Siam@k

درخواست افزونه کش برای سایت داینامیک

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یک سایت دارم که خیلی داینامیکه و تقریبا روزی 15 بار شایدم بیشتر تو زمانهای نامعین آپدیت میشه. سایت تقریبا همیشه 500/600 آنلاین همزمان داره . غیر از صفحه اصلی که آپدیت میشه یه سری صفحات لیست دیگه هم هست که هر روز آپدیت میشه. الان سرور مجازی دیگه بالاترین پلانه . با 8 گیگ رم و سی پی یو 6 هسته ای . تو سایت از عکس خیلی استفاده شده و همه عکسها هم بهینه شده ولی سرور در ساعات پر مصرف کم میاره . من دنبال افزونه ای میگردم که فقط عکسها رو تو سیستم بازدیدکننده کش کنه فقط عکسها . چون خیلی مهمه که هر بار پست جدیدی داده میشه همان لحظه در صفحه اصلی نمایش داده بشه . w3 و سوپر کش جواب ندادن شایدم من بلدم نیستم درست تنظیمشون کنم . از طرفی تو فکر cdn افتادم اما اونم همون لجظه سایت بروز نمیکنه . ممنون میشم راهمائیم کنید . با سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود...تنها کاری می تونی انجام بدید سرور رو ارتقا بدید چون افزونه کش بیشتر از این قدرت نداره سایت رو از کش خالی کنه....

موفق باشید...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود...تنها کاری می تونی انجام بدید سرور رو ارتقا بدید چون افزونه کش بیشتر از این قدرت نداره سایت رو از کش خالی کنه....

موفق باشید...

درود

ممنون از جواب شما

cdn چی ? CDN وجود داره که وقتی سایت آپدیت میشه همون لحظه یا نهایتا 2-3 دقیقه بعدش نشون بده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

ممنون از جواب شما

cdn چی ? CDN وجود داره که وقتی سایت آپدیت میشه همون لحظه یا نهایتا 2-3 دقیقه بعدش نشون بده

اونم CDN مشکل زا هستش متاسفانه اولا وب سایت شما بزرگ نیست و دوما هزینه بر و به صرفه نیست و سوما همین طور که گفتید محتوایی که از طریق سی دی ان دریافت می کنید طول می کشه و برای وبمستران مشکل آفرین هستش...

برای دریافت پاسخ بیشتر با شرکت ایرانی که اولین ارائه دهنده سی دی ان هستش تماس بگیر تا راهنمایی کنن براتون

لینک زیر:

http://arvancloud.com/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری