رفتن به مطلب

نمایش علامت سوال در بین اعداد

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

بنده سایتم را از یک سرور دیگه منتقل کردم یک سرور دیگه

بعد از اون هم در قالب هم در بخش مدیریت اعدادی که از یک تعداد رقمی بیشتر هست بینشون علامت سوال قرار میگیره. من خیلی جست و جو کردم. و کد های داخل فایل config را تغییر دادم از داخل phpmyadmin کل دیتابیس را یونیکدش را درست کردم ولی درست نشد. فقط موقعی که سایت را میذارم روی حالت انگلیسی درست میشه.

فایل language داخل پوشه content را هم حذف کردم یکبار از داخل خود وردپرس زدم دانلود شد یکبار دستی دانلود و جایگزین کردم بازم فایده نداشت.

:wub: ممنون می شوم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

افزونه ی wp-jalali یا parsidate رو نصب کن و فونت مدیریت رو تغییر بده

اگه نشد راهی جز بررسی نیست

لینک به ارسال

افزونه ی wp-jalali یا parsidate رو نصب کن و فونت مدیریت رو تغییر بده

اگه نشد راهی جز بررسی نیست

افزونه wp-parsidate نصب هست.

لینک به ارسال

افزونه wp-parsidate نصب هست.

دیتابیس رو مجددا ایمپورت کنید و یونیکد جدول wp_posts رو هم utf-8 قرار بدید. تست کنید

لینک به ارسال

فونت مدیریت رو که عوض کردی درست نشد ؟

خیر تغییری نکرد فقط این رو بگم که مطالب مشکلی ندارد کجا 5,00 هست بجاش میزنه 5�00

دیتابیس رو مجددا ایمپورت کنید و یونیکد جدول wp_posts رو هم utf-8 قرار بدید. تست کنید

فکر نکنم مشکل از این باشه چون یونیکد را هم موقع آپلود utf-8 گذاشتم هم دوباره دیتابیس را از نو یونیکدش را عوض کردم.

و در ضمن در بخش مطالب مشکلی نیست

لینک به ارسال

سلام. این مشکل توی همه جای ادمین هست یا توی خود سایت و اون قسمت هایی از ادمین که پوستتون ایجادشون کرده؟

همون طور که دوستون اشاره کردن به احتمال خیلی زیاد این مشکل مربوط به فونت هست. یعنی موقع انتقال سایت مثلا دیتابیس رو خوب ادیت نکردید و قالبتون داره سعی میکنه یکی از فونت ها رو از url قبلی لود کنه و چون نیستش و کاراکتر استفاده شده برای فونت های دیگه ناشناخته هست در نتیجه علامت سوال به این صورت نشون میده.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام. این مشکل توی همه جای ادمین هست یا توی خود سایت و اون قسمت هایی از ادمین که پوستتون ایجادشون کرده؟

همون طور که دوستون اشاره کردن به احتمال خیلی زیاد این مشکل مربوط به فونت هست. یعنی موقع انتقال سایت مثلا دیتابیس رو خوب ادیت نکردید و قالبتون داره سعی میکنه یکی از فونت ها رو از url قبلی لود کنه و چون نیستش و کاراکتر استفاده شده برای فونت های دیگه ناشناخته هست در نتیجه علامت سوال به این صورت نشون میده.

موفق باشید.

دوستان هرکی میتونه من را کمک کنه میتونم بهش دسترسی بدم.

در ضمن بنده فقط هاست را عوض کردم دامین و.. عوض نشده. دیتابیسم دوباره حذف و ایمپورت کردم درست نشد.

حالا یکبار از نو وردپرس نصب می کنم ببینم چی میشه.

لینک به ارسال

آقا بالاخره تونستم درستش کنم به صورت اتفاقی یک فایل زبان جدید از یکجا دانلود کردم جایگزین کردم درست شد.

باتشکر از همه که وقت گذاشتند و راهنمایی کردند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...