6 پست در این موضوع قرار دارد

در سایت http://validator.w3.org سایتم را چک کردم و به مشکل زیر برخوردم چگونه می توانم این مشکل را رفع کنم

Line 22, Column 76: Bad value publisher for attribute rel on element link: Not an absolute IRI. The string publisher is not a registered keyword or absolute URL.
<link rel="publisher" href="https://plus.google.com/103789365754521881423"/>
Syntax of absolute IRI:
An absolute URL. For example: http://example.org/hello, but not /hello. Spaces should be escaped as %20.
Syntax of link type valid for <link>:
A whitespace-separated list of link types listed as allowed on <link> in the HTML specification or listed as an allowed on <link> on the Microformats wiki without duplicate keywords in the list. You can register link types on the Microformats wiki yourself.

به نظر می رسد این مشکل مشکلی بزرگ است و حتی سایت های خارجی هم با این مشکل هنوز کنار نیامده اند!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زیاد جدی نگیرید!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا جدی نگیریم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

"rel="bookmark بذارید و امتحان کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار تگ rel="publisher" با تگ "rel="bookmark متفاوت هست تگ rel="publisher" برای مشخص کردن نویسنده مطلب است

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خطا میگیره اما تگ درست عمل میکنه و همونطور که گفتید در خیلی از سایتها داره خطا میگیره که البته خطای درستی هم نیست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط iceplus
      سلام ممنون میشم کمکم کنید 
      افزونه ای میخوام که هم اعضا عضو بشن و هم بتونن تاریخچه سفارشاتشون رو ببینن 
      این افزونه رو سایت fafait.net داره ولی نمیدونم چیه
      عکسشو پیوست میکنم

• توسط rahimi12345
      سلام
      داخل سایت افزونه  گرویتی  فرم و tracking order   نصب شده با فرم ساز فرم جدید می سازم  و می تونم حتی فرمی بسازم با ارسال داده کد پیگیری به کاربر نشان بده اما نمی دونم چطور با tracking order  و فرم ساخته شده   ارتباط برقرار کنم تا کد رهگیری می زنیم نتایج به کاربر نشان داده شود لطفا راهنمایی کنید
    • توسط Selno
      سلام یه سوال ! این تصویر صفحه سینگل قالب منه و اون بخش پایین تگ هارو درون دکمه های رنگی قرار دادم ولی وقتی از تابع the_tag در وردپرس استفاده میکنم دیگه نمیشه هر تگ رو داخل یه button گزاشت و رنگ مجزا بهش داد میخواستم ببینم راهی هست که من به هر کدوم از تگ ها استایل متفاوتی بدم ؟

• توسط Timecity.ir
      سلام دوستان خسته نباشید . 
      من یک « پک فونت ایران سنس » خریداری کردم ، اما نمیدونم چجوری باید روی قالب وردپرس نصبش کنم .
      یه بار امتحان کردم سایت ارور مرگ صفحه سفید داد و با کلی تلاش تونستم آخرین بک آپی که داشتم رو اجرا کنم . 
      ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه چجوری این فونت رو نصب کنم .
    • توسط boborim
      سلام,دوستان کسی می دونه که چه جوری میشه متا تگ noindex رو از صفحه ی سبد خرید و صورتحساب ووکامرس حذف کرد ( منطورم اصلا در پلاگین yoast نیست )؟
      به طور مثال سورس سایت زیر رو ببینید که دارای متا تگ noindex هست ( این متا تگ در وسط صفخه آخر تگ head هست ) :

hamyarwp.com/cart/

خیلی گشتم که بشه حذفش کرد اما دیگه به ذهنم نمیرسه از کجا داره می خونه این خط کد رو !