hkss

فایل های نا مشخص با پسوند tmp در پوشه wp-content

6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. من توی wp-content م خیلی فایل تولید میشه با پسوند tmp . اصلا نمیدونم برای چی. پاکشون میکنم ولی دوباره میاد.

خیلی هستن این فایل ها حدود 10000 تا و بیشتر شاید.

کسی میدونه باید چیکار کنم که دیگه اینها نیاد؟ کسی میگفت که شاید مشکل از یک افزونه باشه اما من همه افزونه ها ام رو میخوامشون

راستی حجم اینها هم که ایجاد میشه 0 هست

ویرایش شده در توسط hkss
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

احتمال زیاد مال یکی از افزونه هایی هستش که نصب کردین

ویرایششون کنین میفهمین مال کدوم هستن

http://www.techzilo.com/temporary-tmp-files-in-wp-content-wordpress/

یاعلی.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. من این مشکل رو توی کنترل پنل یکی از قالب های خبری غیر رایگان دیدم قبلا که مربوط به لود کننده ی فونتش بود و با هر رفرش سایت یک فایل ساخته می شد. اگر پوستتون به روز نیست اخرین نسخشو نصب کنید اگر درست نشد ببینید پلاگین فونتی چیزی دارید که از سرور دیگه ای فایل لود بکنه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وای اره اره. من قالبم از یک سایت دیگه فونت لود میکنه. وبعد میدونید چیه تازه این فایل ها بعضی هاشون با اسم googlefont هستش. دستتون درد نکنه دوستای خوبم. من فردا میرم تو هاستم بعد اگه مشکلم حل شد میگم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وای اره اره. من قالبم از یک سایت دیگه فونت لود میکنه. وبعد میدونید چیه تازه این فایل ها بعضی هاشون با اسم googlefont هستش. دستتون درد نکنه دوستای خوبم. من فردا میرم تو هاستم بعد اگه مشکلم حل شد میگم.

سلام بچه ها. من همه افزونه ها و قالبم بروز هستن، راستش میدونید این فایل هایی که گفتم ساخته میشه همشون با این اسم هست custom.tmp . من همه افزونه هام رو لازم دارم و خیلی هم نیستن . شما نمیدونید که راهی دیگه مثلا باشه که من مشکلم حل بشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

tmp مخفف واژه ی Temporary به معنی “موقت” است، این فایلها رو تو ویندوز دیدم ولی تا حالا توی هاست باهاشون مواجه نشدم. اساسا باید همون فایلها باشند حالا چرا درست میشوند رونمی دونم ولی فکر نمی کنم با پاک کردنشون مشکلی پیش بیاد. اونها رو پاک کنید و به زباله دان بفرستید اگر مشکلی پیش اومد بازیافتشون کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط barania32
      سلام  وقت بخیر میشه کمکم کنید لطفا
      یه سایت وردپرسی را انداختم  زمانی که میخوام افزونه نصب کنم ارور ( نمی‌توان پوشه‌ی محتوای وردپرس (wp-content) را مکان‌یابی کرد )  چیکارش کنم ؟ 
    • توسط Sinanium
      سلام
      من قصد تغییر نام پوشه wp-content در نسخه 8.1 رو دارم که به محض انجام این کار نه تنها پیشخوان وردپرس به نسخه انگلیسی تبدیل میشه، که همه افزونه‌ها هم حذف میشه. قبلا که این کار رو انجام می‌دادم مشکلی نبود. این کار رو هم دقیقا بعد از نصب وردپرس انجام میدم (زمانی که هیچ فایلی رو آپلود نکردم، بنابراین آدرس دهی فایل‌ها تغییر نمی‌کنه) و هم بصورت دستی که این کار رو می‌کنم و هم با استفاده از افزونه WP Better Security باز این اتفاق می‌افته و انگلیسی میشه! من هدفم اینه که wp-content توی آدرس فایل‌ها، تصاویر و... دیده نشه و یک نام دیگه رو جایگزین کنم و واسه 3-4 تا سایت این کار رو کردم و مشکلی نیست، ولی این...
      البته این کد رو هم به wp-config اضافه می‌کنم:

define('WP_CONTENT_FOLDERNAME','wp-onlinehost');
      define('WP_CONTENT_DIR',ABSPATH.WP_CONTENT_FOLDERNAME);
      define('WP_CONTENT_URL','http://www.yourname.com'.WP_CONTENT_FOLDERNAME);
      define('WP_PLUGIN_DIR',WP_CONTENT_DIR.'/plugins');
      define('WP_PLUGIN_URL',WP_CONTENT_URL.'/plugins');

----------
      بعد از ویرایش:
      الان تونستم مشکل انگلیسی شدن رو برطرف کنم، اما مشکل جدید اینه که هیچ کدوم از پوسته‌ها و افزونه‌ها قابل شناسایی نیستند بخاطر تغییر عنوان این پوشه، چیکار میشه کرد که این فایل‌ها رو شناسوند و فایل‌هایی که در آینده هم نصب میشن درست آدرس دهی بشن؟
    • توسط سعید شعبانی
      دوستان سلام
      در نتایج جستجوی گوگل نتایجی مانند تصاویر زیر دیده می شوند چجوری میشه این صفحات را از نتایج پاک کرد.

فایل robots.text هم به شکل زیر هست

User-agent: *
      Disallow: /wp-admin/
      Disallow: /wp-includes/
      Disallow: /wp-content/uploads/ps_auto_sitemap/
      Disallow: /wp-content/uploads/catablog/
      Disallow: *?replytocom
      Disallow: /wp-content/cache/
      Disallow: /wp-content/plugins/
      Disallow: /wp-content/w3tc/
      Disallow: /wp-content/languages/
      Sitemap: http://dnoj.ir/sitemap_index.xml