رفتن به مطلب

نبودن دکمه بارگذاری/گذاشتن

پست های پیشنهاد شده

• سلام دوستان
    من میخوام یه پست یا یه صفه بسازم بعد میخوام عکس بذارم داخلش ولی دکمه ی بارگذاری/گذاشتن نیست!!
    چیکار کنم؟

سلام

دکمه بارگذاری نمیخواد این که. عکس رو آپلود کن و آدرسشو بزار اینجا. یا اینکه عکس رو آپلود کن و کپی پیستش کن اینجا

لینک به ارسال

سلام

دکمه بارگذاری نمیخواد این که. عکس رو آپلود کن و آدرسشو بزار اینجا. یا اینکه عکس رو آپلود کن و کپی پیستش کن اینجا

آخه همینکارم کردم ولی وقتی یه فایلیو آپلود میکنم تا 100درصد میره ولی آخرش فتال ارور میده و به فایل image.php اشاره میکنه

از طریق هاست هم رفتم که آپلود کنم ولی آدرسشو نمیاره

پی نوشت: فایلی که میخوام قرار بدم پی دی اف هست که اسم پی دی اف هاهم به فارسی نوشته شده

لینک به ارسال

آخه همینکارم کردم ولی وقتی یه فایلیو آپلود میکنم تا 100درصد میره ولی آخرش فتال ارور میده و به فایل image.php اشاره میکنه

از طریق هاست هم رفتم که آپلود کنم ولی آدرسشو نمیاره

پی نوشت: فایلی که میخوام قرار بدم پی دی اف هست که اسم پی دی اف هاهم به فارسی نوشته شده

شما ببینید :

باید این عکس رو روی هاست یا جای دیگه آپلود کنید و آدرس رو بردارید بزارید توی پست. اون که شما میگید برا تصویر شاخص هستش.

شما اگه میخوای عکس رو داخل هاست آپلود کنی مشکلی وجود نداره و باید به این صورت عمل کنی:

عکس رو در مسیر wp-content/uploads بارگذاری کنید و مسیرش به این شکل میشه:

http://yoursite.com/wp-content/uploads/image.png

البته این مسیر رو میتونید دلخواه تغییر بدید

شما میخوای فایل pdf رو بارگذاری کنی؟

اطلاعی ندارم که رسانه وردپرس از این فایل پشتیبانی میکنه یا خیر (اما بعید میدونم)

شما برای اینکه این فایل پی دی اف رو در پست قرار بدی باید شبیه آدرس دادن عکس عمل کنی و قبلش این فایل رو روی هاست آپلود کنی

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

شما ببینید :

باید این عکس رو روی هاست یا جای دیگه آپلود کنید و آدرس رو بردارید بزارید توی پست. اون که شما میگید برا تصویر شاخص هستش.

شما اگه میخوای عکس رو داخل هاست آپلود کنی مشکلی وجود نداره و باید به این صورت عمل کنی:

عکس رو در مسیر wp-content/uploads بارگذاری کنید و مسیرش به این شکل میشه:

http://yoursite.com/wp-content/uploads/image.png

البته این مسیر رو میتونید دلخواه تغییر بدید

شما میخوای فایل pdf رو بارگذاری کنی؟

اطلاعی ندارم که رسانه وردپرس از این فایل پشتیبانی میکنه یا خیر (اما بعید میدونم)

شما برای اینکه این فایل پی دی اف رو در پست قرار بدی باید شبیه آدرس دادن عکس عمل کنی و قبلش این فایل رو روی هاست آپلود کنی

ممنون دوست عزیز

امتحان میکنم خبرشو میدم

البته قبل از اینکه سایت اینجوری بشه که دکمه ی بارگذاریش بره من فایل های پی دی اف رو تو سایت میذاشتم و مشکلی نداشت

یه سوال دیگه!

من سایت رو از لوکال آوردم رو هاست بعد هیچ کدوم از فایل های پی دی افم دیگه نمیومد. از کجا باید آدرسشو عوض کنم؟ جایی هست که بشه همه آدرسارو باهم درس کنیم؟

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز

امتحان میکنم خبرشو میدم

البته قبل از اینکه سایت اینجوری بشه که دکمه ی بارگذاریش بره من فایل های پی دی اف رو تو سایت میذاشتم و مشکلی نداشت

یه سوال دیگه!

من سایت رو از لوکال آوردم رو هاست بعد هیچ کدوم از فایل های پی دی افم دیگه نمیومد. از کجا باید آدرسشو عوض کنم؟ جایی هست که بشه همه آدرسارو باهم درس کنیم؟

در صورتی که فایل ها هم روی لوکال ذخیره شده باشه ، خیر :wacko:

شما باید مجدد روی هاست آپلود کنید و آدرس بدید

اگر شما این فایل ها رو روی سرور بارگذاری کردید که با بردن سایت از لوکال خب آدرس ها هم میاد خودش/

لینک به ارسال

در صورتی که فایل ها هم روی لوکال ذخیره شده باشه ، خیر :wacko:

شما باید مجدد روی هاست آپلود کنید و آدرس بدید

اگر شما این فایل ها رو روی سرور بارگذاری کردید که با بردن سایت از لوکال خب آدرس ها هم میاد خودش/

خب همین.من از لوکال بردم با تموم فایل ها ولی آدرسشون عوض نشد

الان من مشکل پی دی اف سایتم حل شد ولی عکسو دیگه نمیدونم چجوری بیارم. چیز دیگم که هس اینکه نگارش متنی واسم نمیاد. یعنی وقتی اون بالا رو گزینه متن کلیک میکنم توو همون صفه ی دیداری میمونه

چیکارش باید کنم؟

لینک به ارسال

درود...بهتره شما فایل هایی که در لوکال هاست وجود داره به فایل زیپ تبدیل کنید در هاست اصلی اپلود کنید و نصب کنید...

نه این که دیتابیس لوکال هاست به هاست اصلی منتقل کنید چون مشکلاتی به وجود میاره...

در ضمن ادرس عکس رو تغییر بده...

لینک به ارسال

درود...بهتره شما فایل هایی که در لوکال هاست وجود داره به فایل زیپ تبدیل کنید در هاست اصلی اپلود کنید و نصب کنید...

نه این که دیتابیس لوکال هاست به هاست اصلی منتقل کنید چون مشکلاتی به وجود میاره...

در ضمن ادرس عکس رو تغییر بده...

سلام

خب نمیتونم آدرس عکسو عوض کنم.نگارش کتنی واسم نمیاد یعنی هرچی رو گزینه متن کلیک میکنم اصلا چیزی نمیاد که بتونم آدرس عوض کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...