Hamidwp

راست چین کردن افزونه وردپرس

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان. بنده یک افزونه خریدم که باید هرچه زودتر راست چینش کنم. من این کار رو قبلا بارها انجام دادم و اولین بارم نیست ولی اینبار به هیچ نحوی نمیشه که نمیشه.

استایل رو تغییر دادم و راست چین کردم ولی هیچ چیز عوض نشد! بعدش توی فایل اصلی افزونه تابع wp-enque-style رو با یه تابع دیگه عوض کردم اینبار افزونه راست چین شد ولی حسابی به هم ریخته شده و یه قسمت هایی هم از استایل خود وردپرس استفاده میکنه نه استایل افزونه!

راه حل؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اسم افزونه چی هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

material wp

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیدا نکردمش!

آدرس لطفا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیدا نکردمش!

آدرس لطفا

http://codecanyon.net/item/material-wp-material-design-dashboard-theme/12981098

اگه خواستین بگین براتون بفرستمش فقط میخوام بهم بگین مشکل از کجاست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما زمانی که استایل رو تغییر میدید انتهای هر کد css حتما از !important استفاده کن

مثلا

text-align:right !important;

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خدمت دوستان. بنده یک افزونه خریدم که باید هرچه زودتر راست چینش کنم. من این کار رو قبلا بارها انجام دادم و اولین بارم نیست ولی اینبار به هیچ نحوی نمیشه که نمیشه.

استایل رو تغییر دادم و راست چین کردم ولی هیچ چیز عوض نشد! بعدش توی فایل اصلی افزونه تابع wp-enque-style رو با یه تابع دیگه عوض کردم اینبار افزونه راست چین شد ولی حسابی به هم ریخته شده و یه قسمت هایی هم از استایل خود وردپرس استفاده میکنه نه استایل افزونه!

راه حل؟

شما برای راست چین کردن اصلا نیازی به تغییر توابع ندارید. اشتباه از جای دیگه ست حتما!

همون طور که دوستمون گفتن از important! استفاده کنید در صورتی که مشکل رفع نشد . افزونه رو در دسترس قرار بدید (پیام خصوصی) چک کنیم و مراتب رفع مشکل رو در همین پست عنوان کنیم :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما زمانی که استایل رو تغییر میدید انتهای هر کد css حتما از !important استفاده کن

مثلا

text-align:right !important;

اینارو امتحان کردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینارو امتحان کردم

شما اصل افزونه رو (اونی که توابعش رو دست نزدی) لینکش رو برام بفرست . من چک میکنم ببینم مشکل راست چین نشدن این از کجاست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگر افزونه واقعا خریداری شده هست نویسنده افزونه در سایت کدکنیون بهتون پشتیبانی میده و در این مورد بهتون کمک میکنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط S a j a D
      سلام.
      عزیزان اگه امکان داره کمک کنید تا افزونه (AnyComment) راست چین بشه.
      هرچقدر دنبال کد wp_enqueue_style گشتم پیدا نشد.
      anycomment.0.0.84.zip
    • توسط Selno
      سلام یه سوال ! این تصویر صفحه سینگل قالب منه و اون بخش پایین تگ هارو درون دکمه های رنگی قرار دادم ولی وقتی از تابع the_tag در وردپرس استفاده میکنم دیگه نمیشه هر تگ رو داخل یه button گزاشت و رنگ مجزا بهش داد میخواستم ببینم راهی هست که من به هر کدوم از تگ ها استایل متفاوتی بدم ؟

• توسط 2raj
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
      من یه پلاگین میخوام که وقتی عکس هارو روی سایت آپلود میکنم خودکار نام عکسهارو به عدد تغییر بده لطفا اگر افزونه ای با این مشخصات میشناسید و ازش استفاده کردید لطفا راهنمایی بفرمائید
      سپاس
    • توسط mrkarami937
      سلام به دوستان
      میخواستم برای فروش فرش وبسایتی طراحی کنم اما این سوال برام پیش اومده
      میشه نسبت به متراژ مشتری انتخاب کنه و قیمت تغییر کنه؟؟
      مثلا یک طرحو انتخاب کنه و در قسمت خرید که متراز انتخاب میکنه قیمت های فرق بکنه؟؟؟
      ممکنه؟؟/
    • توسط shahrambd
      با سلام
      دوستان من افزونه Amelia Booking رو روی قالب وردپرسی خودم که با Betheme از نسخه 20 رو وردپرس 5.0.2 هست نصب کردم. نصب موفق انجام شد، بعد از نصب اسم افزونه به داشبورد اضافه شد ولی هرچی میزنم رو گزینه های افزونه در داشبورد، تمامی پنجره سمت راست متاسفانه سفید سفیده مثل کف دست 
      آخرین ورژنش یعنی 1.4 رو نصب کردم همین آش و همین کاسه
      ورژن 1.3 نصب کردم همین آش و همین کاسه
      رفتم PHP سی پنلم رو از 7 به 7.1 و 7.2 و 7.3 و حتی 5.6 تغییر دادم ولی همین آش و همین کاسه
      روی وردپرس ورژن پایین تست کردم کلا نصب نشد.
      تو گوگل سرچ کردم چیزی در این مورد نبود.

بنظرتون چیکار کنم من؟  خیلی گشتم تا این افزونه رو که به دلم نشست و دقیقا کاری که میخوام رو انجام بده پیدا کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید