رفتن به مطلب

اشکال در قیمت ها در فروش فایل

پست های پیشنهاد شده

سلام، من یک فروشگاه فایل دارم که ارسال مطالب ش بر اساس افزونه EDD است و از درگاه پرداخت پارس پال استفاده می کنم. در پیکربندی افزونه EDD واحد ارزی رو "ریال ایران" قرار دادم، و برای تبدیل ریال به تومان از کد زیر استفاده می کنم. در بخش ارسال پست ها(EDD) و خروجی سایت همه قیمت ها صحیح و به تومان می باشد. اما در اتصال به درگاه پرداخت یک رقم از قیمت کسر می شود. برای مثال 7500 تومان در درگاه پرداخت 750 تومان نمایش داده می شود.

function pw_edd_change_currency_sign( $formatted, $currency, $price ) {
return $price . ' تومان ';
}
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_after', 'pw_edd_change_currency_sign', 10, 3 );
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_before', 'pw_edd_change_currency_sign', 10, 3 );

و یا

if ( ! function_exists( 'edd_toman_currency' ) ) {
function edd_toman_currency( $formatted, $currency, $price ) {
if ( ! is_admin() ) {
$price = @str_replace( ',', '', $price );
$price = @$price / 10;
return $price . ' تومان';
}
return $price . ' ریال';
}
}
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_after', 'edd_toman_currency', 10, 3 );

این نکته رو نیز بیان کنم که در سایت دیگری که دیگر استفاده نمی کنم تنظیمات طبق سایت کنونی می باشد. و مشکلی نیز با قیمت ها به وجود نیامده است. طراح قالب سایت کنونی نیز نتوانست مشکل را حل کند. و نکته دیگر اینکه می توان قیمت ها را به ریال وارد کرد تا در موقع پرداخت به صورت خودکار یک رقم کسر شده و به تومان تبدیل شود. اما این روش مطلوبی نیست و ممکن است در آینده نیاز به تصحیح صدها پست باشد.

منتظر راهنمایی های شما هستم.

لینک به ارسال

درگاه پارس‌پال برا EDD مشکل زیاد داره، به زودی از طریق eddpersian درگاه‌های ایرانی و استاندارد منتشر میشه، اما شما برای رفع مشکلتون، باید متغیری که مربوط به قیمت هست رو در هنگام ارسال در 10 ضرب کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

درگاه پارس‌پال برا EDD مشکل زیاد داره، به زودی از طریق eddpersian درگاه‌های ایرانی و استاندارد منتشر میشه، اما شما برای رفع مشکلتون، باید متغیری که مربوط به قیمت هست رو در هنگام ارسال در 10 ضرب کنید.

اگر در آینده این مشکل حل شد من باید تمام قیمت های ارسال شده رو یک به یک اصلاح کنم؟

و نکته دیگر اینکه شما در پست"خداحافظ EDD Persian" خبر از کنسل شدن کار داده اید.

لینک به ارسال

اگر در آینده این مشکل حل شد من باید تمام قیمت های ارسال شده رو یک به یک اصلاح کنم؟

و نکته دیگر اینکه شما در پست"خداحافظ EDD Persian" خبر از کنسل شدن کار داده اید.

خیر، شما فقط تنظیمات ارز رو تغییر میدید.

درمورد EDD Persian هم من فقط جزو یکی از برنامه‌نویسای پروژه درگاه‌ها هستم، ولی پشتیبانی و بقیه کارها به عهده یه نفر دیگه خواهد بود.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...