• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
M.Javad

bootstrap یا media query ؟!

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به نظرتون با کدوم یکی میشه راحت تر و سریع تر و بهتر کدنویسی انجام داد؟!من با جفتش کم و بیش کار کردم ولی هنوز حرفه ای نشدم.با کدومش شروع کنم ؟!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بوتسترپ :)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بستگی به کاربردی که می خواهید ازش استفاده کنید داره.

مهم ترین کاربرد media query اون بحث ریسپانسیو بودن است.ولی در کل bootstrap راپیشنهاد می کنم. اگر برای بحث ریسپانسیو می خواهید در قسمت زیر

http://getbootstrap.com/customize/

فقط اون کاربرد مورد نیاز خود را انتخاب کنید که فایل استایل سنگین نشه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فاندیشن رو پیشنهاد میکنم...

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام ، خب مسلماً نمیشه به این راحتی این 2 تا رو با هم مقایسه کرد ، media query در کل بهتر و پیشرفته تر هست به شرط اینکه شما کامل کد نویسیش کنین نه صرفاً برای یه سایز خاص یا یه سری المنت خاص

ولی خب همین شرط بالا به این معنی هست که بهتره همون bootstrap رو استفاده بکنین ، چون با media query باید تک تک سایز ها رو جداگانه تعریف کنید و براش ابعاد رو بنویسید (اگر اینکار رو بکنین قالب خیلی سبک تر میشه و اگر به CSS تسلط داشته باشید خیلی راحت تر خواهد بود)

در کل پیشنهاد میکنم اگر میخواین قالب رو از نو بسازین از bootstrap استفاده کنید که راحت تر میتونید کار کنید.

ولی اگر میخواین قالبی رو رسپانسیو کنین که 100% باید از media query های CSS استفاده کنید.

موفّق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته، توجه داشته باشید که Media Query مثل Bootstrap یه فریم‌ورک CSS نیست، در واقع مدیاکوئری خودش یه تکنولوژی مربوط به CSS هست که خود بوت‌استرپ هم از همون برای ریسپانسیوکردن استفاده کرده (یعنی راه ریسپانسیو بدون هیچ فریم‌ورک و فایل اضافه، همین Media Queryه)

اگه شما فقط می‌خواید یه سیستم گرید مناسب داشته باشید، شخصاً Skeleton رو بیشتر می‌پسندم:

http://getskeleton.com

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بوتسترپ علاوه بر ریسپانسیو سازی دست شما رو تو راه اندازی خیلی از امکانات دیگه مثل ، Tab ، slider ، tooltip و ...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بوت استرپ خیلی راحته

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فاندیشن رو پیشنهاد میکنم...

لینک بده پلیز

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک بده پلیز

Foundation | The Most Advanced Responsive Front-end Framework from ZURB

اگه دوره آموزش ویدیویی بوت استرپ را در سایتم تمام کنم ، دوره فاندیشن رو شروع خواهم کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود...من با فریم ورک هایی که قالب رو رسپانسیو می کند راحت نیستم چرا که هنگامی فریم ورکی که کار رسپانسیو شدن قالب هستند فراخوانی می کنی در کل قالب سایت که بعد از کامل شدن کد نویسی بهم می ریزد...

در کل مدیا کوئری نسبت به فریم ورک های رسپانسیو قوی تر هستش فقط کامل سی اس اس بلد باشید که بتونید با مدیا کوئری راحت قالب در هر سایز دلخواه رسپانسیو کنید...

موفق باشید...

ویرایش شده در توسط IranCyber
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری