رفتن به مطلب

درخواست افزونه کش برای سایت داینامیک

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک سایت دارم که خیلی داینامیکه و تقریبا روزی 15 بار شایدم بیشتر تو زمانهای نامعین آپدیت میشه. سایت تقریبا همیشه 500/600 آنلاین همزمان داره . غیر از صفحه اصلی که آپدیت میشه یه سری صفحات لیست دیگه هم هست که هر روز آپدیت میشه. الان سرور مجازی دیگه بالاترین پلانه . با 8 گیگ رم و سی پی یو 6 هسته ای . تو سایت از عکس خیلی استفاده شده و همه عکسها هم بهینه شده ولی سرور در ساعات پر مصرف کم میاره . من دنبال افزونه ای میگردم که فقط عکسها رو تو سیستم بازدیدکننده کش کنه فقط عکسها . چون خیلی مهمه که هر بار پست جدیدی داده میشه همان لحظه در صفحه اصلی نمایش داده بشه . w3 و سوپر کش جواب ندادن شایدم من بلدم نیستم درست تنظیمشون کنم . از طرفی تو فکر cdn افتادم اما اونم همون لجظه سایت بروز نمیکنه . ممنون میشم راهمائیم کنید . با سپاس

لینک به ارسال

درود...تنها کاری می تونی انجام بدید سرور رو ارتقا بدید چون افزونه کش بیشتر از این قدرت نداره سایت رو از کش خالی کنه....

موفق باشید...

لینک به ارسال

درود...تنها کاری می تونی انجام بدید سرور رو ارتقا بدید چون افزونه کش بیشتر از این قدرت نداره سایت رو از کش خالی کنه....

موفق باشید...

درود

ممنون از جواب شما

cdn چی ? CDN وجود داره که وقتی سایت آپدیت میشه همون لحظه یا نهایتا 2-3 دقیقه بعدش نشون بده

لینک به ارسال

درود

ممنون از جواب شما

cdn چی ? CDN وجود داره که وقتی سایت آپدیت میشه همون لحظه یا نهایتا 2-3 دقیقه بعدش نشون بده

اونم CDN مشکل زا هستش متاسفانه اولا وب سایت شما بزرگ نیست و دوما هزینه بر و به صرفه نیست و سوما همین طور که گفتید محتوایی که از طریق سی دی ان دریافت می کنید طول می کشه و برای وبمستران مشکل آفرین هستش...

برای دریافت پاسخ بیشتر با شرکت ایرانی که اولین ارائه دهنده سی دی ان هستش تماس بگیر تا راهنمایی کنن براتون

لینک زیر:

http://arvancloud.com/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...