رفتن به مطلب

فایل های نا مشخص با پسوند tmp در پوشه wp-content

پست های پیشنهاد شده

سلام. من توی wp-content م خیلی فایل تولید میشه با پسوند tmp . اصلا نمیدونم برای چی. پاکشون میکنم ولی دوباره میاد.

خیلی هستن این فایل ها حدود 10000 تا و بیشتر شاید.

کسی میدونه باید چیکار کنم که دیگه اینها نیاد؟ کسی میگفت که شاید مشکل از یک افزونه باشه اما من همه افزونه ها ام رو میخوامشون

راستی حجم اینها هم که ایجاد میشه 0 هست

ویرایش شده توسط hkss
لینک به ارسال

سلام

احتمال زیاد مال یکی از افزونه هایی هستش که نصب کردین

ویرایششون کنین میفهمین مال کدوم هستن

http://www.techzilo.com/temporary-tmp-files-in-wp-content-wordpress/

یاعلی.

لینک به ارسال

سلام. من این مشکل رو توی کنترل پنل یکی از قالب های خبری غیر رایگان دیدم قبلا که مربوط به لود کننده ی فونتش بود و با هر رفرش سایت یک فایل ساخته می شد. اگر پوستتون به روز نیست اخرین نسخشو نصب کنید اگر درست نشد ببینید پلاگین فونتی چیزی دارید که از سرور دیگه ای فایل لود بکنه

لینک به ارسال

وای اره اره. من قالبم از یک سایت دیگه فونت لود میکنه. وبعد میدونید چیه تازه این فایل ها بعضی هاشون با اسم googlefont هستش. دستتون درد نکنه دوستای خوبم. من فردا میرم تو هاستم بعد اگه مشکلم حل شد میگم.

لینک به ارسال

وای اره اره. من قالبم از یک سایت دیگه فونت لود میکنه. وبعد میدونید چیه تازه این فایل ها بعضی هاشون با اسم googlefont هستش. دستتون درد نکنه دوستای خوبم. من فردا میرم تو هاستم بعد اگه مشکلم حل شد میگم.

سلام بچه ها. من همه افزونه ها و قالبم بروز هستن، راستش میدونید این فایل هایی که گفتم ساخته میشه همشون با این اسم هست custom.tmp . من همه افزونه هام رو لازم دارم و خیلی هم نیستن . شما نمیدونید که راهی دیگه مثلا باشه که من مشکلم حل بشه؟

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

tmp مخفف واژه ی Temporary به معنی “موقت” است، این فایلها رو تو ویندوز دیدم ولی تا حالا توی هاست باهاشون مواجه نشدم. اساسا باید همون فایلها باشند حالا چرا درست میشوند رونمی دونم ولی فکر نمی کنم با پاک کردنشون مشکلی پیش بیاد. اونها رو پاک کنید و به زباله دان بفرستید اگر مشکلی پیش اومد بازیافتشون کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...