• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
rezakianoosh

قالب وردپرس Gk magazine فارسی

1 پست در این موضوع قرار دارد

gk-magazine-ronakweb.jpg

پوسته کاملا فارسی سازی و راست چین شده است.

بخش تنظیمات به دلیل حجم و تعداد بالای تنظیمات قالب انلیسی می باشد ، اما خود قالب کاملا فارسی سازی شده است.

این پوسته پیش از این برای سیستم مدیریت محتوای جوملا منتشر شده بود اما اکنون نسخه وردپرسی آن برای دانلود قرار داده شده است. به جرات می توان گفت هر نوع امکاناتی که مدنظر داشته باشید در این پوسته وجود دارد و یکی از کاملترین قالبهای وردپرسی می باشد که به رایگان منتشر شده است برخی از ویژگی های آن عبارتند از :

۱- فرم ورود و عضویت در وردپرس ایجکسی ajax

۲- برگه اختصاصی قالب خبری وردپرس

۳- فهرست دلخواه و ابزارکهای قالب خبری وردپرس

۴- سیستم نصب افزونه های مورد نیاز

۵- کدنویسی استاندارد و واکنشگرایی

۶- ادامه مطلب حرفه ای

۷- پنل تنظیمات فوق العاده قدرتمند

و …

منبع : قالب وردپرس

پیش نمایش صفحه اصلیپیش نمایش ادامه مطلب

gk-magazine.zip

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست