رفتن به مطلب

مشکل در سی پنل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

از دیروز وقتی می خوام داخل سی پنل یا WHM لاگین کنم به من ارور می ده و می گه لاینس فعال نیست ( تصویرش را هم تو این پست اپلود کردم)

من با خود هاستینگ تماس گرفتم گفتن هیچ مشکلی نیست ولی من این ارور را می بینم...باز به خودشون ایمیل زدم و منتظرم جواب بدن

می خوام بدونم به خاطر فعال نبودن لایسنس ممکنه در کوتاه مدت برای سایت مشکلی پیش بیاد؟اصولا" اگر لایسنس غیر فعال بشه چقدر فرصت داریم تا فعالش کنیم؟

post-8126-0-27470800-1443411889_thumb.jp

post-8126-0-37226300-1443411900_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام

می خوام بدونم به خاطر فعال نبودن لایسنس ممکنه در کوتاه مدت برای سایت مشکلی پیش بیاد؟اصولا" اگر لایسنس غیر فعال بشه چقدر فرصت داریم تا فعالش کنیم؟

به احتمال زیاد مشکل خاصی پیش نمیاد ولی اصلا نباید بزارید لایسنس غرقعال بشه یا مهلت تمدید هاست و سرور تموم بشه و ساسپند کنن و اینطور مسائل ...

باید حواستون همیشه به اینها باشه تا بالاترین آپتایم رو داشته باشید.

اگر به هر دلیل سایت مثلا 48 ساعت در دسترس نبود و بعد بالا اومد برای چند روزی ممکنه ورودی موتورهای جستجو و گوگل پایین بیاد و بعد درست میشه ...

لینک به ارسال

سلام دوست من با ایپی به سایتتان لوگین میکنین

به جای این کار این طوری عمل کنین و نتیجه رو بگین

site.com/cpanel

چون اونا گفتن مشکلی نیس احتمالا این شکلی اوکی شه

یاعلی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...