رفتن به مطلب

کتابخانه جی کوئری - پلاگین نویسی

پست های پیشنهاد شده

سلام .

تو پلاگین نویسی نیاز دام که کتابخونه جی کوئری رو استفاده کنم اما یک مسئله ای که هست میخوام بدونم به فرض وقتی تو پوستمون هم همون کتابخونه استفاده شده و ما هم بیایم تو پلاگینمون استفاده کنیم اونوقت تو سورسمون هم دو تا کتابخانه و تداخل داریم . حالا باید به چه شکل استفاده بشه تو پلاگین !

لینک به ارسال

اگر بخواید از خود جی کوئری وردپرس استفاده کنید، چون باید تابع وردپرس استفاده بشه پس یکبار لود میشه اما اگر بخواید جی کوئری خودتون رو لود کنید باید جی کوئری وردپرس رو حذف کنید و جی کوئری خودتون رو لود کنید.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

من هم همین مشکلو داشتم نیاز داشتم تا نسخه 1.8 جیکوئری رو لود کنم، ولی مال وردپرس 1.7 بود، بعد با کد زیر تونستم کلا جی کوئری که توسط هر پلاگین وردپرس میخواد لود بشه رو غیرفعال کنم و مال خودمو به جاش لود کنم:

if (!is_admin()) add_action("wp_enqueue_scripts", "my_jquery_enqueue", 11);
function my_jquery_enqueue() {
wp_deregister_script('jquery');
wp_register_script('jquery', "". get_template_directory_uri() ."/js/jquery-1.8.1.min.js", false, null);
wp_enqueue_script('jquery');
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...