست یا اینکه توی sitemap شما وجود داره که میتونید به صورت دستی پاکشون کنید ، اگر این مشکل به تعداد دفعات مختلف پیش اومد و راه حل هایی که گفتم پاسخگو نبود میتونید از آخرین راه یعنی بلاک کردن این صفحات از robots.txt استفاده کنید ، هرچند پیشنهاد اوّل من اینکه چک کنید ببینید چرا این لینک ها به گوگل معرفی میشن اصلاً.

لینکا نه تو سایت مپ هستش نه تو قالبت سایت منم موندم از کجا میان هر میگیردمم پیدا نمیشه.

از طریق robots.txt بلاک کنم مشکلی پیش نمیاد باعث افت بیشتر سایت نشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لینکا نه تو سایت مپ هستش نه تو قالبت سایت منم موندم از کجا میان هر میگیردمم پیدا نمیشه. از طریق robots.txt بلاک کنم مشکلی پیش نمیاد باعث افت بیشتر سایت نشه ؟

این افزونه گاهی میتونه کمک کنه:

https://wordpress.org/plugins/broken-link-checker/

ولی در هر صورت یه جایی باید باشه لینک ها ... گوگل که الکی جستجو نمیکنه ، آدرس سایت رو میتونید بدید تا بررسی کنم سرچ رو

----

در مورد بلاک کردن هم بلاک صفحات خیر آسیبی نمیزنه ، فقط چهره خوبی نداره ، ولی بلاک منابع آسیب میزنه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه چیزی رو پیدا نکرد

یعنی چی به منابع آسب میزنه ؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه چیزی رو پیدا نکرد

یعنی چی به منابع آسب میزنه ؟؟

یعنی فایل های JS و CSS نباید از طریق robots.txt به هیچ عنوان disallow بشن که گوگل ارور میده.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری