رفتن به مطلب

استفاده از کدهای html وب سایت ها...

پست های پیشنهاد شده

درود و ضمن خسته نباشید ...

می خواستم بدونم چطوری میشه بعضی کدها رو که با استفاده از inspect element میشه دید رو در قالب های خودمون بکار ببریم ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند ...

لینک به ارسال

بسیار ممنونم دوست گرامی*

تا اینجاش رو می دونم ... و انگار بعضی هاشون نیاز داره کدهای دیگه بهشون اضافه بشه ...

چون وقتی کدهارو paste می کنم درون مثلا هدر یا ایندکس قالب خودم درست نشون نمیده ...

شما روش صحیحش رو میشه توضیح بدید ؟

مثلا الان من می خوام این کادر بایگانی رو در وب سایتم داشته باشم ... روی اون راست کلیک و inspect element میزنم و حالا از کجا شروع کد رو متوجه بشم ؟

ویرایش شده توسط style
لینک به ارسال
بسیار ممنونم دوست گرامی* تا اینجاش رو می دونم ... و انگار بعضی هاشون نیاز داره کدهای دیگه بهشون اضافه بشه ... چون وقتی کدهارو paste می کنم درون مثلا هدر یا ایندکس قالب خودم درست نشون نمیده ... شما روش صحیحش رو میشه توضیح بدید ؟ مثلا الان من می خوام این کادر بایگانی رو در وب سایتم داشته باشم ... روی اون راست کلیک و inspect element میزنم و حالا از کجا شروع کد رو متوجه بشم ؟

سلام ، روز خوش

باید یه مقدار مختصر از برنامه نویسی بدونید ، دلیلش اینکه باید ابتدا تغییر کلاس بدید المنت ها رو.

یه توضیح بیشتر:

مثلاً فرض کنید این کدی هست که میخواین بردارین

<bardashteshe>تست</bardashteshe>

خب این کد رو از توی کد های زیر میخواین بردارین:

<body>
<div class="test">
<badashteshe>تست</badashteshe</div>
</div>
</body>

حالا شما میتونین کد بالا رو بردارین ولی چون که کلاسش ناقص میشه (یعنی از توی کلاس test برداشته میشه) ناقص لود میشه توی وبسایت شما.

استایل این تگ مثلاً اینجوریه:

.test bardashteshe {background:red;}

و خب شما این رو نمیدونین ، میان همه چیز رو کپی میکنین و همه چیزم درسته جز اینکه شما دیگه bardashteshe رو زیر کلاس test ندارید در نتیجه استایل فراخوانی نمیشه.

به همین راحتی ، فقط کافیه یه کلاس به bardashteshe بدید و استایل ها رو تغییر نام بدید.

البتّه گاهی ناقص اومدن به دلیل اینکه جاوا اسکریپتی ممکنه پشت صحنه ی تگ باشه (مثل منو ها و...) و دقّت داشته باشید که یه تگ از یه جای خاص که استایل نمیگیره ، شاید در هم مثال بالا اینجوری باشه استایل هاش:

bardashteshe
.test bardashteshe
#balataraztest bardashteshe
.test bardashteshe::nth-child(1)

و ده ها روش دیگه دادن استایل مثل دادن استایل به ID ها از طریق # و... ، در کل باید سمت راست صفحه inspect element هم که نوشته styles یا event listener هم توجّه کنید

موفّق باشید.

لینک به ارسال

سلام ، روز خوش

باید یه مقدار مختصر از برنامه نویسی بدونید ، دلیلش اینکه باید ابتدا تغییر کلاس بدید المنت ها رو.

موفّق باشید.

از راهنمایی جامع و کامل شما بسیار ممنونم ...

همچنین شما هم موفق باشید ... *

لینک به ارسال

درود...

باید برنامه نویسی HTML , CSS , PHP بلد بشید که بتونید با کدها کار کنی...

لینک به ارسال

دقت داشته باشید که علاوه بر کدهای html باید استایل هاش رو هم کپی کنید

ویرایش شده توسط M.Javad
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...