رفتن به مطلب

ارسال اتوماتیک پست بعد از آپلود تصاویر

hormozgan

پست های پیشنهاد شده

با تشکر از ایجاد این انجمن برای رفع مشکلات مشکلی که من دارم این است که بعد از بروز کردن وردپرس با مشکل عجیبی مواجه شدم که عرض می کنم : وقتی من تصویری را در بخش رسانه ها آپلود میکنم تصویر با همان اسمی که آپلود شده بعنوان یک پست در صفحه اول سایت نشان داده می شه و جالب این است که اعلام می کنه ارسال شده 4 ساعت

البته نمی دونم کس دیگه ای هم این مشکل را داره یا خیر ولی امیدوارم راه حل آن را دوستان بدونند و راهنمائی کنند چطوری این مشکل حل بشه چون خیلی کلافه کننده است تصور کنید 20 عکس آپلود می کنم و 20 پست در صفحه اول سایت زده می شه و من مجبورم به نوشته ها بروم و همه اونا را پاک کنم

لینک به ارسال

با عرض سلام و خوشآمدگویی

1- از چه افزونه هایی استفاده میکنید؟

2- پوسته شما اختصاصی هست؟ جدیدا تغییری دادید؟

3- یکی از این عکس ها رو اپلود کنید و آدرس پستی که ایجاد شده رو اینجا قرار بدید تا بررسی کنیم.

لینک به ارسال

سلام و ممنون آقا مرتضی

1- برای آپلود عکس از نرم افزار وردپرس استفاده می کنم (شما از بارگذار پیش‌فرض مرورگر استفاده می‌کنید)

2- حدود 2 ماه است از پوسته izidreams 1.0 استفاده می کنم فقط تصویر بالای پوسته را تغییر دادم البته قبل از بروز رسانی ورد پرس هیچ مشکلی نبود این مشکل بعد از بروز رسانی بوجود آمد

3- به آدر س سایتم http://hormozganchess.com/ مراجعه کنید پست سوم با نام Picture 018 بعد از آپلود اتوماتیک ایجاد شد

ممنون از شما

لینک به ارسال

پوسته که ارتیستری هست

میشه بفرمایین از چه پلاگینهایی بهره می برید ؟

لینک به ارسال

سلام و ممنون از پیگیریتان

الان دیدم یک افزونه به نام Automatic Featured Image Posts فعال است من الان غیر فعالش کردم و یک تصویر دیگه دانلود میکنم اگر نیامد که مشکل حله

لینک به ارسال

برای اطلاع سایر دوستانی که ممکنه مشکل من برایشان بوجود بیاید عرض می کنم مشکل از فعالیت افزونه ذکر شده در پست بالا بود که با غیر فعال کردن اون مشکل حل شد ممنون از مدیران گرامی سایت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...