رفتن به مطلب

راست چین کردن افزونه وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان. بنده یک افزونه خریدم که باید هرچه زودتر راست چینش کنم. من این کار رو قبلا بارها انجام دادم و اولین بارم نیست ولی اینبار به هیچ نحوی نمیشه که نمیشه.

استایل رو تغییر دادم و راست چین کردم ولی هیچ چیز عوض نشد! بعدش توی فایل اصلی افزونه تابع wp-enque-style رو با یه تابع دیگه عوض کردم اینبار افزونه راست چین شد ولی حسابی به هم ریخته شده و یه قسمت هایی هم از استایل خود وردپرس استفاده میکنه نه استایل افزونه!

راه حل؟

لینک به ارسال

پیدا نکردمش!

آدرس لطفا

http://codecanyon.net/item/material-wp-material-design-dashboard-theme/12981098

اگه خواستین بگین براتون بفرستمش فقط میخوام بهم بگین مشکل از کجاست.

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان. بنده یک افزونه خریدم که باید هرچه زودتر راست چینش کنم. من این کار رو قبلا بارها انجام دادم و اولین بارم نیست ولی اینبار به هیچ نحوی نمیشه که نمیشه.

استایل رو تغییر دادم و راست چین کردم ولی هیچ چیز عوض نشد! بعدش توی فایل اصلی افزونه تابع wp-enque-style رو با یه تابع دیگه عوض کردم اینبار افزونه راست چین شد ولی حسابی به هم ریخته شده و یه قسمت هایی هم از استایل خود وردپرس استفاده میکنه نه استایل افزونه!

راه حل؟

شما برای راست چین کردن اصلا نیازی به تغییر توابع ندارید. اشتباه از جای دیگه ست حتما!

همون طور که دوستمون گفتن از important! استفاده کنید در صورتی که مشکل رفع نشد . افزونه رو در دسترس قرار بدید (پیام خصوصی) چک کنیم و مراتب رفع مشکل رو در همین پست عنوان کنیم :)

لینک به ارسال

شما زمانی که استایل رو تغییر میدید انتهای هر کد css حتما از !important استفاده کن

مثلا

text-align:right !important;

اینارو امتحان کردم

لینک به ارسال

اینارو امتحان کردم

شما اصل افزونه رو (اونی که توابعش رو دست نزدی) لینکش رو برام بفرست . من چک میکنم ببینم مشکل راست چین نشدن این از کجاست

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

اگر افزونه واقعا خریداری شده هست نویسنده افزونه در سایت کدکنیون بهتون پشتیبانی میده و در این مورد بهتون کمک میکنه

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...