رفتن به مطلب

چطور لینکهای فهرستها را blank باز کنیم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

از طریق گزینه فهرستها چند تا لینک به بالای سایتم اضافه کردم. متاسفانه وقتی روی این لینکها کلیک میشه توی همون tab مرورگر میره به آدرس اون لینک

من می خوام این لینکها با حالت blank باز بشن. یعنی یه تب جدید در مرورگر باز بشه و خودکار لینک فهرست رو نشون بده

چیکار باید بکنم؟

لینک به ارسال

خود فهرست ها باید گزینه ای برای باز شدن در پنجره جدید داشته باشه. تنظیمات صفحه وردپرس رو توی فهرست ها باز کن و اون گزینه هاشو یه چک کن. باید داشته باشه قطعا.منظورم یه گزینه ای مثلا شبیه ، هدف و ایناست. تنظیمات صفحه رو در بخش فهرست ها چک کن و تیک گزینه ها رو بزن (اونایی که تیک نداره رو میگم) :)

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

من توی خود تنظیمات فهرستها که میرم، اونجایی که آدرس لینکها رو وارد می کنیم، گزینه ای در این خصوص نیست

این تنظیمات صفحه وردپرس که میگید دقیقا کجاست؟ دقیقا از کجا باید این تغییر رو اعمال کنم؟

لینک به ارسال

بالای بالای بالا سمت چپ. اونجا رو ببین. یه تب هست که وقتی بازش میکتی میاد پایین: ). اونجا کلی تنظیمات هست

لینک به ارسال

داداش قربون معرفتت

خیلی خوب و عالی از جایی که گفتی درست شد

ممنون از لطفت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...