رفتن به مطلب

تنظیمات افزونه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

ببخشید مثلا کسی میخواد یک قالبی رو برای فروش بذاره

و در اون قالب از افزونه های استفاده کرده

حالا خریدار چطور باید بفهمه که وقتی قالب رو خرید باید تنظیمات افزونه ها انجام بده؟

لینک به ارسال

با سلام

ببخشید مثلا کسی میخواد یک قالبی رو برای فروش بذاره

و در اون قالب از افزونه های استفاده کرده

حالا خریدار چطور باید بفهمه که وقتی قالب رو خرید باید تنظیمات افزونه ها انجام بده؟

منظور شما قالبی هست که خودتون طراحی کردید؟

ینی میخواید افزونه های مورد نیاز قالب رو هنگام نصب اعلام کنه؟ یا اینکه قالب رو خودتون طراحی نکردید؟

لینک به ارسال

سلام ، معمولاً اگر نیاز باشه توی سایت فروشنده مینویسن! امّا اگر طرّاح خواست حرفه ای تر به خریدار بگه که فلان افزونه رو فعّال کن از شرط is_plugin_active میتونه استفاده کنه

لینک به ارسال

آره خودم طراحی کردم میخوام بذارم برای فروش

من این رو توی قالبم گفتم که برای فعال شدن قالب باید چندتا افزونه رو نصب کنی

حالا سوال من اینجاست که بعد نصب افزونه ها چطور خریدار باید بفهمه که فلان افزونه باید چنین تنظمیماتی رو داشته باشه؟

چون من تنظمیات افزونه ها رو دستکاری کردم و میخوام خریدار بفهمه که باید تنظیمات من رو روی افزونه ها اعمال کنه

حالا من چطور باید بهش بفهمونه

یعنی باید توی یک فایل پی دی اف بهش توضیح بدم که تنظیمات فلان افزونه رو اینطور دستکاری کن.

لینک به ارسال

آره خودم طراحی کردم میخوام بذارم برای فروش

من این رو توی قالبم گفتم که برای فعال شدن قالب باید چندتا افزونه رو نصب کنی

حالا سوال من اینجاست که بعد نصب افزونه ها چطور خریدار باید بفهمه که فلان افزونه باید چنین تنظمیماتی رو داشته باشه؟

چون من تنظمیات افزونه ها رو دستکاری کردم و میخوام خریدار بفهمه که باید تنظیمات من رو روی افزونه ها اعمال کنه

حالا من چطور باید بهش بفهمونه

یعنی باید توی یک فایل پی دی اف بهش توضیح بدم که تنظیمات فلان افزونه رو اینطور دستکاری کن.

این دیگه برمیگرده به شعور خریدار که فایل راهنما را کامل بخواند ولی همان طور که اقای زینلی فرمودند باید از شرط is_plugin_active استفاده کنید

لینک به ارسال
آره خودم طراحی کردم میخوام بذارم برای فروش من این رو توی قالبم گفتم که برای فعال شدن قالب باید چندتا افزونه رو نصب کنی حالا سوال من اینجاست که بعد نصب افزونه ها چطور خریدار باید بفهمه که فلان افزونه باید چنین تنظمیماتی رو داشته باشه؟ چون من تنظمیات افزونه ها رو دستکاری کردم و میخوام خریدار بفهمه که باید تنظیمات من رو روی افزونه ها اعمال کنه حالا من چطور باید بهش بفهمونه یعنی باید توی یک فایل پی دی اف بهش توضیح بدم که تنظیمات فلان افزونه رو اینطور دستکاری کن.

البتّه علاوه بر فایل راهنما یه سری راه های دیگه هم هست که شما بتونین تنظیمات یه افزونه رو مثلاً از طریق توابع عوض کنید یا اینکه اصلاً افزونه رو همراه با قالب در یک بسته ترکیب کنید که البتّه اینکار نیازی نیست زمان میبره و مشکله همون که با رنگ قرمز قبل از دانلود اخطار بدید که فایل راهنما رو بخونن کافیه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...