• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
محسن کسایی

اشکال در قیمت ها در فروش فایل

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام، من یک فروشگاه فایل دارم که ارسال مطالب ش بر اساس افزونه EDD است و از درگاه پرداخت پارس پال استفاده می کنم. در پیکربندی افزونه EDD واحد ارزی رو "ریال ایران" قرار دادم، و برای تبدیل ریال به تومان از کد زیر استفاده می کنم. در بخش ارسال پست ها(EDD) و خروجی سایت همه قیمت ها صحیح و به تومان می باشد. اما در اتصال به درگاه پرداخت یک رقم از قیمت کسر می شود. برای مثال 7500 تومان در درگاه پرداخت 750 تومان نمایش داده می شود.

function pw_edd_change_currency_sign( $formatted, $currency, $price ) {
return $price . ' تومان ';
}
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_after', 'pw_edd_change_currency_sign', 10, 3 );
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_before', 'pw_edd_change_currency_sign', 10, 3 );

و یا

if ( ! function_exists( 'edd_toman_currency' ) ) {
function edd_toman_currency( $formatted, $currency, $price ) {
if ( ! is_admin() ) {
$price = @str_replace( ',', '', $price );
$price = @$price / 10;
return $price . ' تومان';
}
return $price . ' ریال';
}
}
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_after', 'edd_toman_currency', 10, 3 );

این نکته رو نیز بیان کنم که در سایت دیگری که دیگر استفاده نمی کنم تنظیمات طبق سایت کنونی می باشد. و مشکلی نیز با قیمت ها به وجود نیامده است. طراح قالب سایت کنونی نیز نتوانست مشکل را حل کند. و نکته دیگر اینکه می توان قیمت ها را به ریال وارد کرد تا در موقع پرداخت به صورت خودکار یک رقم کسر شده و به تومان تبدیل شود. اما این روش مطلوبی نیست و ممکن است در آینده نیاز به تصحیح صدها پست باشد.

منتظر راهنمایی های شما هستم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درگاه پارس‌پال برا EDD مشکل زیاد داره، به زودی از طریق eddpersian درگاه‌های ایرانی و استاندارد منتشر میشه، اما شما برای رفع مشکلتون، باید متغیری که مربوط به قیمت هست رو در هنگام ارسال در 10 ضرب کنید.

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درگاه پارس‌پال برا EDD مشکل زیاد داره، به زودی از طریق eddpersian درگاه‌های ایرانی و استاندارد منتشر میشه، اما شما برای رفع مشکلتون، باید متغیری که مربوط به قیمت هست رو در هنگام ارسال در 10 ضرب کنید.

اگر در آینده این مشکل حل شد من باید تمام قیمت های ارسال شده رو یک به یک اصلاح کنم؟

و نکته دیگر اینکه شما در پست"خداحافظ EDD Persian" خبر از کنسل شدن کار داده اید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در آینده این مشکل حل شد من باید تمام قیمت های ارسال شده رو یک به یک اصلاح کنم؟

و نکته دیگر اینکه شما در پست"خداحافظ EDD Persian" خبر از کنسل شدن کار داده اید.

خیر، شما فقط تنظیمات ارز رو تغییر میدید.

درمورد EDD Persian هم من فقط جزو یکی از برنامه‌نویسای پروژه درگاه‌ها هستم، ولی پشتیبانی و بقیه کارها به عهده یه نفر دیگه خواهد بود.

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری